Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Char Problemi

Miguel

Öne çıkan mesajlar

2 gün önce daha önce karşılaşmadığım bir sorun çıktı. Sadece bir charim oyuna girmeye çalışınca daoc down oluyor. Diğer charlarda bir problem yok. Biraz uğraştım ama bir çözüm bulamadım. camelot-europe faq da arattım. Böyle bir problem daha önce rapor edilmemiş gördüğüm kadarıyla. Sadece birinin charı stuck olmuş.
Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. PC ile ilgili teknik bir sorun değilse -ki sanırım değil, mail atıcam.[hline]Borges
chanter
lvl41 Verdant Animist
lvl41 Valewalker
Sosyal ağlarda paylaş

Direk mail at borges daha önce de olmuştu birilerine char'ını oyun içinde transfer ederler başka bir yere sorun kalacağını sanmam.. Yada oyun içerisinde appeal at[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

bende bi kere az daha kapının arasında kalıyodum, iç kapıyı onardım, daha kapanmadı dış kapıyı onarmak için ilerlerken uyanıp geri gitmeseydim orda kalcaktım öff depresyona girer insan orda be (aslında elf ama)[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok problem o şekilde çözülmüyor Zet. İlk denediğim şey oydu zaten. Daha sonra char .ini dosyasını sildim denedim yine olmadı.

Attığım mail a cevap olarakda char .ini dosyalarını silip deneyin demişler :) Buna cevaben denediğimi söyledim ve oyundayken mesaj atıp log olmamı söylediler ve 5dk içinde son bind stone a gönderip problemi hallettiler. Kedinin öngördüğü gibi yani ;)[hline]Borges
chanter
lvl41 Verdant Animist
lvl41 Valewalker
Sosyal ağlarda paylaş

o olay bana 3 kere falan oldu stjoseph de sahit :)

olay cok garip suna dikkat edin oyuna girdiginizde havada oluyosunuz yerden ayaklariniz kesik oluyo ve bi iki saniye icinde land e drop oluyorsunuz butun sorun orda yasaniyo o anda o land te olan bi sorundanmi bilemicem ama daoc gocuyo once bende dosyalardan sandim ini vs sildim bende ama alakasi yok biraz guclu bilgisayar lazim sanirim eskiden bilg celeron 400 du bu sorun oldugunda su anda amd 2.4 hic boyle bi sorun olmuyo tahminimce o anda log olgudunuz yerde asiri grafik vs varsa oyunu kasan bisi yani ondan dolayi kaldirmiyo gibi bisi bu sorunuda ust uste 20 30 kere log oldum sonunda girdi bu sekilde duzeltmistim[hline]Gladric lvl 50 Mercenary rr4 - Kay Server
Yettimgare lvl 50 Thane rr3 - Merlin Server
Sosyal ağlarda paylaş

hibler excalibur a saldirmis ilk kapiyi kirmisti sora biz gelip bunlari dagittik sora gidiim dedim kapi tamir ediim ben icerdeki kapiyi tamir ederken herifler ilk kapiyi tamir edince ben arada kaldim 4 eleman daha wardi yanimda herifler ilk stuckda cikti ben 7 saat urasip en sonunda ciktim deliriodum :)[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Ferman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
resata, 23 July 2003 19:12 tarihinde demiş ki:
muhaua daverc in char bi kere relic kapilari arasinda kaldi, 7 saat boyunca /stuck denedi anca cikti =))

emre cim a benim salak, 10000000 kere manyak ark.im ben ne dedim burda ?? biraz scroll up yap, oku lan ilk önce !![hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...