Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malmö - BJK

lahoya

Öne çıkan mesajlar

ben burdada tekrarlıyayım. gol kaka dıyenlerın hiç biri milanı tuttuğu için demedı onu. gs-fener rekabetinde fenerlileri kızdırmak isteyen gs liler yaptı. başka takımlılarda vardıda onların amaçlarıda aynıydı.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

ohh be rahatlık geldi. Ali güneş naptı öyle ya gözlerim doldu. Ya o topu çeviren ali güneşti di mi :)[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Kaç gündür bu maçı bekliyorum. Tromso'yu sahadan sileceğiz
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

Bravo Besiktas. Dun Fenerbahce bugun inş besiktas turk futboluna biraz keyif kattilar acikcasi.. Mutluyum.. Bravo youla..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

quivalen bu adamın dediklerini hala ciddiye alıyor musun?[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarının haraketi sergenin bir haraket yapmasıyla 2 Malmolu futbolucunun birbirine girmesini sectim ben manyak komikti:D[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

Bu cintonik yuzunden fenerbahceden nefret ettim resmen vede buraya yaziyorum bundan sonraki her FB yenilgisinde ki avrupa kupasinda yenilirlerse 2 tane olmak uzere buraya topic aciyorum. vede ozel mesaj yoluyla ilede taciz etmeye baslicam.

Hatta odp gibi beyaz paticik gibi Cintonik sevmeyenler ve taciz eden patiler orgutunu kurucam

Bir insan bu kadar kisiliksiz kendini takimiyla bagdastirmis hayatinin adini amacini tek basari umidini tuttugu futbol takimina yatirmis olabilirmi ya...
Gercek hayatta cok merak ediyorum nasil silik bir kisilik diye...[signature][hline]Bir leoparı sakın kuyruğundan tutma
Tutarsanda sakın bırakma

a.k.a homoid

[Bu mesaj gellidus tarafından 29 Eylül 2005 22:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi malmö harcar malmö zorlanmadan geçer malmö şöle yapar böle yapar yener diyen sevgili arkadaşlarımızın mesajlarını quote yapıp altlarına "al ulan !" "al sana !" yazmak isterdim ancak o kadar fazlaki uğraşmaya değmez.Süründürdü Sergen bi çalım attı 2 malmölü oyuncu üstüste çıktı yazık üzülüyorum ya keşke genç olsa :).Umarım 2. yarı durumu bozmayız başka dicek bişeyim yok saygılar sevgiler :p[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

ben besmele çektim en başta ondan 2 tane attık, hadi hep beraber bi eüzü besmele çekelim[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...