Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uo Patch Acil Yardım...

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Pc yi az önce formatladım ultima 2d yi pc me kurdum Patch yapmaya çalışıyorum fakat daha ilk patchlerde direk hata veriyor...

Sonrada okey e yada cancel a basın felan diyor.. ne yapmam lazım yani bi sitesi varmı direk full patch i çekebileceğim runuo ya başlıyacağım ama patch olmadıgından bişi yapamıyorum lütfen yardım..[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

dosya olarak indirmiyor benim bildigim< patch'i.
1. olarak masaustundeki ultima online kisa yoluna tiklayarak patch'i yeniden yaptirmayi deneyebilirsin.

2. olarak patch yaptirmamak icin uo gold versiyonunu indirebilirsin.[signature][hline]Yuru be yavrum endamini goreyim, sensiz gecen gunlerin ta anasini s!..yim.
Vikont, rules tamer.
Sosyal ağlarda paylaş

Pc ye format attım uo yu yükledim ve hiç bir değişiklik yapmadan sadece Güvenlik duvarını kapıyarak Uo patch i başlattım baya bi ilerleri fakat...

Starting patch session...
Transferring patch information
Downloading patch aos2d_win32_4-0-11a.rtp( 5322161 bytes )
Downloading patch aos2d_win32_4-0-11a.pat( 14 bytes )
Applying patch patchaos2d_win32_4-0-11a.rtp

Burda hata verdi ne yapabilirim arkadaşlar bi yardımcı olun Runuo ya başlıcam bi türlü uopatch tam olarak bitmediğinden giremiyorum yardım lütfen..[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...