Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Fırtına 2 KAYIP NAAŞ (.pdf) (e-Book)

Muhallebi

Öne çıkan mesajlar

gözümsün. gerçekten.[signature][hline]-Fear of the fool, is the beginning of the wisdom-

Mandoo, 05 Ağustos 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
iyide abi o insanlar ne yapsın? ölsünler mi? isterseniz katledelim..
Shadowcast, 05 Ağustos 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
Böyle çözümler kısa vadede olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

adult bolumude koyalım istersen ? burası dosya paylaşımı vs için olan bi forum degil arkadaşım.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin Adult bölümüne ihtiyacın varsa açsınlar. Benim öyle bi bölüme ihtiyacım yok çok şükür.

Ama internet bölümünün açılış amacı nedir? Nette bulduğun işe yarar güzel sayfaları yada ne biliyim daha farklı şeyleri paylaşmak tartışmak için açılmış bi bölümdür. İnternet bölümünün başka bi amacı olabileceğini sanmıyorum ama ortama bakarsan kimsenin paylaşım içinde olduğunu sanmıyorum.

Forum denilen şeyin mantığı zaten budur. Muhabbet etmek , bilgi paylaşmaktır. Ama kusura bakma sen buraya aşağıdaki arkadaşın söylediği şeyleri yapmaya geliosan bilemiyorum.

said:
Chemical, 28 Eylül 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
etrafındaki insanlara ayar vermek, laf oturtup susturup, diğerlerine hava atmaya çalışıp sürekli bir savaş halinde olmaya çalışmak

Kusura bakma dostum ben buraya bu amaçlarla gelmedim. Bırakanları şimdi daha iyi anlıyorum.

[Bu mesaj Davion tarafından 29 Eylül 2005 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 29 Eylül 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
adult bolumude koyalım istersen ? burası dosya paylaşımı vs için olan bi forum degil arkadaşım.

bu nasil bi kafa yapisidir? Yorum yapmaya cekiniyorum.[signature][hline]Swansong for the Wish of Night
God it hurts, give a name to the pain
Our primrose path to hell is growing weed
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dynun, 29 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonik, 29 Eylül 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
adult bolumude koyalım istersen ? burası dosya paylaşımı vs için olan bi forum degil arkadaşım.

bu nasil bi kafa yapisidir? Yorum yapmaya cekiniyorum.

Kafası olmadan yorum yapmaya kasanların kafa yapısı oluo dostum :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arkadaşımız paylaiım olmadıgı halde forumu bırakmakla tehdit ediyor benim yazım o yoruma karsıdır kim ne isterse soyleyebilir.Burası dosya paylaşımı uzerie kurulu bir forum degildir bu amaçla gelenler gayette gidebilir arkasından el bile sallarım gule gule diye.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

3 gunluk adam pardon pardon 2 gunluk adam benle sidik yarıştırıyo lol.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

bence o uyenin hic oyle bir gayesi yok. sen hep ters taraftan algiliyosun. Neden surekli muhalefet olmaya calisiosun?[signature][hline]Swansong for the Wish of Night
God it hurts, give a name to the pain
Our primrose path to hell is growing weed

[Bu mesaj Dynun tarafından 29 Eylül 2005 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3. mesajı okudunmu ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 29 Eylül 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
3 gunluk adam pardon pardon 2 gunluk adam benle sidik yarıştırıyo lol.

Sen bilmem kaç günlük adam olmuşunda ne olmuş onu merak ediyorum? Buraya ne gibi bi faydan olmuş? Bi gösterde görelim. Bi döküman mı yazıp yolladın yada birine bi şekilde yardım mı ettin. Anca muhalefet anca ona buna klavye delikanlılığı yapmak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 29 Eylül 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
bu arkadaşımız paylaiım olmadıgı halde forumu bırakmakla tehdit ediyor benim yazım o yoruma karsıdır kim ne isterse soyleyebilir.Burası dosya paylaşımı uzerie kurulu bir forum degildir bu amaçla gelenler gayette gidebilir arkasından el bile sallarım gule gule diye.

Sen lafı başka yerlerinden anlıosun galiba. Ben forumu bırakıcam gibi lafta bulunmadım. Sadece benden başka kimse paylaşımda bulunma gibi bi eğilimde bulunmuo dedim. Paylaşım derken bu birine yardım etmek olur yada ihtiyacı olan dosya yada başka şeyi bulup vermek olur. Ve bırakan üyelerinde sanırım bunlardan ve ortamın bozulmasından sıkılıp bıraktıklarını daha iyi anlıyorum dedim. Sen önce bi okuma ve insanların lafları nerelerinden anlaması gerektiğini öğren. Başka yerlerin çalışcana kafanı çalıştır biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler paylaşım için ama bir şey eklemek istiyorum;
eğer kitabın yazarı e-book olarak bedava yayınlamasına izin vermemişse bunu yayınlamak ya da indirmek illegaldir ama bu demek değildirki tüm e-booklar illegal, mesela sitefın king'in kendi yayınladığı e-bookları vardı hatırladığım kadarıyla[signature][hline]çok terbiyesiz bir adamım...
...ayrıca tükürdüğümü de yaladım
Sosyal ağlarda paylaş

@davion: sen ve senin gibiler forumu işgal ettigi için herkes ayrıldı.burası bu kadar basit degildi.senin gibi kahve agızıyla konusan bi kaç tip çıkıyodu onlarıda uçuruyolardı artık boyle degil çogunluk boyle oldugu için hangi birini uçuracaksın uçursanda açıcak yeni acc zırvalamaya dewam edecek.eskiden eglenmek için girdigim yerden suratım asık çıkıyorum sen ve senin gibi boş tipler yuzunden.yakındır temelli gitmem iyice at koşturursunuz...

Ps: Özel mesajı public ortama koyacak kadar basitsin..yaş kaç ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

1. Ben kahve ağızıyla konuşmadım. Kendin attığın ilk mesajı oku bi istersen. Ona buna sataşmakla olmaz bu işler.

2. Seninle tartışmıcam. Bu arada özel mesaj atarken akıllı bişeyler yazsan bende public ortama aktarmazdım. 2 günlük önce kayıt oldum ama kimseye sataşmadım senin gibi sen geldin kahve kültürü bi tavırla bana cevap yazdın. Eee zorla laf istersen söyleriz bizde. Kusura bakma. Bu arada yaşla adam olunmuo.

3. Eğer buralar seni gerçekten rahatsız ediosa bırakıp gidebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

saol b@p sende olmasna napardık.terazinede tıklıyımı ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 29 Eylül 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
saol b@p sende olmasna napardık.terazinede tıklıyımı ?

Tartışma taraflarında biri olduğun için "Burası senin gibilerden boşalıyor" deme gibi bir şansın yok.
Bunun yerine tartışmassın olur biter.
Birde, ben buraya senden 3 sene önce gelmişim ama 4 senedirde "3 günlük adam benimle sidik yarıştırıyor "tarzı bir post hiç okumadım.

En güzeli tartışmadan ortak noktalarda uzlaşmak.
Sence illegal olabilir ama bunu daha yumuşak bir dille anlatırsan sanırım daha iyi bir cevap alacaksın karşıdan ve boyle gereksiz tartışmalar oluşmayacak.[signature][hline]www.edepom.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...