Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün Takımlar Eşittir de ....

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

said:
Sie, 03 Ekim 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
Yok Amtu yok Mızmızın biseler sayıklıyosunda ona diyorum.

ya cok fesatsınız arkadasım m ıle n yanyana duruyor yanlıslık oldu duzelttım.
Mızmızın ne be?[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Besıktaslı dogduk Besıktaslı olecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 03 Ekim 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
Eheh Faul futbolun içindedir ama el ve faul futbolun dışında olan şeyler tabi...

Hatta zago, hagi hırslı, serhat çirkef di mi? Hı?

yuru be smoke kım tutar senı?(anelka)[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

Slat iyi diyorsun da haksız bir gol yemek çok büyük bir etkendir. Adamlar hakeme o kadar sinirlendiler ki ne yapacaklarını şaşırdılar. Zaten anadolu kulüpleri bu konularda çok dolu. Bu da kırılma noktasıdır. Fenerbahçe gibi Türkiye'nin en büyük takımlarından birini çok iyi bir futbolla 2-0 yenerken 70 küsuruncu dakikada haksız bir gol yemenin bir anadolu takımına olan etkisini bir düşün lütfen. Ayrıca bu golü Konyaspor, Fenerbahçe'ye atsa bu gol verilir miydi? Verilseydi Aziz Yıldırım ortalığı birbirine katmaz mıydı?[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Passanger istersen daha fazla post atma.. Çünkü sataşmaktan ve çocukça cevaplar vermekten öteye gidemiyorsun..

Senin gibi insanlar için zaten taraftar forumları var oralarda bu tür gereksiz postların hoş karşılanabilir..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect; God makes no mistakes

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 03 Ekim 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
said:
nileppezdel, 03 Ekim 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
Ayrıca Ümit Karan'ın pozisyonu faul olabilir ama faul futnolun içindedir. Ve bence faulle gol atmak, hem elle hem de faulle atmaktan çok daha masumcadır.

O pozisyonu izleyen 5 yaşındaki çocuk bile elle temas olmadığını görür.. Lütfen tekrardan izle çünkü kesinlikle elle temas yok..
Birincisi adam elini içeri soktu ve eline çarpmamış olsa bile onun eli kalecininkine, kalecininki de topa tersten çarptı. İkincisi de adam zaten elime çarptı dedi. Başlıklar topiğinde var kaynağı.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 03 Ekim 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
ben ne forzabesıktasa yada baska bır taraftar gurubu foruma uye deyılım.(unıbjk ye bıle)
bjk.com a gırıyorum haberlere bakmak ıcın.
Cunku yukarda saydıgım tarzda forumlar ınsanların gerceklerı gormelerını engellıyor ve onları holıgan sevıyesıne tasıyor kanımca.

slat?[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 03 Ekim 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
said:
BlackRose, 03 Ekim 2005 16:31 tarihinde demiş ki:
amtu nedir?

m ıle n nın klavyede yanyana durmasından kaynaklanan bır yazım hatası.

said:
Sie, 03 Ekim 2005 16:53 tarihinde demiş ki:
Passenger ne dedigin anlasilmio biraz dinlen gel.

said:
Sie, 03 Ekim 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
Yok Amtu yok Mızmızın biseler sayıklıyosunda ona diyorum.

Sie,
Passenger isimli kullanıcı harf hatası yaptığını açıklamış.

Bölüme atacağın mesajlarını gönder'e tıklamadan önce tekrar okursan sevinirim.[signature][hline]
Ya ben fazlayım bu dünya da yada bu dünya sensiz fazla bana

Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 03 Ekim 2005 17:03 tarihinde demiş ki:
Slat iyi diyorsun da haksız bir gol yemek çok büyük bir etkendir. Adamlar hakeme o kadar sinirlendiler ki ne yapacaklarını şaşırdılar. Zaten anadolu kulüpleri bu konularda çok dolu. Bu da kırılma noktasıdır. Fenerbahçe gibi Türkiye'nin en büyük takımlarından birini çok iyi bir futbolla 2-0 yenerken 70 küsuruncu dakikada haksız bir gol yemenin bir anadolu takımına olan etkisini bir düşün lütfen.

Evet haklısın ama fenerbahçenin yapacağı birşey yok.. Zaten fb camiası da haksız bir gol olduğu üzerinde hemfikir.. Kimse aksini iddia etmiyor.. Ama medyanın ve bazı 3. şahısların bu olayı bu kadar abartması saçmalık..

