Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alman hakeme İsveç'te Türkçe küfür etmek

Mantar

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş taraftarının bugün yaptığı şey.

Hiç anlamıyorum yabancı hakemlere i.ne hakem diyince ne olduğunu. Hadi Türkiye Ligleri'nde - tasvip etmesek de - tepkini dile getiriyorsun. Be adam elin gevuru - sözgelimi - ne anlar? Gitmişsin bir de İsveç'te yapıyorsun bunu. Komik.[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin, 30 Eylül 2005 02:40 tarihinde demiş ki:
Fener-Psv maçında da Fenerli taraftarlar "Şampiyon Fener,en büyük Fener alkışlayın ulan ...ler" diyordu oda ayıp.

ayıplığı su götürmez ancak adresine ulaşıyor değil mi kingpin? alkışlaması istenenler alkışlamalarının istendiğini anlıyor..

peki alman hakem beşiktaş taraftarının kendisinin cinsel eğilimleri hakkında yorumda bulunduğunu anlıyor mu? hayır...[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz ve saçma polemiklere girmek istemiyorum ama istersen bir kez daha oku ilk yazdığım postu.

Türkiye Ligleri'nde edilen küfürlerin de ayıp olduğunu ama en azından iki tarafın aynı dili konuştuğunu söyledim zaten.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere topicde bahsettiğim asıl mesele Alman bir hakeme Türkçe küfür etmek..Bir de bunu İsveç'te yapınca, küçükken oynanan bir oyun vardı kim kiminle nerede ne zaman ne yapıyor tadında bir şey, ona benziyor.

Fransa'da Afgan bir çiftin Japonca şarkı söylemesi gibi bişey..bilmem hala anlatamadım mı?[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

Polemik falan yaptığım yokta neyse.Belki de anlamadığı için başka bir dilde küfür etmek daha mantıklıdır.(örnek vermek gerekirse sen ingilizce bilen ayı gibi bir adama ingilizce mi küfür edersin ? türkçe mi? sonuçta küfür iltifat değil hakaret).Zaten bu sebepten dolayı topic açmanın mantığını nedir onuda kavrayamadım.[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.

[Bu mesaj kingpin tarafından 30 Eylül 2005 03:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mantar, 30 Eylül 2005 02:34 tarihinde demiş ki:

Hiç anlamıyorum yabancı hakemlere i.ne hakem diyince ne olduğunu. Hadi Türkiye Ligleri'nde - tasvip etmesek de - tepkini dile getiriyorsun. Be adam elin gevuru - sözgelimi - ne anlar? Gitmişsin bir de İsveç'te yapıyorsun bunu. Komik.

ordaki olay çok farklı
olay orda isveçte beşiktaş taraftarının malmö taraftarından daha çok baardıını göstermek hakemin tartışmalı bi karar vermesi sonrasnda eğer konuk ekibin taraftarları ev sahibininkinden daha çok bağırıyosa bunu hakem üstüne alınır zaten hangi dilde olursa olsun
olay orda hakemi etki altına almak[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 30 Eylül 2005 09:34 tarihinde demiş ki:
said:
Mantar, 30 Eylül 2005 02:34 tarihinde demiş ki:

Hiç anlamıyorum yabancı hakemlere i.ne hakem diyince ne olduğunu. Hadi Türkiye Ligleri'nde - tasvip etmesek de - tepkini dile getiriyorsun. Be adam elin gevuru - sözgelimi - ne anlar? Gitmişsin bir de İsveç'te yapıyorsun bunu. Komik.

ordaki olay çok farklı
olay orda isveçte beşiktaş taraftarının malmö taraftarından daha çok baardıını göstermek hakemin tartışmalı bi karar vermesi sonrasnda eğer konuk ekibin taraftarları ev sahibininkinden daha çok bağırıyosa bunu hakem üstüne alınır zaten hangi dilde olursa olsun
olay orda hakemi etki altına almak

sesini duyurma meselesinde haklısın. ama tezahürat bir yere kadar da küfür etmek manasız.

ayrıca konu gereksiz değil.[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...