Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TuRk IP's BaNNeD

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

tabi doguştan proxyleri var onun cin yolları ile baglanıyor nete[signature][hline][UYAN TÜRK MİLLETİ UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN....
SEVMEYEN ŞEREFSİZ DEFOLSUN GİTSİN.
YA SEVECEKSİN BU ÜLKEYİ YADA KUZU KUZU SEVDİRİRİZ...
BİZ BU ÜLKE İÇİN AZ KAN DÖKMEDİK GEREKİRSE Bİ OKADAR DAHA DÖKERİZ]
Beyaz Pati

[Bu mesaj Gothic tarafından 30 Eylül 2005 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne proxyden anlarım nede knight online forumlarına girmişliğim var..ama bu kadar velvele olunca kıyıda köşedeki accountumda gireyim dedim..gayette güzel bağlandı..sorun felan yok yani..[signature][hline]Don't you know the snow is getting colder,
And I miss you like hell...
And I'm feeling the stars...
I miss your laugh, I miss your smile,
I miss everything about you...

[Bu mesaj Christoph_Vassel tarafından 30 Eylül 2005 19:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece Türk ip ler değil, yabancılardanda giremiyen çok var. Sorun sitede.

Ayrıca Türk ip lerini banlamak kolaymı sanıyorsunuz, teknik yanını geçtim yasal olarak bile mümkün değil. Koca ülkeyi banlıyacaksın :):) (Haketmiyor değilizya neyse)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:90xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 01 Ekim 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
Sadece Türk ip ler değil, yabancılardanda giremiyen çok var. Sorun sitede.

Ayrıca Türk ip lerini banlamak kolaymı sanıyorsunuz, teknik yanını geçtim yasal olarak bile mümkün değil. Koca ülkeyi banlıyacaksın :):) (Haketmiyor değilizya neyse)

teknik yani inanilmaz kolay. cikartirsin turk isp ip range'lerini hepsine block :)

farkli ulkelerden giremeyenlerde var su an. yani sadece turk ip'ler degil. dsl ile giremezken kablonet ile giriliyor.[signature][hline]Nick: Roguenler/Diez - Retired
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ne hurafeci adamlarsınız yaa! knight online bitti bildiğiniz üzere. knight empire var şu an piyasada ve bunun web sitesi tasarım aşamasındaydı. Bitti al geldi yeni site gir de gör. Delinin biri geliyo kuyuya bi taş atıyo arkasından 40 deli gelip kuyuya atlıyo ne adamlar var ya![signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böle saçma sapan topicler açıpta milletin kafasını karıştırmaya ne hakkınız var. Bi siteye giremiyosunuz "Türk IP leri ban yedi" carttı curttu... bigün gene oyun yeni geldiği zamanlarda oyun daha yeni yeni toparlanıyo o gece bi çalışma söz konusu idi sever da Kasımpatı_1 adlı arkadaşımız da hemen bi topic açma zahmetinde bulunup " Sonunda beklenen oldu Türklere IP ban" LOL! Ne oldu sonra türklere IP ban geldi mi ?
Hayır..Böle saçma sapan topiclerin kilitlenmesini.......
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışma falan yok ya
bilmeyenler konuşup duruyo kafam bozuldu gece gece
türk ipleri banlandı diğer ülkelerde olmuş olabilir
ama değişik proxyler ile girebiliyosun bunun anlamı

SİTE AÇIK
BAZI İP ARALIKLARI ENGELLENDİ DİĞERLERİ ÇOK RAHAT GİREBİLİR.

OYUNADA GİREBİLİYOSUN SADECE SİTE İÇİN İP ADRES ARALIĞIN YASAKLANDI.

Kısa bi zaman sonra düzeltirler[signature][hline]Nick: Darktr
Class : Human Male Mage Lvl 60
Guild : Arıyor
Server: Burning Legion
MSN: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar hevesinizi kırmak istemem ama turk ip ban sanırım doğru alan yetkilimiz yok öyle bişi demiş fakat bir kaç yabancı arakdaşım var onlara sordum girebildiklerini söylüyolar bu konu hakında pekte yorum yapmak istemiyorum biliyorumki herkez gergin şuanda sadece bilgi vermek istedim eğer böyle bişi varsa umarım kaldırırlar![signature][hline]BEYAZ PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 30 Eylül 2005 14:58 tarihinde demiş ki:
Adamlar site üzerinde çalışıyorlar, daha bu sabah girdim. 15 dakka sonra farklı bir hata mesajı aldım. Bu ip myp falan değil, site üzerinde çalışıyorlar. Sizde hemen Türk ip leri ban yyedi demeyin lütfen... insanların zaten canı burnunda

abimiz haklı ke nin 3 . hafta sında (ya da sonra once :S) siyah bir site açıldı ve 1 kaç gun sonra giremez oldum burdan duyduklarımla banlandı banlandı hay ............. gibi oldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...