Hele diğer takım yöneticileri, sanki kendileri hiç haksız gol atmamış gibi ileri geri konuşuyorlar.. (bkz: 90+3 ümit karan gs-ank maçı) Halbuki herkes kendi oyununa bakıp sadece kendi futboluyla ilgilense.. Özhan Canaydın işte bu yüzden büyük bir başkan..

said:
Ayrıca bu golü Konyaspor, Fenerbahçe'ye atsa bu gol verilir miydi? Verilseydi Aziz Yıldırım ortalığı birbirine katmaz mıydı?

Böyle bir ihtimalin gerçekleşmesi halinde ne olacağını cidden kestiremiyorum o yüzden cevap veremeyeceğim :)[signature][hline]Touch of death is never gentle...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 03 Ekim 2005 17:05 tarihinde demiş ki:Birincisi adam elini içeri soktu ve eline çarpmamış olsa bile onun eli kalecininkine, kalecininki de topa tersten çarptı. İkincisi de adam zaten elime çarptı dedi. Başlıklar topiğinde var kaynağı.

Tamam zaten çarpmadı eline top :) Kalecinin eline çarptı, kalecide topu elinden kaçırdı ve gol oldu.. %100 faul zaten kesinlikle aksini iddia etmiyorum :) Ama anelka da dedi zaten elime çarpmadı top diye..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
enema, 03 Ekim 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
hala gol smac degildi fauldu diyenler varsa alt tarafi bi okusunlar.
"TOP BANA ÇARPIP GOL OLDU

Fenerbahçe'nin Konyaspor'u deplasmanda 4-2 yendiği maçta elle attığı golle gündeme çıkan Fransız yıldız Nicolas Anelka, golü eliyle attığını itiraf etti. 2-0 Konyaspor lehine devam eden maçın 72. dakikasında sağ taraftan yapılan ortada kaleci Özden ile birlikte topa yükseldiğine dikkat çeken tecrübeli oyuncu, gol olan pozisyon ile ilgili şunları söyledi: "Ben topu elimle kaleye göndermek niyetinde değildim. Ancak kaleciyle nizami bir şarj beklerken kontrolümüzü kaybettik. O sırada top bana çarpıp rakibe temas ederek filelere gitti. Futbolda böyle anlar her zaman yaşanmaz, ama daha öncede bu tür goller görmüştük." Christoph Daum'un verdiği 3 günlük izinden yararlanarak Fransa'ya giden Anelka, maçla ilgili olarak şunları söyledi: "Yine sabırlı ve disiplinli futbolumuzun karşılığını aldık." "
kaynak
[signature][hline]fol lol the doh fol the day
Sosyal ağlarda paylaş

haber yalan haber bir kere, fotomacta anelka : "hatirlamiyorum yere dustukten sonra ne oldugunu" diyor. takvimde "elime degdi" diyor, digerinde faul yaptim diyor, digerinde ikisini de yaptim diyor.
fbli futbolculara konusma yasagi geldi ve anelkada muhtemelen su an turkiyede degil izinli olduklari icin. yani butun gazetelerin anelka nin agizindan yazdiklari yazi yalan. birakin onun bunun ne dedigine gozunuzle seyredin faul yapiyor elle atmiyor, gerci bisi degistirmez haksiz bir gol.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Gündemi geriden takip ediyorum demek :) 100 kere kare kare gösterdiler golü hiçte gözükmüyor elle dokunduğu halbuki :)

Edit: Bu röportaj neden hiçbir fb sitesinde yazmıyor anlamadım..? Resmi site dahil?

[signature][hline]Touch of death is never gentle...

[Bu mesaj Slat tarafından 03 Ekim 2005 17:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kalecinin eline dokundu ve elini oraya soktu değil mi? O elini oraya sokmasaydı belki faul olacaktı ama top dışarı çıkacaktı. Niyet önemli. Öyle kafaya çıkan bir adamın masum olacağına kesinlikle inanmıyorum.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar Fb den baska bir is bulun kendinize lutfen..

