Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küfür ve küfür etmek

Shock_The_Bizkit

Öne çıkan mesajlar

Durup dururken sürekli başkalarına küfreden tiplere sinir olurum bana yapılınca feci sinirlenirim hiç çekilmem:)
Ama bi gerekli küfür var bide gereksiz küfür var
Gerekli küfürler az kullanılırsa anlamı olur mesela lombak gibi dergilerdeki küfürleri geyik küfürdür, maçta bağırılarak yapılan küfürlerde çok gerekli diildir (genede sahaya bıçak fırlatmakdan iyidir ama:) ) ama diyelim icewind oynuyorsunuz bi golem gelio sürekli büyücünüzü öldürüyo gebermiyoda load manyağı ediyo (arkda icewind oynadım bellimi oluyo?) sonra golemi gebertince ekrana doğru sölenen birkaç küfür insanı rahatlatıyor hıncını sonyden çıkarmanı engelliyo[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

ufff beni hiç sormayın...
açarım ağzımı yumarım gözümü hani kelime haznemde farklıdır resmen combo yaparım adama ehe kerşımdaki de afallar tabee...

ama kavga ederken küfür edilmez kavga ederken dikkatli olmak lazım mesela kavga ederken adama küfür ederseniz sizin kafanızın adamın burnuna isabret etme olasılığı azalır o yüzden dikkatli olup kafayı iyi savurmak lazım[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 25 July 2003 17:06 tarihinde demiş ki:

paticik'te denemek isteyen rahatlıkla buyurabilir bu arada :)
*!aba altından terlik gösterir*

lol ema'dan terlik yiyenler antin kuntin gugurigu amauha[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

walla en az şöle 2-3 erkek bi araya geldimi ztn muabetlerin düzeyi doorultusunda kufurde başgosterir ister istemez we ben şahsen kufrederken raatlıorm ooh be mına koim ii daattım diorm stres atmaya yarar kfur familial dediimiz halk arası konusma tarzınında olmassa olmasıdır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 25 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
Kavga ederken veya kızdığımda asla küfür etmem.
maç yaparken maç izlerken küfür ederim oda sinirlendiğim için.
Ayrıca esprili bir şekilde küfür etmeyi arkadaşlarımla küfür ederek dalga geçmeyi çok severim.
Bu ciddiyetsizlikten kaynaklanır.
Tabi küfürü kaldırabilecek karakter var kaldıramıyacak karakter var. o ayrı
mesela yeni tanıştığım biriyle küfürlü bir şekilde dalga geçmem büyüğümlede asla ama yaşıtlarımla geçeirm çokta eğlenceli olur tabi samimiysek.

küfürün ozeti budur
Sosyal ağlarda paylaş

arklar arasında küfürlü ama zararsız muhabbetler,
birbirinin bu sözlerini öneme almaamyı, dogrultusunda daha da samimi olmayı getirir bence[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben artık kendımı astım demeyeyımde nasıl desem birazda ortamdan kaynaklanıo hergun aynı kufuru duyarsanız ister istemez dilinize adeta bir sülük gibi yapısır.
solemesi ayıptır bizim cafedekılerın %90'ı allah'a ınanmaz yanı anlayın artık ne tarz bir kufur oldugunu bu kufurde benım dilime 3 ay gibi bir suredır agzımda bir keresınde cami içinden geçiyorum eve gidicem içinden gecmek zorundayım :)ark bana ana avrat dalga gecıo annenı bole falan sole rujunu deıstırsın falana benımde dalgınlıgıma geldı ehehe ya cok komık camıden tam cıakcaz cemaat yenı dagılmıs namazdan ordakı dukkanlardada gul suyu muska satanalr falan abi agızımdan kacırdım napayım allahını peygamberını........... pij kuyusu tarzında dahada abartı bişii dedim ama dalgındım gercekten yoksa kesınlıkle etmem sadade gelırsek eve normalda 13dk gibi bir surede gidiorum hergun o laftan sonra eve 25sn gibi bir surede varmıstım arkamdakı sakallı dayılarımıda sayarsak :)
sonuc olarak kufur bir alıskanlıktır kotudur mırcdekı olaylar dogrudur cok oldu slm vermessen 7sülalen gidio :)
not olarak allaha ınanmakla ınanmamak arasında bir gidip gelme içerisindeyim bu kufur sayesınde...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...