Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeter be!!! Bu kafayla!!!

Necro

Öne çıkan mesajlar

Yahu ne gerizaklılar var ya bu kdarmı mantıksız salak herifler olurmu ya
geliyorlar spot a partyy varken ks yapmaya başlıorlar
gidin diyorum insanca ana bacı başlıyorlar allah belasını versin böyle türklerin
adamlar ne ks si diyo spot tek sizin mi biz kasmyalaım diyor zihniyet e bakın!!1

Mal herifler yeter ya bunu yapanlar puma,vision,fenerbahce clanıdır a3 apos allahım ana avrat sayıyo kalvye delikanları elim ayağım titiriyor sinirden ya!!

[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums

[Bu mesaj Necro tarafından 02 Ekim 2005 18:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne uzaklaşması kardeşim onlar ks yapıo die partiyimi patlatıcan exp kasmayı mı bırakıcan?? sende bas küfürü onnara dicem ama işte değmez bunnara
ps:Martin sana herhangi bişiyim yoq tamamen olaya kızmaktayım[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn*an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 02 Ekim 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Yahu ne gerizaklılar var ya bu kdarmı mantıksız salak herifler olurmu ya
geliyorlar spot a partyy varken ks yapmaya başlıorlar
gidin diyorum insanca ana bacı başlıyorlar allah belasını versin böyle türklerin
adamlar ne ks si diyo spot tek sizin mi biz kasmyalaım diyor zihniyet e bakın!!1

Mal herifler yeter ya bunu yapanlar puma,vision,fenerbahce clanıdır a3 apos allahım ana avrat sayıyo kalvye delikanları elim ayağım titiriyor sinirden ya!!

türkse yapacak bişe yok[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 17+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın BEyler Oyunun İçine Mıçan tamamiyle türkler küfürü,ks si,hack i,dupesi, ne ararsan bizde ama çok klas oyunculard var onlarda hep +59 yani artık kafedeki bebe bile ki knight oynuyanların çogu kafe bebesi oalrak tabir edilen kafe çocugudur Sözüm meclisten dışarı Necro Sana Katılıyorum[signature][hline][Bayrakları Bayrak Yapan Uğruna Dökülen Kandır] Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

Balla başlığı açan arkaş içimden geçenlerin terbiyelisini yazmış.Cidden sinir bozucu aklıma gelince sinirden deliriyorum.Eskiden böyle birşey yoktu şimdik lvl 30 adamlar toplanıyor apos deru kesmeye çalışıyorlar.Birde skill bug olunca bunun cabası oluyor.İyice cıvıttı gidin bakın dupecülere artık herkezin önünde yapıyorlar..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...