Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Picallo_tr hakkında yazılanlar

Gothic

Öne çıkan mesajlar

[spo1=Trade][/spo]

Üstte ki resimde göruldugu gibi butun clan gelip ks falan yapmamistir. Gel_pc_pc nin anlattiklari üzerine oraya geldik.

Partyde olanlardan 2 si assassin 1 i warrior ( voker degil ) dir. Yani toplu ks falan olmamistir. Ama siz oraya orc cagirip trade attiniz.

Dinime Küfür Eden Müslüman Olsa ...!!!

[Bu mesaj PiCaLLo_TR tarafından 30 Eylül 2005 18:33 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Ben zamaninda burda da oyunda da cok konuştum , söyledim. KS yapmiyoruz , küfür etmiyoruz diye ... Bunu söyledikce daha cok ks yapilmaya bize küfür edilmeye başlandi. Bu olayda tuzu biberi oldu. Sustukca üstümüze geldi millet. Bizimde sabrimiz taşti ve üzücü olaylar yaşandı. Bizim oraya gelme amacimiz cagrilan orclari kesmekti ama trade atilacagini hic beklemiyordum gercekten.

Bizim hala kimseyle sorunumuz yok , hatta sorunumuz olan clanlarla bile aramizi düzelttik.

Bu olayda aylar öncesinde yaşanmisti , bugun neden acildi anlamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

İlluminati dedigin klan beni onlarca kere klandan adam geldi die attı partiden, saatlerce orada oturdum ve parti bekledim... Dinime küfreden müslüman olsa bari lafıda heralde minareyi çaldınız kılıfı oluyor öle deilmi... Öle bir anlatıyorsunki sanki sen Czde koşarken orc saldırmış adamlarda sana Trade atmışlar, Ks yapıyorsun ya bunu millete unutturmayamı çalışıyorsun bu şekilde sen... Czde harpyde Ks yaparsan Orc da keser, ayıda çıkabilir, kayada duşebilir, trade atarlar... Ha gayret aklanıcaksınız az daha bişey kalmadı şunun şurasında... Neyse unutun benim niyetim kimse ile kavga etmek deil... Yaptın madem bari yaptım efet sinirliydim, kızmıştım, alkollüydüm hatırlamıyorum dersin olay budur...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay en az 2-3 ay önce olmuştu Kimbupislik. o zamanlar vardi vokerlik , şu an yok.

Ayrica oraya gel_pc_pc yi korumak icin geldik , ks de yapmadik. Partyde olanlardan da belli... Butun clan gelip ks yapti lafi tamamen yalan. Son olarak oraya cagirdiniz orclar yatinca warriorlar cagirdiniz onlarda kacti. Güldügün sey bu muydu kaksi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dedigim gibi uzatmıyorum.... Kimin kimi kestigini dedigim gibi Laklak dahil o anki oldugum kafedeki herkes gordu Picallo konuyu uzatmayalım derim ben.... Nokta.[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 30 Eylül 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben burda ks yapildigini söyluyorum ama dedigin gibi bütün clan falan gelmedi oraya . Ayrica başka da ks olayi yoktur bizimle ilgili. Varsa biri ciksin söylesin. Ben bu olayi kabul ediyorum. Cikip burda yapmadik yok öyle bişeyde derdim. Ama utanilacak sekilde gelip durup dururken spot almak icin ks yapilmadi. Bir nedeni vardi. Ayrica spot almak gibi bi olayimizda yoktu , ss de gördugün gibi tek mage var partyde .

Neyse bende uzatmiyorum , sen kapattiysan bende kapatirim konuyu. Biz kimseye ks , küfür vb seyler yapmiyoruz. Ama biri spotumuza bulasirsa , durduk yere küfür ederse artik cevabini veriyoruz. Anladik ki bu oyunun bir kurali , bizde kuralina göre oynuyoruz.

Kimseye hicbir kinim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

İyiki Bir topic açtım en gülelim diye açtım hemen birbirinize saldırıyonuz[signature][hline][UYAN TÜRK MİLLETİ UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN....
SEVMEYEN ŞEREFSİZ DEFOLSUN GİTSİN.
YA SEVECEKSİN BU ÜLKEYİ YADA KUZU KUZU SEVDİRİRİZ...
BİZ BU ÜLKE İÇİN AZ KAN DÖKMEDİK GEREKİRSE Bİ OKADAR DAHA DÖKERİZ]
Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...