Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Trabzonspor

lahoya

Öne çıkan mesajlar

said:
nindalf, 02 Ekim 2005 21:50 tarihinde demiş ki:
Nekadar iğrenç çirkef terbiyesiz bir taraftarı var cinconun ya.

hee biber sürücez dedim o kdr cık cık![signature][hline]Uçurumun kenarında olsan da sırf hayata gıcıklık olsun diye tekrar gül!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi nindalfın mesajına tepki gösteriyorsunuz da,
Küfür etmek terbiyesizlik değil midir?
Ana bacı küfür etmek iğrençlik değil midir?
O mesaj da bir tek çirkefliği açıklayamıyorum ama terbiyesiz ve iğrenç kelimesini Galatasarayın stadda bulunan taraftarı için herkes kullanabilir.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptırım görsek de bazı şeyler değişmedikçe bu küfürler devam eder. Küfür iyi mi? Değil. Bazı şeyler iyi mi? Onlar da değil. Kısasa kısas. Ama artık ben bu bazı şeyleri söylemeyeyim, herkes biliyor zaten. GS yapmadı mı bu bazı şeyleri zamanında, yaptı. O zaman da siz ediyordunuz. İnkar etmeyin. O bazı şeylerden de utanıyorum zaten. Futbol temiz, bilek hakkıyla oynanmalı diyorum ve fazlasıyla saçmaladığımı farkedip çekiliyorum.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 02 Ekim 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
O mesaj da bir tek çirkefliği açıklayamıyorum ama terbiyesiz ve iğrenç kelimesini Galatasarayın stadda bulunan taraftarı için herkes kullanabilir.

sende biliyorsun ki arkadaşının amacı açık madem amacı küfür eden taraftar kitlesinin yanlış yaptığını göstermek gs taraftarı diye genelleme yapmamalı
ki vs. vs. suçlama yapma başka kışkırtma başka kimse çocuk diil[signature][hline]Uçurumun kenarında olsan da sırf hayata gıcıklık olsun diye tekrar gül!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 02 Ekim 2005 21:50 tarihinde demiş ki:
Nekadar iğrenç çirkef terbiyesiz bir taraftarı var cinconun ya.

aynen katılıyorum.[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jarjar, 02 Ekim 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
said:
Smoke, 02 Ekim 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
O mesaj da bir tek çirkefliği açıklayamıyorum ama terbiyesiz ve iğrenç kelimesini Galatasarayın stadda bulunan taraftarı için herkes kullanabilir.

sende biliyorsun ki arkadaşının amacı açık madem amacı küfür eden taraftar kitlesinin yanlış yaptığını göstermek gs taraftarı diye genelleme yapmamalı
ki vs. vs. suçlama yapma başka kışkırtma başka kimse çocuk diil

Televizyondan izlediğim zaman kufurleri duyuyorum. Nasıl bir genelleme yapmalıyım acaba. Galatasaray taraftarı dısında ???[signature][hline] Istanbul Fotograf ve Sinema Amatorler Dernegi-Magnum Photos[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ve anlamiyorum bir takim bu kadar iyi oynarken, ve Turkiyenin en iyi takimlarindan birini 4-1 yeniyorken neden baska takima kufur?

bugun liverpool - chelsea macini izledim yine ibretle... hic bir zaman adam olamaycaz.[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... site update edildi, ilk comic bile eklendi!
Sosyal ağlarda paylaş

Stadlarda küfür bir şekilde kalkmalı. Kalkabildiğini gösteren örneklerde önümüzde mevcut. Genellemelere ben de karşıyım o yüzden stadda bulunan GS'liler diye yazdım. Ama tutup da o küfür edenleri savunan olursa onlara da terbiyesiz ve iğrenç derim.

Konu sapmasın Galatasaray'ın zafer gecesi kutlu olsun.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 02 Ekim 2005 22:06 tarihinde demiş ki:
sen fb ye kufur ediyormusun surekli olarak? ediyorsan ustune alman normal. ha efendi efendi sporunu takip ediyorsan alinmana hic gerek yok arkadasin lafindan.

Bu arkadaş gibi dusunmek için altın madalya gerekmiyor. Biraz gerçekçi bakmanız yeterli.[signature][hline] Istanbul Fotograf ve Sinema Amatorler Dernegi-Magnum Photos[/b]

[Bu mesaj nindalf tarafından 02 Ekim 2005 22:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nası ya? ilk yarıda mı 4-1 öndeyiz?[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tony_montana, 02 Ekim 2005 22:08 tarihinde demiş ki:
alınmana nasıl gerek yok o zmaan ben fb ye ana avrat sayiyim efendi likleriyle fb yi takip eden arkadaşlar alınmasın var mı böle bi olay

soyledigin sey benim dedigimle tamamen alakasiz? ben diyorumki arkadasin kime igrenc dedigi ortada kime laf ettigi ortada. ha illaki aciklama istiyorsaniz oda degistirsin yazdigini "stadda agizlarindan kufurlu sozcukler haykiran galatasaray taraftari vatandaslarimiz" desin.

Hepimizin baska takimi tutan arkadaslari ve sevdikleri var, o yuzden genelleme yaparken hasas davranmamiza gerek yok. Sende dun FB nin attigi goldenm sonra "butun fb liler serrefsiz" demis olabilirsin mesela (atiyorum ornek olarak) ama bunu derken fbli sevdiklerinede laf gecirmis oluyormusun onlara kastenmi yapiyorsun? hayir. Ayni sey.

Allah askina her laftan kavga cikarmak icin bahane bulmayalim efendi efendi sporumuzu izleyelim. Burada elestirilen olay baska mac sirasinda baska takimlara kufur etmek.[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... site update edildi, ilk comic bile eklendi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 02 Ekim 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
Oldu.Bundan sonra Fb mac topiclerine ileri geri mesajlar atarsam aynı muameleyi bekliyorum.

FB taraftari mac sirasinda gs ye geciriyorsa kufurleri sirayla, yaz sende kardesim.[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... site update edildi, ilk comic bile eklendi!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...