Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

coh

thesadpaladin

Öne çıkan mesajlar

bence coh aynı kalıcak , bir kaç yeni skill , bir kaç yeni görev ve puff yine sıkılıcaz...

cohu oynamamızı sağlayan etken , oyunun kendisinden çok içinde bulunduğumuz ortam. bu topluluk hangi oyuna gitsek zevk alıcağız , o sebeple ısrarla sölediğim şey yeni bir oyunda en baştan beraber olmak..[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

anlatmaya çalıştığım şey o.. singleplayer oyun oynasak sonuna kadar bakarım grakif kalitesine senaryonun derinliğine.. ama burda herşey biziz... adasunun keline , zorbanın winterlord la kasmasına , keyzarın tikenlerine , amidalanın lamerliğine (!) (:D) laf etmeden düşünemiyorum cohu...

cov almayı tekrar gözden geçirin bence...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhhh ahhhhh.... Ne winterlordmuş ama.....

Adım geçtiği için müdahil olmak gereğini hissettim. Bahsi geçen yaratıkla kasılan iki karakterden biri tarafımdan silinmiş olup -ki kendisi fire controller idi- diğeri halen 34 (bilemedin 35 - warshade)tir. Namımızı yürüten diğer charlar ise Dev ler tarafından nerf edildiğinden ani bir soğuma ile bırakmıştım. Ancak tuncha malesef şu noktada katılamıyorum: Oyundaki dost grubu kadar bence grafikler de önemli. Wow oynayan kaç CoH oyuncusu tanıyorsun?

Ha birde CoHtan Tunch'un En Büyük Herder Tanker Türk kasmasını sanırım kimse unutmamıştır. :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zorba, 06 Ekim 2005 00:52 tarihinde demiş ki:
Ahhhh ahhhhh.... Ne winterlordmuş ama.....

Adım geçtiği için müdahil olmak gereğini hissettim. Bahsi geçen yaratıkla kasılan iki karakterden biri tarafımdan silinmiş olup -ki kendisi fire controller idi- diğeri halen 34 (bilemedin 35 - warshade)tir. Namımızı yürüten diğer charlar ise Dev ler tarafından nerf edildiğinden ani bir soğuma ile bırakmıştım. Ancak tuncha malesef şu noktada katılamıyorum: Oyundaki dost grubu kadar bence grafikler de önemli. Wow oynayan kaç CoH oyuncusu tanıyorsun?

Ha birde CoHtan Tunch'un En Büyük Herder Tanker Türk kasmasını sanırım kimse unutmamıştır. :D

bi takka bi takka , zalim level 50 yolunun yarısını winterlord la gitmişti sanırım , lütüfen konuyu çarpıtmayınız :D

WoW oynayan CoH oyunculraı oldukça fazladır , dğer pek çok oyundan wow a geçenlerin sayısınında çok olduğunu unutmamak lazım. ama bizim "takım" dan kaç kişi WoW oynadı? sanırım hiç kimse. Neden? çünkü WoW daki ortamın çok kötü ve kalitesiz olduğunu biliyorduk.

Ben yine ve her türlü iddia ediyorumki bir mmorpgden zevk almak için gereken ilk etken içinde bulunduğun ortamın kalitesi...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl yani şimdi Devvo, Cray, Akinoku ve ben sizin takımdan değilmiydik? :-? Şahsen şu anda WoW oynuyorum ve oldukça memnunum. CoH'u çok sevmiştim hala seviyorum ama gerçekçi olmak gerekirse bence WoW'un yanında sönük kalıyor. Ortam yoktu oyun kötüydü, grafikler bozuktu diyenler bence sadece kendini kandırıyor ve çok şey kaybediyorlar. Hatta bence tunch WoW'a geçmek istiyor ama gurur meselesi yaptı :D Geçerse rezil olacağından korkuyor :) Bu arada CoV'u oynamayacak mıyım? Aldım ve oynayacağım ama çok uzun süre sıkılmadan oynayabileceğimi (WoW'dan sonra) düşünmüyorum. Ayrıca Coh-CoV geri dönsem bile bu laflardan sonra sizin takımla beraber takılmam mümkün değil :D[signature][hline]Kemirgen.net Patinin başına yine iş gelirse temas kesilmesin diye
Merlinin Kazani çalışanı
Evli ama kılıbık değil... (Eşinin adı KapI :D)
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan abi ben senin duzenli olarak oyun oynadigina inanmiyorum :) , WoW demişsiniz ama halen BL desiniz orasi lame kayniyor bari gelin Magheridon da beraber olalim herkes 60.

CoV gelene kadar bu sekilde takilmaca.[signature][hline]WoW - Sirplaya L60 MAGE- Magheridon
CoH - Algus Requiem L50 - Scrapper

[Bu mesaj sirplayA tarafından 06 Ekim 2005 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 04 Ekim 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
oynayanlar var hala, cov da 1 aralık ta çıkacak gecikme olmazsa bir daha.

City of Villains Avrupa serverları açılışı 30 Ekim. (Halloween günü evet)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KapIKulu, 06 Ekim 2005 11:28 tarihinde demiş ki:
Nasıl yani şimdi Devvo, Cray, Akinoku ve ben sizin takımdan değilmiydik? :-? Şahsen şu anda WoW oynuyorum ve oldukça memnunum. CoH'u çok sevmiştim hala seviyorum ama gerçekçi olmak gerekirse bence WoW'un yanında sönük kalıyor. Ortam yoktu oyun kötüydü, grafikler bozuktu diyenler bence sadece kendini kandırıyor ve çok şey kaybediyorlar. Hatta bence tunch WoW'a geçmek istiyor ama gurur meselesi yaptı :D Geçerse rezil olacağından korkuyor :) Bu arada CoV'u oynamayacak mıyım? Aldım ve oynayacağım ama çok uzun süre sıkılmadan oynayabileceğimi (WoW'dan sonra) düşünmüyorum. Ayrıca Coh-CoV geri dönsem bile bu laflardan sonra sizin takımla beraber takılmam mümkün değil :D

hmms açıkçası cray totemi geri dönüşleri (!) dışında pek görmedim :) seni takımdan saymamında kılıbıklıkla alakası yok :P

ha wow konusunda gurur yaptım valla.. yakıştıramıyorum o oyunu kendime :P

ha bu arada lame dolu serverdan sizi kendi server ına çağıran kişiye dikkat :)[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...