Gs macinda da Umit faul ile gol atti, sike mi yapmis oluyor Gs anlamadim???
Brezilyanin gelecek vaadeden kalecilerinden birini degilde, hayatinda hic profesyonel maca cikmamis gencecik adami, ali sami yende gs karsisina cikaran ts maci satmis mi oluyor???
Bjk-Samsun macinda 2-1 bjk ondeyken samsunun golunu gerekcesi belli olmayan sebepten oturu saymayan hakem demiroren tarafindan satin alinmis mi oluyor???
hayir olmuyor...
ama bu tur seyler Fb nin basina gelince neden bu cevap sizin o ART niyetli dusuncelerinizde "evet" oluyor?
neden Fb den baska takimlarin maclarinda olusan hakem hatalari bu kadar abartilmiyor? butun turkiye ayaklanmiyor?
Gs-Tromso macinda gs haksiz bir gol yiyiyor Gsliler dahil bahseden yok!! Fb turkiye liginde haksiz bir gol kazaniyor, butun turkiye neredeyse insan haklarina basvuracak...
Kendi basarisizliklarini kapatmayi, baskasinin basarisizligi ile, baskasinin haksiz kazandigi gol ile yapmayin. Kendinizle ilgilenin. Olasi bir basarisizlikta kendinize bir bahane buldunuz ama bu bahanede Fb hic bir sucu yok.
Aciz yonetimleriniz hic utanmadan o aptal pankartlarla cikiyor sahaya, neden? Kendi basarisizliklarini ortmek icin. Gs avrupanin en dandik takimina elendi, ama su an hic kimsenin umrunda degil, neden? fb haksiz gol kazandi. Ts avrupanin en dandik 2. takimina eleniyor, superligte basarisiz, ama onemli degil onemli olan FB nin kazandigi gol. bjk superligte basarisiz ama yonetim taraftarin gozunu kapatmanin yolunu buluyor, nedir? baskasinin basarisina bok atmak.
Siz de taraftar olarak, bunlara kanmaya gercekleri gormemeye devam edin. Bu tur kararlar olmaya devam edicek, sizin basiniza da Fb nin basina da gelicek. Siz fb nin basina gelenlere "sike vs" demeye devam ettikce su an fb ile aranizda hali hazirda olan ucurum daha da katlanicak.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.

[Bu mesaj Patos tarafından 03 Ekim 2005 17:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ümit Karan'ın pozisyonunda hakemin görmesi imkansızdı, Nobre'ninkinde de öyle. Ama Anelka'nınkinde direk yardımcı hakemin önünde. Zaten her yerdeki fotoğraf yardımcı hakemin arkasından çekilmiş. Daha ne olsun abi. Çamur atmak için söylemiyorum. Şike var da demiyorum. Hakemin kendi .... liği. Fenerbahçe ile alakası muhtemelen yoktur. Ama çıkıp da kimse tertemiz gol demesin. Bu maçın da hak edilmediğine inanıyorum.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

FB haketmeden kazanmış..
Bir kere neyin ne olacağını bilemezsin allah değilsin, belki orda hakem faulu verseydi de fb yine kazanacaktı. Eğer haketmek haketmemek meselesine geliyorsak, sporda öyle hakeden her zaman kazanmaz.
Ve yine haketme meselesine geliyorsak, dünya 3.sü olmuş bir ülkenin 1. liginde oynamayı, norvecin mahalle takımına, rum kesiminin ne idüü belirsiz takımına elenen adamlar hiç haketmiyor.
Madem öyle herkese hak ettiği verilsin, FB haketmediği 3 puanı kaybetsin, GS ve TS de hak etmedikleri ligden kümeye düşürülsün(haketmiyorlar ya)
Hatta mümkünse Kenya liginde oynasınlar haksız maç kazanıp göz zevkimizi yok ediyorlar.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

Lütfensöylediklerinde biraz dikkatli ol. Bir kere 3 büyüklerden herhangi birinin olmadığı bir lig düşünülemez. Verelim Fener'e kupayı o zaman baştan. Zamanında GS İstanbul liginde küme düşmek üzereyken, FB maçına bağlıymış herşey. FB'nin başkanı da lig GS olmadan anlamsız olur diye maçı bilerek kaybettirmiştir.

Eskiden takımlar kardeşti. Şimdi rekabet düşmanlığa dönüştü.

Tromsö maçına gelince eski defterler açılmasın. FB'nin de böyle rezaletleri vardır, GS2nin de, BJK'nın da.

Lütfen rakiplerimize biraz daha saygılı olalım. Fenerbahçe o gol verilmeseydi bence o maçı alamazdı. Biz de hak etmeden kazandık, inkar etmiyorum. Ama kimin ağırlıklı olduğu unutulmamalı. Bize de olmasın size de. Temiz bir lig olsun. Hak etmeden kazanmak iyi oynamadan kazanmaktır. Bu normal. Ama olmaması gereken bir golle gaza gelip kazanılmışsa haksız galibiyetten ötesidir. Kazanabilirdi de. Gol verilmeseydi de kazansaydı o zaman. Olabilirdi demeyelim. Maç bitti. Çok değerli 3 puanınızı aldınız. Mutlu da oldunuz.

Saygılar...

PS: İmzan da Aziz Yıldırım'ın sözü heralde...
[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...

