Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gazetelerin Spor Sayfası Başlıkları

elektrot

Öne çıkan mesajlar

said:
Cintonik, 02 Ekim 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
ne kadar aglasanızda sonuc degişmeyecek kasmayın o yuzden.

konya giderse itiraza görürsün sonucun nası deiştiğini...
ama ne yazıkki anadolu klübü paraya ihtiyaçları olacaktır[signature][hline]Nasıl geldik birgün,öyle gideceğiz.
Beşiktaşlı doğduk,Beşiktaşlı öleceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

anelkanın elinin topa temas ettigini soyleyecek bi delikanlı varmıdır acaba ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sergen, 02 Ekim 2005 14:22 tarihinde demiş ki:
buda komik

[Bu mesaj Sergen tarafından 02 Ekim 2005 14:24 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sergen tarafından 02 Ekim 2005 14:29 tarihinde değiştirilmiştir]

bu söze ne denir ki. şu bir gercek ki hakemler fb ye gelince doğru karar veremiyor. bilmiyorum. bunu fb nin tarftarı çok eğer yanlış karar verirsem diye gidiyor fenerden yana veriyor. yada azizden korkuyor. biliyorsunuz mafya diyorlar. yada hakeme biraz mangır..... yada lar uzuyor. fb smaçlarla maç alıyor. ve daha neler duyacağız.

basın bu haberi saklar demiştim ama helal olsun bazıları mizahi dille gerceği söyleyebilme cesaretini göstermiş helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uefa2000, 02 Ekim 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonik, 02 Ekim 2005 17:01 tarihinde demiş ki:
anelkanın elinin topa temas ettigini soyleyecek bi delikanlı varmıdır acaba ?

sabak gazetesi
72'de Anelka'nın el ve faul karışımı hareketine gol verince maç döndü.

bir golle ne olur deme maç döndü yazıyor.sen daha konuşma cesareti bulabiliyormusun???[signature][hline]İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar
emin değilim..." (einstein)
Sosyal ağlarda paylaş

fenere eskiden kızıyordum çünkü yapılan birseyi gereğinden fazla abartıyorlardı. şimdi özlüyorum. yapılan bir seyi yalanlıyorlar.bütün basın yalancı. basına dayanarak bizde yalancıyız.[signature][hline]İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 02 Ekim 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
yahu gozume mi inanıcam gazeteye mi??

Gazeteciler de gözleriyle gördüklerini yazıyor.
10 gazete aynı şeyi söylüyorsa ben bi durup düşünürdüm "acaba yanlış mı gördüm" diye.
Sana da öyle yapmanı tavsiye ederim.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

@elektrot
benimle birlikte 10 kiside topa ellemedigini kaleciye faul yaptıgını goruyorsa bende gazetecilerden suphe ederim.
onun icinde sana gazetelerde her yazana inanmamanı tawsiye ederim[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

Anlatamıyorum galiba, 1 ya da 2 gazete yazsa neyse diyecem, 10 tane ulusal basın organı böyle diyorsa ben kendimden şüphe eder, bi daha izlerim.
Sabit fikirli olmamak gerek bazen.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 02 Ekim 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
@elektrot
benimle birlikte 10 kiside topa ellemedigini kaleciye faul yaptıgını goruyorsa bende gazetecilerden suphe ederim.
onun icinde sana gazetelerde her yazana inanmamanı tawsiye ederim

Ya ellememiş olsa bile adamın oraya elini sokması yanlış değil mi? Zamanlamayı daha iyi yapmış olsaydı elleriyle atmış olurdu. Yine de olmaması gereken bir gol oldu. Maç Konya'nın da olabilirdi.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 02 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
said:
wook, 02 Ekim 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
@elektrot
onun icinde sana gazetelerde her yazana inanmamanı tawsiye ederim

Ya ellememiş olsa bile adamın oraya elini sokması yanlış değil mi? Zamanlamayı daha iyi yapmış olsaydı elleriyle atmış olurdu. Yine de olmaması gereken bir gol oldu. Maç Konya'nın da olabilirdi.

golun faul oldugunu soyledim zaten.[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

Gol faul veya el ona bir şey denmiyor zaten. Tüm gazetelerde yeterince bahsetmiş.

Ancaak, sorarım size Türkiye Süper Liginde atılan ilk haksız gol bu mu?
Arif'in 96 salto atıp çaldırdığı penaltılar, yasinin 360 derecelik parandesi, noumanın mondragona girip topa çarpıp attığı gol?
Ofsayt'tan atılan bariz goller.
Tutturmuşsunuz bir Fenerasyon 8 haftada ikinci bir lehimize haksızca verilen bir pozisyon koyabilirmisiniz buraya?
Ben Fenerbahçe'ye verilmeyen 10 pozisyon koyabilirim ama...
E hadi o zaman Fenerbahçe'nin Kayseri maçındaki %100 penaltısı için konu başlığı açın. Madem bu kadar dürüstsünüz...

Madem bu kadar dürsütsünüz 8 hafta boyunca Tahkim Kurulunun hangi takımlar hakkında nasıl kararlar verdiğini konuşan topicler açın.

Gol bariz fauldü veya eldi, büyük takımlar lehine yapılan ilk hata değildi, son da olmayacak. Ama bir grup ligle alakası kalmamış takım taraftarının ve UEFA kupasından rezil olarak ayrılmış takım taraftarının ağzına sakız olacak.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 02 Ekim 2005 12:19 tarihinde demiş ki:
Bugün gazetede okudum da Daum ''Golümüz Tertemizdi'' demiş..
Gerçekten bu verdikleri demeçleri inanarak söylüyorlarsa ben diyecek birşey bulamıyorum yani ...

Dabi dabi tertemis bi goldü.. :hrr: hey allam.[signature][hline]Click! | plz!
pogodi, 25 Eylül 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
azmış bu

[Bu mesaj Lugal tarafından 02 Ekim 2005 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hala bazı anlamayan veya anlamak istemeyen yetersiz arkadaşlar var.atılan gol faul du el ile teması yok anelkanın topa ve super lig de o kadar çok verilmeyen faul penaltı varki.. %3487264823687234 zoom yapın isterseniz resme daha iyi anlarsınız.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonik tarafından 02 Ekim 2005 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lol okadar insan içinde 1 zeki sensin dimi? Bütün gazeteler , pozisyonu izleyen bütün spor yazarları (fenerliler dahil) aptal bi sen adın gibi 'cin'. Seyretmedenmi konuşuyorsunuz ne? Hem el hem faul yapmış işte tartışılcak bişeyi dahi yok. İnkar etmeye ne meraklısınız ya, sanki bişi değişicek yok sayınca.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

3 gol 1 smaç bu söz benim değil koyu bir fenerlinin . ben maçı seyretmedim . pozisyunu şu an bile bilmiyorum. ama basında ortak bir dil olartak yer alması bunu açıkça gösteriyor. hayoır tersini söyleyen birisi olsa tmam da . feneli arkadaşlar bu kadar sabit fikirli olunmaz.[signature][hline]İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...