Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Knigta nelar oldu Böle :(

Rubens

Öne çıkan mesajlar

Beyler Ben knightonlineranking'e girdim ve gördüklerime inanamadım +9/19 dex rogue cthin armor shell pad daha aşagıya indim +10/100 psion shardı gördüm aklım durdu +10 shadı olan bir 55 lvl asaisan i bile kimse tutamaz adamlara healal olsun ne diyim bizde hala bir shard almaya çalışıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

thefire 55 de sonra skill aclıor .ç.. gerisi daha ii damage için ... +10 shard ın var 2 tane +9 chitin shell set giyoyrsun ... bunları giyen adamın inanki diğerleri sırf uniqedir .... sen bunu durdur hatta 411 durdursun +8 raptor vericem .[signature][hline]Name: Akurah
Nation: Hunter/Karus
Job: Paper Rogue/Archery
Level: 54
Clan: Supernova
Server: Diez
Np:5xx

Sosyal ağlarda paylaş

Asker olduk ve kirlendi KO!!!!!
çivisini çıkardınız bu KO nun....Sırf geyik için girmek adama daha az koymasına sebebiyet veriyor....millet +10 lara boğulmuşken biz sabahın 5 lerine kadar geyiğin hükümdarlığında oyundan zevk almaya çalışan bir kaç kafadardık teeeee zamanında....Onlara bakıyorum hala aynı muabbete açık, oyunu sadece eğlence amaçlı bir güdüyle oynamaya inadına devam ediyorlar.....
Ben bu oyunun Noob uyum ama sizde geyiğin Noob usunuz ahuhuhu +10 abazaları!!!!
Bitsin şu askerlik sizi geyik manyağı yapacam ahuhuuh piskopatlığım tuttu gene ....{zzZZZ???}[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...