Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ORC FM

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

said:
Marl0_on, 24 Eylül 2005 02:25 tarihinde demiş ki:
eh bende kız girdi sandım bi anda dc olunca mage e geçiodum :P

neydi son muhabbet kz olmak gizli i..nelik amanin muhabbetler nereye gelmishti ole.bi kere wercem diip charini werseneler.Bana bunu soyleyen olmushtu once sen wer sonra chari weririm demishtim sonra yanashmadiydi uyanik..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

me to bro. neyse bekliicez.alır birazdan. ha bu arada ac scroolum yok.moradonda da satan yok. acil ac scrool lazım. biriniz satsın lütfen. Buying ac in Ares. pm ottoman_prince. ben ondan alırım. pazarcı olan o. 7/24 moradonda adam yuh abi sana. ha bide KmKm var. ikiniz tam esnaf olcak adamlarsınız. siz nası Np kasıyonuz anlamadım ehueheuheu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
saruman204, 24 Eylül 2005 02:28 tarihinde demiş ki:
me to bro. neyse bekliicez.alır birazdan. ha bu arada ac scroolum yok.moradonda da satan yok. acil ac scrool lazım. biriniz satsın lütfen. Buying ac in Ares. pm ottoman_prince. ben ondan alırım. pazarcı olan o. 7/24 moradonda adam yuh abi sana. ha bide KmKm var. ikiniz tam esnaf olcak adamlarsınız. siz nası Np kasıyonuz anlamadım ehueheuheu

yaw 7/24 diil 2/24 haftasonu sadece. ewde olsam istanbulda 7/24 de simdi burda yapamiorm ac scroll bende de bi parca wardi ama kasada ya hp ya ac scroll war bi bakarm olmadi werirm onu.
Bu arada bizm level 61den yeni ayrilam mage i satiodm alcak arkadash ugramadi bugun.Gelseydi +6 da olsa shard alir daha da keyiflenirdim..neyse saglik olsun..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

marlon bu arada haftasonlari musait olmadiinda o iki hafta icinde benim deyardimim dokunabilir habern olsun :D
arada bir dinlenmek lazm haftasonu wardiyalı calısırz olmadı.Bolelikle daha misafirperwer olmush olurz gerci ben de misafirim ama uc ay kalınca insan kendini misafir gibi goumuo :D

[Bu mesaj mrproblem tarafından 24 Eylül 2005 02:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hıı. anladım da. oyuna ne zaman alcak? sabaha kadar beklemeyiz inşallah. bana kalsa yeni version geliyo ya hadi hayırlısı. inşallah gelirde şu"3 novalı magelerden, assasin olupda okculuga özenen roguelerden,frenzy açıp gelen wariorlardan, ha bi de torment sallayıp gezen priestlerden"kurtuluruz.( bu laf dokunmamıştır gene dimi? ) kızın ikisi arkadaşa XD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...