Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ranger ilk izlenimler

pot

Öne çıkan mesajlar

Uo zamanında beri en sevdiğim en güclü olarak nedense hep bilinç altımda yatan prof tamerdır belkide bu izlemimi snn uo ile tanışdığım zaman bir tamerdan kaptım . Neyse o zamanda beri hep hayvanların çok yavaş akılsız ve yeterince damage verememesinden yakınmıştım ama anarchy onlinede bunu aştım hee nekadar pet diyemezsekde yarattığımız slayerlarla levelımızdan 15-20 level üstün görevleri rahatlıkla yaptık ama gene bu oyunda bir kısır dögüye döndüm pet sınıfı gercekten kötü ranger için bir çok slot lazım hayvan skilleri için hayvanlar gerçekten akılsız ve gücsüz .bence çok yararsız bir skill bunu şu şekildende anlayabilirsiniz guild rosterlarda ilk 20 deki sıralamaya bakın hicbirinde ranger yok
ama genede tepenin üstünden aşağıya ok atmanın zevki hic bir başka chrda yok

[Bu mesaj pot tarafından 22 Temmuz 2005 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Evt yeni upgradele petler gerçekten güclendirildi artik tüm pet skilleri shout gibi oldu yeni cast yapmak icin vakit kayedilmiyor karşılığında rancerin diğer skilleri belirgin ölcüde düşürüldü ama healing line ı hala monkdan daha güclü ve yeni upgradele sanırım w/r cok daha güclendi dün akşam ilkdefa bir pet kullanmanın zevkine vardım gerçekten
mesmerlerin ise üstünlüğü azaltıldı necroların biraz artirıldı monklara biraz daha nefes verildi diven healing güclendirildi sanırım bundan sonra daha zevkli daha uzun saVaşlar izliyecez kanımca burda ne derse densin iway hala çok güclü ve sanki necrolara biraz dokulnasa bu güc biraz da korunmuş hoh da budakinleri hoşuna gitese noob da dense onları öldürmek çok basit de dense siz aldırmayın girin bir iway team ve kolayca fame almaya bakınki rankınızı yükseltin
özellikle call of haste i pvp icin tavsiye ederim sifir attribute vericeğiniz bu skill petinizin 30 saniye %25 hizli koşmasına ve %25 hızlı attak yapmasına yarıyor inaın her karaktere mondan savascıya kadar hem nefes aldırmıyor hemde onlar kacarken buna izin vermiyor .

[Bu mesaj pot tarafından 30 Eylül 2005 11:09 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj pot tarafından 30 Eylül 2005 11:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...