Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 clana en çok kaç kişi alınabiliyor?

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

bir clana maksimum 34 kişi alınır bazı durumlarda 35de olabiliyo..ancak ve ancak yukarda dediğniz gibi clan bug denen bi şey var ares'te PATRİOT adlı türk clanında 718263612371 kişi var ve hızla ürüyolar buda başka bir örnektir size....ancak ve ancak 718263612371 kişi olamsına rağmen bu clan yeni grade1 olmuş ve kırmızı pelerini yeni giymiştir buda ayrıca bir n00blukmu dielim yoksa vb gibi....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili noob ve bencil arkadasım :D
ben bi patriotlu olarak sana bişiler sorayım
1-neden patriota bulaşmadan gecemiyorsunuz
2- biz senin abarttığın kadar kalabalık değiliz
3-daha yeni grade 1 olmussak bu sucmu. hangi mantıkla daha yeni garde 1 oldular diyosun..klan kurulur kurulmaz bi klan grade 1 mi olmalı..biz o klanı lvl lerimiz ezikken kurduk lvl imizi orda kastık şimdi de np mizi orda kasıyoruz..bu zamanla olacak bişey..pat diye 100 k lı playerle klan kurmadık..senin mantığına göre grade 1 olmayan klanlar noob mu oluyo..
4-ciddi ciddi merak ediyom neden patriotu cekemiyorsunuz..nerde ne yaptık size..hoş sen kimsin hangi klandasın humanmısın orc musun bilmiyom ama :D
biz oyun oynayıp zevk almaya calısıyoz grade 1 de olunur 5 olunur cz de adamda kesersin kesilirsinde..gereğinden fazla ciddiye alıp tanıdığınız tanımadığınız insanlara genelleme yaparak noob moob filan deme hakkını nerden buluyosun sen[signature][hline]tek basıma pelerin giymeden bırakmıcam
server =Ares
clan =KhanJAR_FunClub
lvl =60 +++++
np = np :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khanjar, 27 Eylül 2005 20:04 tarihinde demiş ki:
3-daha yeni grade 1 olmussak bu sucmu. hangi mantıkla daha yeni garde 1 oldular diyosun..klan kurulur kurulmaz bi klan grade 1 mi olmalı..biz o klanı lvl lerimiz ezikken kurduk lvl imizi orda kastık şimdi de np mizi orda kasıyoruz..bu zamanla olacak bişey..pat diye 100 k lı playerle klan kurmadık..senin mantığına göre grade 1 olmayan klanlar noob mu oluyo..
4-ciddi ciddi merak ediyom neden patriotu cekemiyorsunuz..nerde ne yaptık size..hoş sen kimsin hangi klandasın humanmısın orc musun bilmiyom ama :D
biz oyun oynayıp zevk almaya calısıyoz grade 1 de olunur 5 olunur cz de adamda kesersin kesilirsinde..gereğinden fazla ciddiye alıp tanıdığınız tanımadığınız insanlara genelleme yaparak noob moob filan deme hakkını nerden buluyosun sen
ortalık biraz karışcağa benzio[signature][hline]LvL:5x
CLAN:I NEED CLAN :D
WEAPON:RAPTOR +5 :(
NP:2xx :(
Sosyal ağlarda paylaş

yok karısmasın..sadece sunu anlamıyorum..ben bu siteye hep giriyom bilmediğim seyleri öğreniyorum ilginc seyler görüyorum..ee herhangi birinden bi farkım yok yani ha patriotluyum ha baska bi klan..ama cıkıp biri gereksiz yere bişey sölüyo..sona alıp basını gidiyo tartısma..ne gerek var şimdi bunlara..[signature][hline]tek basıma pelerin giymeden bırakmıcam
server =Ares
clan =KhanJAR_FunClub
lvl =60 +++++
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 27 Eylül 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
yok ya ben kızmadım örnek verdim n00b'luk örneği...

