Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Sibirian Husky

Cyclone

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar.

1Yaşına 2 Ay önce Önce Girdi.

Bembeyaz, Eğitimli Sibirya Kurdumu satmak İstiyorum.

Uygun Fiyata Verecegim.

Buda Resmi:

İlgilenenler Buraya Verebilcekleri Fiyatı yazarsa msnm adresimi veririm özelden.

tşkler[signature][hline]www.nimbusuo.com
Semih a.k.a Cyclone
-----------------------------------
Mal Mısın Ya ?

[Bu mesaj Cyclone tarafından 22 Eylül 2005 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
pek kırma gibi durmuyor. oldukça tatlı görünüyor. yalnız alanda fiyat vermek veya fiyat konuşmak yasak .fiyat vermek isteyen kişiler Cyclone'a özel mesaj atabilirse iyi olur.
ondan ayrılacağın için üzgün olmalısın :([signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır Kırma Değil Babasıda Anneside Has Sibirya Kurdu.

6 yavrudan sadece bu beyaz çıkmış zteen..

diğerleri babasına çekmiş :D

Bende Satmak İstemiyorum Ama Balkonda baktıgım için zor oluyor :( bakabilcek birileri lazım[signature][hline]www.nimbusuo.com
Semih a.k.a Cyclone
Mal Mısın Ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransuxa, 22 Eylül 2005 23:31 tarihinde demiş ki:
öeh hayvana yazık adam balkonda bakıyomus ya :D

hee balkon dedigin öyle küçük diil.

Ev 200 metrakere balkonuda 30-40 civari bişi.

küçük diil yani[signature][hline]www.nimbusuo.com
Semih a.k.a Cyclone
Mal Mısın Ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

Satmadımki satamamda.

galiba çiftleşme dönemi gelmiş.

geceleri özellikle 12den sonra balkonu yıkıyordu. bi bagırıyo bi kapıya bi cama vuruyo.

en azından 1 hafta temiz hava alsın :D

rahatlasın bide eş buldukmuydu ohh :D[signature][hline]www.nimbusuo.com
Semih a.k.a Cyclone
Mal Mısın Ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya benım kedım kayboldu ki emektar kedimdi 9 senelık kedım oturdum kac gun agladım anlatamam sımdı war 3 tane dunya tatlısı kedım bırıne bı zarar gelse ıcım urperıyo acaba bısey olucakmı aglamaklı oluyorum abı yazıktır gunahtır sacmalamayın ya hayvan satmak kadar kotu bıse warmı bu dunyada[signature][hline]cats rulz =)
Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
scarab, 22 Eylül 2005 23:45 tarihinde demiş ki:
satmak ıstemıyorsan bakabıleceğine emın olduğun guvenılır bırıne verırsın nıye para ıstıyorsun anlamadım(!)

Bu yöntemi öneririm ben. Bağlandığınız bir hayvandan bir nedenle ayrılmak zorundaysanız ve bakacağına emin olduğunuz bir eş dosta veremiyorsanız, SATIN, VERMEYIN. Ya da en azından satılık ilanı verip alıcı adayına güvenirseniz para almayın, o parayla malzeme alın hayvana vs..

Pek çok durumda bu tür ilanlara alakalı alakasız bir sürü maymun atlayıp ben bakarım ben yaparım derler bir hevesle, sonra da bir ayda bıkıp hayvanı başlarından atarlar. Hiç değilse sırf bedava diye alcak zibidilerden kurtulmuş olursunuz.

[Bu mesaj Nefr tarafından 24 Eylül 2005 10:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 24 Eylül 2005 10:37 tarihinde demiş ki:
said:
scarab, 22 Eylül 2005 23:45 tarihinde demiş ki:
satmak ıstemıyorsan bakabıleceğine emın olduğun guvenılır bırıne verırsın nıye para ıstıyorsun anlamadım(!)

