Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elimdeki raptor

CaDoBaBa

Öne çıkan mesajlar

off biliyorum konu başlığı saçma oldu ama kusura bakmayın.konumuza döneyem xig de tüm raptor ların silinceğini söylüyorlar ki elimdeki raptor abyss den çıktı kesinlikle dupe değil sizce raptoru satmalımıyım silinme tehlikesine karşıı[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
speedy21, 01 Ekim 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
:)
bence satma
ya silinirse :) ben onun için 300m lik abyss harcadım[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 01 Ekim 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
hmmm bence emin ol eğer öyleyse satıp abyss al :D
ehe iyi fikir :D belki yine çıkar :D[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrAndersson, 01 Ekim 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
300m lik abyys mi harcadın ohaness
saçma gelio ama ewt ama karını fazlasıyla aldım[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrAndersson, 01 Ekim 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
said:
CaDoBaBa, 01 Ekim 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
yemezsin ama babandan azar yersin :D

yok o kısımı önemli değil köstek değil destek olur babam :D
:-)[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...