ordaki bi noob asasinle kapismak istermisin??Noob luk dersi ver bana biraz..yaw ben sizin akliniza inanki sasiorum..bizde 50 55 kisi arasi üye var..peki biz ares de oynnayan bi clan oldugumuza göre..kendini cok zeki zanneden arkadasim ALmaLibre,sacred,insomnia,engage yada ne fark eder x clan icinde bu bug gecerli deilmi_??yoksa o adamlar memberlarini sayiorlar ve aaa 34 kisi olduk asla adam alamazmiyizmi diolar..ota boka bilgi olmaksizin yazi yazma..sizin bu bug dediginiz olay en az 3 4 aydan beri var ve tüm clanlar bundan dolayi 50 55 kisi..öle bni konusuuonki sanki bu bi hile bunu tek kullanan patriot baskalari kullanmio..iste ben buna noobluk derim..bu ayni suna benzior apos da 6 k exp alion normalde bi gün bakmisin 12 k olmus ve 3 aydir da ayni peki apos kesmeyi birakacakmisin 12k oldu die..Noobie arkaadasim bu serverda saydigim clanlar ne kadar aliorsa bizde aynisi kadar alioruz..
Sosyal ağlarda paylaş

offf başlamış yine 'Sidik Challenge' lar
bi clana maximum 36 kişi alınır.
Empire gelmeden önce bi bug oluştu ve çoğu clan bu sayıyı hayli aştı fakat bildiğim kadarıyla bu bug artık aktif durumda dill.
maximum rakam 36 dır ve 'bazı' :P durumlara göre falan da değişmez.. ( o durumlar da nedir bi anlayabilsem , kontenjan falan mı açılıyo safları mı sıklaştırıyoruz )
Sosyal ağlarda paylaş

korn denen noob arkadası en az kendi kadar noob bi fikri cok garibime gitti..daha yeni grade oldular demiş..bee noob adam hersey bi yana patriot sadece türk playerlerden olustu..bizde np si yüksek yabancıları alsaydık coktan olurduk grade 1..
ve dahası sen neyle kıyaslama yapıyorsun..oyuna aynı andamı basladık..hergün aynı süre mi online oluyoruz vs vs bunun gibi şeyler..kriterin ne seninde daha yeni grade 1 oldular diyosun noob un 5 boy önde gideni..[signature][hline]tek basıma pelerin giymeden bırakmıcam
server =Ares
clan =KhanJAR_FunClub
lvl =60 +++++
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khanjar, 27 Eylül 2005 20:04 tarihinde demiş ki:
biz oyun oynayıp zevk almaya calısıyoz grade 1 de olunur 5 olunur cz de adamda kesersin kesilirsinde..gereğinden fazla ciddiye alıp tanıdığınız tanımadığınız insanlara genelleme yaparak noob moob filan deme hakkını nerden buluyosun sen

demin afk'ydim lvl kasıyodum şimidi cvp veriyorum...

1-patirot benim dediğim kdr 27813621 kişi deil ewet ama en ez 70 kişi var ve bu bugtur eğer siz bu bugla hala artislik yapmaya dvm ederseniz clan masterınız banlatırım ruhunuz duymaz(bu bug illegaldir ve yasaktır clan master bi sürelikte olsa banlanır)
2-ben bu laf atmayı sadece gülelim die söledim ztn amacım kötü olsa jade 15 defa banlanırdı,banlatırdım..(örnek şekil 1a eski unforgiven clanı masterı xpici17i'idi ben bu adam gıcık gitmeye başladım belirli nedenlerden dolayı ve bu adam clan bugunu kullanıyodu bilerek bu adamın clanına girdim ve sağlam ss'ler aldım...veee xpici7i1 banlandı 1 hafta yazdı ama 3 ay banlı kaldı banının açılması için 2 kes gold pre almak zorunda kaldı.Ares'te orc olanlar bilir bu adamı..)
3-bundan sonra sizle muhattap olmucam nie ben laf edince bu kdr korkuyosunuz..bundan 2 hafta önce aware patriot clanı hakkında ilginç ve komik resimler gönderdi hep beraber güldük..
4.gerçekleri sölemem bu kdrmı canınızı acıtıyor(bunu herkes biliyor.patriotta 70 kişi olduğunu...)
5.n00bluk meslesi 70 kişi olupta 720k npyi toplayamamam biraz n00bluk..kişi başına ortalama 10k np düşüyor ve siz humansınız areste savaşları humanlar kazanır ve npyi humanlar bayya ii kasar...10knp hiç zor bişey deil ama napalım..
6.biz moradslayers clanı 34 kişiyiz ve bugsuz oynuyoruz mutluyuz ve 1.3milyona yakın npmiz var hepmizi türküz bol npmiz var....ama sizin gibi beleşçi ..ler her zmn artsitlikte varsınız ama gerisi pısssss...
7.warum seni severdim ama gözümden düştün:tdown:[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...