Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Item Renkleri, ne işe yararlar ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Şu ana kadar en iyi mor olanlar çıktı ve bazılarından identification ile unlocked item çıktı. E peki bunları kim nerde ne zaman kullanabiliyor ?

Bir de geçen %7 spell hızını arttıtırma şansı olan mor bir staff düştü, bir de elimde bunun %10 lu olanından, ama mavi renkte aynı staff düştü. Şimdi mavi olanı daha iyi gözüküyor da bilmediğim bir şey mi var ?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Pek yardım etmiyorlar,ben sana 1 haftalık tecrübelerime dayanarak söliyim.

Öncelükle requirement a dikkat et,yetiyorsa kullan yoksa bi işe yaramıyomuş,sora kullanım alanına bak,zaten genelde %10 while bilmemneyaparken falan diye geçiyor.

Armorları identify etme,direk expert salvage git le parçala,runeları açıyorsun hemde rune çıkıyor.İster zırhına falan takarsın o rune u,istersen satarsın,rune traderlar falan alıyor.
Ayrıca pvp charın için rune u açmış oluyorsun.

Karışık oyun vesselam,bende çözmeye çalışıyorum,lvl 20 oldum hala sarı item görmedim mesela :D
Sosyal ağlarda paylaş

altın mordan daha iyi olcak diye birşey yok hangisinin özellikleri daha iyiyse onu kullan.

İtem renkleride: beyaz-mavi-mor-altın diye gidiyo bide yeşil item varmış ben pek RP oynamiyom görmedim[signature][hline]GW--Lord Khell--
2 be or not 2 be

Kara Pöti

[Bu mesaj Psc tarafından 02 Ekim 2005 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamandığım şey, mor/sarı bilemne baltası satıyorum diye bağıranlar. Bu itemı verince eline alan kişi için de mi açılıyor bir item de ondan dolayı daha mı fazla talep geliyor ? Aynı baltanın mavilisinden satmaya çalıştım millet güldü o açıdan sordum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Neden gulduklerini anlamadım nese soruna cevap vereyim, Birinden ( npclerde dahil) ident edikmil birşey alırsan unlock olmaz, birşeyi unlock etmek icin unid iken senin id etmen lazım.
Mavi-Mor-Sarı olarak gidiyor sıra ama bu morun daha iyi oldugu anlamına gelmez tabiki Mor a istersen iyi upgrade ler takarak adam edebilirsin insanların genelde para verdikleri şey gösteriş oluyor o yuzden Fellblade , Dragon Sword , Crystaline Sword fln 500k ya kadar gidiyor. Halbuki dmg bakımından hiç bir farkları yok , FoW armora
1m vermek gibi... Degişik olma hevesi :)
Gold itemlarıda gosteremeselerde sarı sarı olunca hoslarına gidiyor heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cevaplar için çok teşekkürler, baya aydınlandım :)

Son olarak alakasız bir sorum olacak :

şimdi ben cücelerin bulunduğu dağ bölgesine gelmiş bulunmaktayım, parti limiti 6 kişi. Şimdi ben Ascalondaki questleri yapmaya gidince yine 6 kişi mi limit olcak yoksa 4 kişilik mi ? Yaklaşık 3000 exp. lik quest var listemde duran, yapmassam yazık olacak.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...