Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Super-Frog

GEd

Öne çıkan mesajlar

Eski pc -amiga oyunlarindan super frogu ariorum ...google aratmadan falan bulamadim..elinde url olan varmi?
platform oyunu :))

buarda pepelek search bozukmu suan ?patickte ariim belki daha önce forumlarda yazilmismidir diye ama search kismina girmedi bi turlu :(([hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

pphammer diye bir oyun vardı bundan çok daha eski linkini bulan söylesin aramaya nasıl üşendiğimide anlatamam yani, bunda birazda oyunu bulursam 10sn de sıkılacağım korkusunun etkisi var aslında ondan aramıyorum efsane kalsın diye öff çenem düştü yine çok konuştum kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

üşengeçlik dediniz de, ben harbiden tatilde o adar üşnegeçleşmişim ki, akşam yemeği olup da mutfağa gitmeden su içmiyodum
kupkuru kalmıştım
snra bira kulbunda su götürünce odaya...[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 23 Şubat 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
abandonware sitesine bi ornek versen?:))(<
ya ben aramaya tiklayinca ekran yukluomus gibi oluo sonra ayni sayfayi bidaha acio..........[hline]UYKUM VAR!

[Bu mesaj GEd tarafından 23 Şubat 2003 01:17 tarihinde değiştirilmiştir]
login olmadigin icindir o zaman. arama sayfasi login etmis userlara acik sadece[hline]wastiee
Sosyal ağlarda paylaş

hm evt olabilir
ben vazgectim super frog dan zaten olmadi calismadi cektigim hersey.......................................................................................

http://www.kannstalleshabenwasduwillst.com aradagin adres geberik..direk cekio bunu yazdinmi,ama bende calismadi :)[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...