[Bu mesaj nileppezdel tarafından 03 Ekim 2005 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Söylediklerimde dikkatli olmamı gerektirecek birşey yok? Olmuyorum da dikkatli.
Laf oturunca dikkatli ol oluyor.
3 büyüklerden birinin olmadığı lig düşünülemez, yaa. ama kendini 3 büyük sanan 3 ufak takım, bir araya gelip diğerine karşı cephe olabilir mi peki? Madem öyle, TS GS ve BJKyı hatta geriye kalan 17 takımı birleştirelim, zaten ancak bir FB edebilir işte belki, böylece "hak" yerini bulmuş olur.
Fenerbahçe o gol verilmeseydi "sence" alamazdı maçı, ama "bence" ya da "osmanca" alırdı. Bu falcılıktan başka bişey değildir. Nerden biliyorsun hiçmi 2-0dan maç çevirmedi FB, 3-0dan 4-3 hiç mi yapmadı?
Hakemin hatasından bize ne? Ne yapalım yani hakem hata yaptı pardon geri alın 3 puanınızı desek alacaklar mı?
Türkiye ligi artık kimsenin annesinin ligi değil. Eskiden bu numaralar sökerdi, baktılar mı Fener aldı gidiyor, 17 takım birleşir feneri durdurur, sonra gs biraz güçlendimi onu durdurur, herkes birbirinin paçasından aşağı çeker, bu yüzden de avrupada bir takımımızın bile esamesi okunmazdı.
Artık o işler bitti, böyle çirkeflikle fenerin durdurulamayacağı anlaşıldı. 2 senedir de meydanda. Çünkü fener o çıkar ilişkilerinden kurtardı paçasını, bataktan düzlüğe çıktı. Son derece şeffaf, adil bir kulüp yönetimi var, girin sitesine bakın, bizzat başkan taraftarla konuşuyor. Tesisleri, gelir kaynakları, özverili taraftarıyla fener kimsenin ağzına bakmıyor maç kazanmak ya da şampiyon olmak için, feneri de 3 küçüklerin batağına çekmek yerine kendileri fenerin seviyesine çıkmaya çalışsınlar,
en azından yurt sevgisi adına.
Fener in maçlarını nasıl kazandığından şüpheliyseniz şampiyonlar ligini de şikeyle ayarladığımızı söylüyorsunuzdur sanırım. Tabi, olabilir.

Not: İmzam filozof Williams'ın sözüdür, aziz yıldırımın değil.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahce sampıyonlar lıgınde sampıyonluga oynıcak.Acık soyluyorum kımse futboldan anlamıyor.Anelka sadece turkıyenın deyıl dunyanın 1 numaralı yıldızı.O pozısyonda basıt bır fauldu hakem es gectı.gecmese ne olur 4 tane atmadılar mı?Konsantrasyon mu?Yapmayın canım ne konsantrasyonu.
Sılah mı?Bırkere o vurulan adamın fenerlı oldugu bıle bellı deyıl.Oyle deyılse fener neden ceza alsın?
Besıktasın czaları hep tahkımden donuyor.Ne?Haksız mı yapmayın canım ne hakkı?Altını olan kuralı koyar.
fenere artık turkıyede rakıp yoktur.Avrupada aramamak lazım avrupada kesmez guney amerıkaya bakmak lazım.
55 kısılık satdımız hep full.Ne bedava bıletmı yok canım daha neler.fenerlıler bılet parasının 2 katını oduyor.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuna kadar katılıyorum passanger çok güzel yazmışsın.
Siz önce tinerci taraftarınızdan kurtulun, akabinde ilk 5 e girin ligde, sonra yavaş yavaş gerisi gelir.
Anelkayı da size satarız belki o zaman[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

@pirvan: FB büyük bir takım. Ama diğerleri küçük değil. Laf oturması diye bir şey de yok. Ki boş tartışıyoruz. Bu tartışma asla bitmez. Ama sizin o taraftarla konuşan başkanınız Türk takımlarının elle tutulur tek başarısını tesadüf olarak yorumluyor. Büyüksünüz ama diğerlerine de saygılı olun. FB belki bugün Türkiye'nin en büyüğü. Şampiyonlar liginde de büyük bir olaasılıkla iyi iş yapacak. Ama böyle yorumlar büyük takımlara yakışmıyor. Biz UEFA'yı aldık ama öyle 3 küçükler diye bir laf söylemedik. Siz de başarılı bir takımsınız. İnşallah şampiyonlar liginde de başarılı olacaksınız. Bak bakalım o zaman bizim başkanımız tesadüf diyecek mi?[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada takımlarınızın gücü tek başına yetmiyor mu da klon gibi aynı pankartlarla çıkıp birleşiyorsunuz sürekli? FB, şaibeli olduğunu iddia ettiği dönemde bile gidip başka takımlarla kolkola girmedi tek başına konuştu?[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...