Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knightonline we sitesine nasıl girilir..

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

internet explorer dan araçlar-internet seçenekleri-bağlantılar-yerel ağ ayarları- daha sonra böyle yapılcak
böyle yaptıktan sonra siteye giriyo fakat id pass yazıp login olunca tekrar aynı şey çıkıyo orasını çözemedim tamamen çözen varsa buraya belirtsin plz[signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker-Hero (Sold)
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage (Sold)
Beramus~:Sacrifice:~Kasar Hood (banned)
Beramus~xxxxxxxxxx~Sanane :) (Duping)

Sosyal ağlarda paylaş

kullandığın proxy ile ilgili bişe sen italy dan bi ip adresi kullanıosun mesela bi bunu dene bak normal çalışıo her şey

200.153.112.250
3128[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 10+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

benim kızgınlığım burda noldu fln diye bi başlık açmıştım ben banlanınca herkes geçmiş olsun diceğine dalga geçti daha dur sen neler gelcek başına dedi gm dalga geçer gibi charımı lvl 1 yapıp forumlara koydu bunlara bakıp bide millet dalga geçti en kötüsü ise paticikten biri gitti beni knightonlineranking forumlarına şikayet etti.ama ordada onlara cevap verdim.ama bunu yaparak dahada sinir ettiler beni şimdi durdursunlar bakam.[signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker Hero (sold)
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage (Sold)
Beramus~:Sacrifice:~Kasar Hood (Banned)
Beramus~xxxxxxxxxx~Duper Hood (Duping)
Sosyal ağlarda paylaş

abi helal olsun sana vallaha sende olsamasan lvl 60 bi charım gitti lvl 61 olsnı kurtardım sayende verdigin gibi herseyi girdim sonuncu güzel site actı ve sifremi mailimi degistirdim arkadaslar gireyeyenler tam olarak söyle yazın bu ayarları yaptıktan sonra www.knightonlineworld.com olarak www kesin koyun basına yoksa site acılmıyor eror hatası veriyor bu ayarları veren arkadasım cok saol !!!![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

proxy nin amacı ip sini yazdığınız makina üzerinden siteye bağlanarak ip nizi gizlemesi.
olay şu ki sürekli proxy kullanırsanız web sitesi görüntüleme hızınız düşer sadece ko nun sitesine gireceğiniz de açın.
bağlantını yavaşlıyomuş gibi görünmesi normal dir.[signature][hline]
Nick : DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Clan : RedAlert
Np : 26xxx
Server : Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...