Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Download

TheDukeWillIAm

Öne çıkan mesajlar

Öncelıkle herkese slm ben burda yenıyım
knight bolumunden geldım o oyun baya bi sıktı artık
neyse size sorularım olacak cwplarsanız sewinirim...
1) bu oyun nerden download edılıo we aylık bi ücret odenıo mu?
2)bu oyun için gereken özellikler nerlerdir??

Cwplarsanız sewinirim

şimdiden tesekkurler.........
Sosyal ağlarda paylaş

ultima online 1997'de oynanımına official olarak başlanmış bir oyun..uzun uzadıya anlatamayacağım bilmen gereken şunlar..

http://forum.paticik.com/view.php?id=30734 bu adresten oynayabileceğin sunucuları öğrenebilirsin..oyunu official ( resmi ) serverlarında oynayacağım dersen oyunun kutu halini alıp aylık ücretini ödemelisin , yok efendim beleşçiyim diyosan ( bakınız ben ve yüzlercesi ) türkiye deki hali hazırda bulunan sunuculardan birisine gireceksin..baya eski bir oyun oldugundan en dandirik makinelerde bile çalışır sistem sorunun olmaz..eski tabanlı mantıkla oynayacağım diyorsan "sphere" serverlardan birine yok şu an oynanan tarz oynıcam yenilik adamıyım diyosanda "run uo" tabanlı sunuculardan birine gireceksen..türk serverlarına girmek için oyunun orjinalini almana gerek yok..sıkıntıdan yazdım yoksa kasamazdımya..umarım yardımı dokunur..[signature][hline]Don't you know the snow is getting colder,
And I miss you like hell...
And I'm feeling the stars...
I miss your laugh, I miss your smile,
I miss everything about you...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar yıllar sonra tekrar ultima olayına girelim dedik. Bize iyi bir server önerebilirmisiniz yerlilerden... (Nebulanın sayfasına dahi girilmiyor, mecbur başka yerde oynıcaz.. ) Sağlam, lagsız bir yer şöyle....[signature][hline]Why is it every move I make turn out to be a bad one
Where's my guardian angel
need one, wish I had one
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sormicaktim ama uo scriptshafting bölümünde zaten bir liste yayınlandığı için sordum. O bölümde paticiğin bir bölümü..[signature][hline]Why is it every move I make turn out to be a bad one
Where's my guardian angel
need one, wish I had one
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...