Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malmö - BJK

lahoya

Öne çıkan mesajlar

Besıktas en azından taraftarı ıcın almalı macı.Ben taraftar konusunda aslında çok tutarcı bırı degılım.Besıktasın çoğu macına gıderım fakat bu taraftar bunyeyı kotu sekılde etkılıyor.Resmen takım taraftar we Rıza'ya gore olusturuluyor.
Besiktas ıcın son donemlerde darbe almıs binayı kurtaracak bi tamırcı aranıyordu.Bu Kesınlıkle Rıza Çalımbay....
Geçen sene bıttı.Fakat su an herkes tamirciden yenı bir bina yapmasını ıstıyor.Bu oLanaksız...[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

Olay sadece futbolcuyla bıtmez,Teknık dırektorun biraz karizma we futbolcularına emir yetenegının bulunması lazım.Rıza gecen bı basın toplantısında suc bende degıl futbolcularda demıstı.Boyle bi laf kesınlıkle soylenmemelı.Madem teknık dırektorsun hangı futbolcunun nerede nasıl oynayabılecegını bılmen lazım.Ha... madem senı hayal kırıklıgına ugrattı o zmn baskalarına da şans werme waktın gelmıs demektır.Eger bi oyuncu ozel yasamı ıle senle dalga gecercesıne hareketler yapıosa ceza wermen gerekır.Rıza ıste bu olayları yerıne getıremedı pek fazla.Sonuclarıda boyle oldu.Ama her zaman soylemısımdır Rıza bi tamirci,yapıtı saglayan yada tekrar yapan adam olamaz...[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 29 Eylül 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
Sergen çıkar bu maçı kurtarır sonra 3 sene daha Beşiktaş'ın başına musallat olur sorun çıkartır.

dk 25 sergen yoruldu bile koptu oyundan. Hadi bi vursa orta sahadan filan da gol olsa. Anca öyle adam gibi paslaşamıyoruz bile. Klebersondan başka akıllı top atan adam yok...[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Kaç gündür bu maçı bekliyorum. Tromso'yu sahadan sileceğiz
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

GOOOOOOOOOOOOOOL
YOULA YOULA[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

[Bu mesaj Darksun tarafından 29 Eylül 2005 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

OH BE OH :) DEVAM DEVAM, AHMED HASSAN VE KLEBERSOOON :) YOULANIN AYAĞINA DOKUNDU TOP :)[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu sergenin 2 adamı düşürdüğü pozisyonu maçı capture eden bir ivarsa yayınlayabilir mi?[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...