Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerede hata yapiyorum? Griffon farm

Buzi

Öne çıkan mesajlar

http://forums.gwonline.net/showthread.php?t=362592

Başlamadan önce mendingi atıyorum.
Mana 20 olunca live vicariously i kullanıyorum.Mana regeneration duruyor ve 15 mana kalıyor,biraz daha yaklasıyorum..
Vigorous spirit i atıyorum,5 mana ve -1 mana regeneration durumunda olaya daliyorum,
arada hafif darbeler alarak mana regenerationu saglıoyorum,
hepsini topladıgımda(kosarken sprint kullanmıyorum) yaklasık 350 civarı hp kalmıs oluyor.
Bana daldıklarında cyclone axe+bonettis defence giriyorum,fakat 3.cyclone da yatıyorum.Zealot fire yapamıyorum,healing breeze atarsam daha fazla hasar verdikleri için ölüyorum.

50 kere falan denedim,olmuyor,olmuyor.

[spo1=Bunu yapabiliyorum][/spo]
[spo2=Buda oluyor][/spo]
[spo3=Bu olmuyor,böhüee][/spo]

Bi fikri olan varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada,set droknars fullplate
minor vigor minor axe minor str var,absor da taktım galiba tam hatırlamıyorum.
Elimdede max dmg cleaver var,
double adrenaline
%13 fazla dmg.
Kalkan 10 ar -1 dmg while entch

Ekipmandanmı kaynaklanıyor olabilir?

[Bu mesaj Buzi tarafından 03 Ekim 2005 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kalkan kotu bende vardi galiba guzel bi kalkan ama tactic istiyordu sanirim tacticin yetmeyebilir paran varsa ve biraz da degisik bisi istiyorsan 15k lik grotto armor u almani tavsiye ederim farm de +7 energy bile onemlidir,ama farketmez diyorsan droknar gladiator armor al sonucta ikiside ayni,major vigor ve major absorb almani tavsiye ederim baya rahatlatirlar gerci major vigorun verdigi nerdeyse minor vigor kadarda sen yinede al istersen :) eh ekipman icin soyleyecegim bu kadar griffon larda yapamamanin nedenlerinden birinin griffonlardaki final thrust olmasi buyuk ihtimal fakat bonnetti kullaninca rahatlikla cogunu durdurursun bonetti dolunca bitmeye az bisi kaldigi zaman hemen cyclone zaten o kadar hayvana vurursan direk bonetti dolar boylece surekli bonetti---->cyclone seklinde gider beni friends e ekle kalkan bulamassan bi bakarim storage ime fln[signature][hline]Logain Taron
Scylla The Elder
Martin Taron
Jasmine The Mender

The Servant of Dark Saga

[Bu mesaj Elan_Morin tarafından 03 Ekim 2005 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

w/r nası farm da? pet sayesinde cok abartı dmg veriyorum cok kolay lvl atladım (2. 10 saatlik denememde :) ) ilerde nası olur hic bi fikrim yok dier oyunlarda oldugu gibi burda da aoe dmg veren skill lazım heralde ?ranger rın heal ı da yok sadece haelth reg .. arttıran skilleri var galba? kısacası olur mu w/r ile yukardaki olaylar :)

w olacam da monk olmak istemiyorum her yer w/m bi farkım olsun istiyorum ama farm yapamıyacak tek basına bisi yapamıyacak bi karakterim olsun da istemiyorum nası olacak ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Heal Breeze atarken nasıl fazla vuruyorlar orasını anlamadım,heal breeze in cok onemli yeri var hep kullan onu,interrupt yememeye bak (Rockshot Dev.-Distract shot) gerisi kolay... Veya git Perdition Rock tan Healing Hands i capture et onunla cok rahat yaparsin

Elite skiller icin
Xennon.co.uk - /Elite Skills

[Bu mesaj MonteDarkFloyd tarafından 04 Ekim 2005 03:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bonettis defence varken herhangi bir skill kullanırsam bonettis bozuluyor.Doğal olarak healing breeze i atınca cok dmg alıyorum :D neyse bugün bikaç saat daha çalışayım :p

oo healing hands iyiymiş,10sn yeterli olur zaten heralde.Saolasın.

[Bu mesaj Buzi tarafından 04 Ekim 2005 12:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...