Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malmö - BJK

lahoya

Öne çıkan mesajlar

Malmö zorlanmadan geçer.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

çıkıcak 11 kişiden , 5i %20 ile oynasa şu malmçyü elememiz içten bile değil , ama onu bile yapıcak eleman yok şu aralar bizim takımda.. sihirle değnek falan değmezi lasım takıma .. başka türlü olmaz..[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 27 Eylül 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
Beşiktaş'ın malmö'yü deplasmanda yeneceğini dusunmuyorum. Malmö bastırır alır macı.

ne saçma bicümle önce beşiktaş yencek dion sora malmö:D[signature][hline]Nasıl geldik birgün,öyle gideceğiz.
Beşiktaşlı doğduk,Beşiktaşlı öleceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReDDoG, 27 Eylül 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
said:
nindalf, 27 Eylül 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
Beşiktaş'ın malmö'yü deplasmanda yeneceğini dusunmuyorum. Malmö bastırır alır macı.

ne saçma bicümle önce beşiktaş yencek dion sora malmö:D

ne alaka düzgün oku adam dosdoğru yazmış malmö bastırır alır diyor
Sosyal ağlarda paylaş

Besıktasım
Hayat sensın
yasam sensın hersey sensın
Ne gelırse
butun dertler senden gelsın...
Kotu gununde takımının yanında olmayan taraftar ne ıse yarar ki?
ps:Bende yenecegımızı dusunmuyorum.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.

[Bu mesaj Passanger tarafından 27 Eylül 2005 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gönül ister malmöyü sahasında desteklemeyi ama çok uzak.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

bence beşiktaş kötü bile olsa bu maçı kolay kolay vermez. Eğer izlediyseniz ankara maçında futbolcular tedirginliğinden topla bile oynayamıyorlardı. Korkuyorlardı kaptıracam da kızacaklar bana, "senin yüzünden" diyecekler diye. Bilmiyorum ama rıza bir şeyler yapmış olmalı[signature][hline]Ladies and gentleman You've been entertained by the genious Ray Charles!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu turu geçersek tüm terslikler devam eder..
Ama eğer geçemezsek işte o zaman giden-kalan,ak-kara belli olur ve bence daha iyi olur elenmemiz takımın geleceği bakımından..

Son olarak umarım elenirizde 1-2 hafta'yı kurtaracağımıza geleceğimizi kurtarırz ....[signature][hline]_NoelBaba_'yı unutmadık ...

[Bu mesaj SbNN tarafından 27 Eylül 2005 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...