Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Farming Bolge

MonteDarkFloyd

Öne çıkan mesajlar

Port Sledge
iki yada üç kişi toplanın 4 tane henchmen alın vede Crawllari temizleyin tur atin bir iki gayet karlı oluyor.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Divinity Coast ta kasiyorum Ettinlerden arada bir sup. rune cıkıyor onun dısında denizdeki drakelerdende golden item
cıkıyor nerdeyse her seferinde baya iyi modlar alabiliyorsunuz deneyin derim 2 saatte 3-4k bence iyi degil..
Ayrıca hench lerle farming yapmamayı tercih ederim.
Divinity Coast un tek kotu yani temizlenip gozu almanız gerekli sonra göz ile gidip Drakeleri ordanda gidip Ettinleri oldurup basa donun.Boyle boyle 1 saatte bir kac sup. rune
[ki bir kere sup.absorp cıkmıstı bana] bi suru mor,altın item gececektir elinize.
Sosyal ağlarda paylaş

Elona reach ten çıkınca bütün haritayı temizliyorum en az 2-3 golden ve tonla mor item düsüyor ayrıca para da cabası 4 sandık ve bi sürü drake var tek başıma kesip zengin ve mutlu bir birey oluyorum wurm kesmişliğimde vardır orda güzel bi anı olarak hafızamda kaldı warrior için süper farm yeri hem kaldıracakları 4 tane sandık var onları kaldırsalar bile yaratıklardan düşenler yeter bosslardan ve diğerlerinden sadece jade scrablardan uzak durum yeter ya da gidin hydra kesin daha çok item düşme ihtimali var yanlız birey güçlü bireydir kalabalık gidip şansınızı harcamayın[signature][hline]My Fart Will Go On
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
http://forum.paticik.com/view.php?id=138055

Bu yöntemle aynı anda 3-4 sand drake veya minatour kesmek yarım dakikanızı alıyor. 2-3 tane için armor of mist yeterli daha fazlası için garanti olsun diye water'ı earth yapıp aoe'ye geçebilirsiniz.

Ama bana crystal desert'daki lootlar düşürüldü gibi geldi son zamanlarda.

[Bu mesaj Adiemus tarafından 01 Ekim 2005 20:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Up abi,hala w/mo icin farming bole ariyorum.
Cok yükseklerde gözüm yok,sadece farminglik birşeyler arıyorum.
Drainerlara falan farming yapamıyorum ayrıca kazmalık bende olabilir.

Bu kadar azmı kişi gw oynuyor ya?yada bu kadar azmı kişi takip ediyor burayı,yada bu kadar gizlimi bu farming bölgesi?
Sosyal ağlarda paylaş

Garip bu topici kac ay once acmıstım :P O gunden beri cok sey degisti aslında rare item lootu cogaltıldı , yesil itemlar konuldu Sorrows Furnace eklendi vs. vs.
Bu sıralar farming yapmadıgım icin bilemicem ama eskiden kullanılan yerler , Riverside ın dısındaki Tengu Elite ler , Divinity Drake leri , Augry Rock Griffon , Elona turu :) gibi yerler simdilik bu kadar hatırlayabildim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...