Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zengin bill gates

yeahja

Öne çıkan mesajlar

falla bende o adam kadar para olsa hemen futbol takımı satın alır abromovich e kafa tutardım. hemde futbola zevk gelırdı toplardım cunku butun yıldızları mesla alsın bill gates newcastle yi toplasın butun yıldızları gör bak nooluo[signature][hline]çiğnerim kuralları...
Sosyal ağlarda paylaş

Gitsin Zambiya'dan takım alsın o zaman[signature][hline]DiaBLeSSe,27 Eylül 2005 17:29 tarhinde demi$ ki:
----------
Wendigo, 27 Eylül 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
beyaz pati'klerim nerde hanim mac basliyo

----------
*Şiş lerini ele alır, harıl harıl örmeye koyulur *

[/b]PetLine Veteriner Kliniği
Buda Kopulacak Topic ve Mantarın Süper Yazısı
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ı alsın Bill Gates çok süper olur benim işime gelir. Windows gibi bişey olur GS her maç güleriz artık :D :D :D[signature][hline]Kuzgun'dum ben.Ondan evvel de Bugvan...
turambarturin, 14 Eylül 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
küçükkene zihinden problemler diye kitaplar vardı sarı sarı bilen bilir,neyse işte o kitapların 5. sınıf zihinden problemleri tuvalette bitirmiştim

Ağır ağır, yavaş yavaş...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Half_Cow, 06 Ekim 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
Galatasaray'ı alsın Bill Gates çok süper olur benim işime gelir. Windows gibi bişey olur GS her maç güleriz artık :D :D :D

Windows gıbı bır sey olur ne demek :)[signature][hline]Aklı ile övünen insan,hücresinin genişliği ile övünen mahkuma benzer

msn
Sosyal ağlarda paylaş

valla benım deyısmez.Besıktas bır kısının olursa bız neden taraftar olalım?Besıktas su anda hepımızın.Yasımız buyuyunce belkı dıvana falan gırecez.Belkı febe ve gese ıcın deyısık olabılır ama Besıktalıların cogunun benım gıbı dusundugunu zannedıyorum.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Besıktaslı dogduk Besıktaslı olecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 06 Ekim 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
valla benım deyısmez.Besıktas bır kısının olursa bız neden taraftar olalım?Besıktas su anda hepımızın.Yasımız buyuyunce belkı dıvana falan gırecez.Belkı febe ve gese ıcın deyısık olabılır ama Besıktalıların cogunun benım gıbı dusundugunu zannedıyorum.

Diyosun...[signature][hline]Aklı ile övünen insan,hücresinin genişliği ile övünen mahkuma benzer

msn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 06 Ekim 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
valla benım deyısmez.Besıktas bır kısının olursa bız neden taraftar olalım?Besıktas su anda hepımızın.Yasımız buyuyunce belkı dıvana falan gırecez.Belkı febe ve gese ıcın deyısık olabılır ama Besıktalıların cogunun benım gıbı dusundugunu zannedıyorum.

+1903[signature][hline]El deymemiş,temiz bir lig istiyoruz...
Nasıl geldik birgün,öyle gideceğiz.
Beşiktaşlı doğduk,Beşiktaşlı öleceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Odim, 06 Ekim 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
said:
Half_Cow, 06 Ekim 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
Galatasaray'ı alsın Bill Gates çok süper olur benim işime gelir. Windows gibi bişey olur GS her maç güleriz artık :D :D :D

Windows gıbı bır sey olur ne demek :)

Sorunlu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...