Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar oyundaki X'lar hakkında bilgi öğrendim!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

Oyun esnasında kecon kesiyodum can sıkıntısından baktım melek belirdi kaybolmadam 5kecon 3 bulcan kestim.Keconların 2 sinden kekuri rinig,2 sinden kekuri belt,birinden her ikisi çıktı.Bulcanlardan ise 1 upgarete kağıdı,x1000,+8 ve bulture horn çıktı.Hadi maradonu işgaledin melek çıktığı an ne kadar keserseniz faydanıza :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 05 Ekim 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
Oyun esnasında kecon kesiyodum can sıkıntısından baktım melek belirdi kaybolmadam 5kecon 3 bulcan kestim.Keconların 2 sinden kekuri rinig,2 sinden kekuri belt,birinden her ikisi çıktı.Bulcanlardan ise 1 upgarete kağıdı,x1000,+8 ve bulture horn çıktı.Hadi maradonu işgaledin melek çıktığı an ne kadar keserseniz faydanıza :lol:

x1000 demişsin artık çarpma yokki
iyi sallamışsın valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım ben onu ko dayken cz de görüodum her kestiğim adamdan tam tamına 50 np geliodu partyde de değildim çok şanslıymışım :D

bana ultra yalan gibi galdi amcam sıkmış biraz kaldıki kecoon ların hiç bir cinsinden (kekurikikukaka hariç) kekuri belt çıkmıo
Sosyal ağlarda paylaş

sorry yanlış oldu[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 76xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 06 Ekim 2005 09:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır gayet o dur. Ceşitli hurafelere gore kimi dioki ghost admindir bu. kimi dioki gm lerin izleme aracları bi nevi kameramelek :D Bu arada ghost admin kolpası da söle oluor siz kendi charınızla oynarken bu elemanlar charınıza girip sizin bakıs acınızdan ss cekebilior fakaty hic bi seyinizi elleyemior. LOL :D[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...