Bu yöntemi öneririm ben. Bağlandığınız bir hayvandan bir nedenle ayrılmak zorundaysanız ve bakacağına emin olduğunuz bir eş dosta veremiyorsanız, SATIN, VERMEYIN. Ya da en azından satılık ilanı verip alıcı adayına güvenirseniz para almayın, o parayla malzeme alın hayvana vs..

Pek çok durumda bu tür ilanlara alakalı alakasız bir sürü maymun atlayıp ben bakarım ben yaparım derler bir hevesle, sonra da bir ayda bıkıp hayvanı başlarından atarlar. Hiç değilse sırf bedava diye alcak zibidilerden kurtulmuş olursunuz.

[Bu mesaj Nefr tarafından 24 Eylül 2005 10:38 tarihinde değiştirilmiştir]

soyledıklerın gayet mantıklı olmakla beraber sırf 2 gunluk heveslerı için mılyarlarca para harcayıp(kımse uzerıne alınmasın genel konusuyorum)daha sonrada gecerlı veya gecersız(daha cok sıkıldıkları için.hayvanlara sus esyası,hobi gibi yaklaşan insanlar var)sebeblerden oturu basından atanlar var.
satmak yerıne coğu sehırde sahıpsız hayvanları sahıplendıren kuruluslar var.veterıner fakultelerı,barınaklar,klınıkler,hayvan hastanelerı gıbı.buralardan yardım almak bence daha guzel olur.
tabı ben bunlara guvenmıyorum,bu yerlere gıttım fakat ilgilenmediler veya yasadıgım yerde bu işi yapabılecek bır yer yok dıyorsanınız.genede para istenmeden(amaç ne olursa olsun) yenı bır sahıp bulunmalı dıye dusunuyorum.işin içine para gırınce kotu gorunuyor.
benımde bır kedım var.2.5 sene once yavruyken sokakta buldum.verebıleceğim guvenılır bırını aradım.isteyenlerın hepsı daha once hayvan beslememıs,heveslı ama benden daha iyi bakabıleceklerıne inandıramayan kişilerdi.kimseye veremedım.hepsini geri yolladım.bedava dıye almaya gelecekler sorun yaratmıyor.kopekle kedı bır değil dıyebılırsın.saf kan bır kopeği daha cok insan sahıplenmek ister.benım anlatmak ıstedığım bu dusuncede kı ınsanlar kendılerını kolay ele verır. sırf bu sebeple para istemekte bence yanlış bır davranıs olur.
tekrar soyluoyurum bu yazdıklarımdan kımse alınmasın mılyarlarca para harcayıp sokağa atanlar var dedım cyclone uzerıne alınma balkonun dediğin gibi ve tek sebep bağırmasıysa baska bırıne vermen anlaşılabılır.benım anlatmak ıstedığım bır canlıya bır sene bakıp para karsılığında(amaç satmak olmasa bıle)bırıne vermeyı teklıf etmenın yanlış olduğu.bu gıbı durumlarda para ısteyen kişi bence kotu gorunuyor.ayrıca alıcak kişi bu hayvanın acaba calıntımı değil mi diye düşünebilir.köpeğin 1 yasında olduğu yazıldı.bır yasında kopeğide kimse kolay kolay satmaz.

[Bu mesaj scarab tarafından 24 Eylül 2005 12:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

of cidden berbat bisey ama eger aldigin hayvana bakamiyorsan satmak yerine guvendigin birine vermeni bende tercih ederim yillar once sagolsun ben babamdan kopek isterken bana alman kurtu almisti kucucuk evde bende tabi yasimda daha kucuk basta rahatti tabi sonra kopek buyumeye baslayinca cok zorlandik en sonunda buyuk bahcesi olan bizim evde calisan kadinin ailesine verdik kopeyi onlarda cok iyi baktilar[signature][hline]A Jedi Shall Not Know Anger
Nor Hatred
Nor Love

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...