Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rune lar hakkında

Buzi

Öne çıkan mesajlar

1-Zırhın bir parçasına minor vigor ekledim,
atıyorum hp yi 30 yükseltti,
zırhın diğer parçalarınada takarsam,artmaya devam edecekmi?
Yoksa diğer parçalara başka rune mu takmalıyız?

2-Rune taktığımız zırh parçasından sonra rune ve zırhı ayırabiliyormuyuz?

3-Upgrade componentleri zırhlarda kullanabiliyormuyuz? Yoksa sadece weaponlardamı_

Şincilik bukadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Buna herkes kendine göre cevap verebilir ama bence rp chri ile pvp ye gelen son derece oyun hakkinda hic bir sey bilmiyordur veya fow armoru vardir bir tek onun icin gelir
defalarca dedim pvp chr
bir sey daha ekliyeyim artik grup bulmanız cok zor defalarca yazdim gidin pvp yapin hoh da veya gvgde fanction alin diye ama sanırım çoğu kişi oyuna daldı 1 ayini oyunda pve de gecirdi artik gercekten rank 3 alti hoh a girip fame almak zorlasti eskiden kimsede rank yoktu ama artık rank +3 den aşağıları pek guruplara almıyorlar tabii herzman icin kötü bir grupla girip eğlenebilirsiniz .
Sosyal ağlarda paylaş

Ya biliyorum,okuyorum yazılarını :D
Ama pvp char acinca fullplate armor giyemiyorum mesela,yada sadece pvp sword oluyor.Mesela yeni tip silahları zırhları pvp charda nasıl açıcam?
Tamam rune falan ekliyoruz da görüntü olayı nasıl olacak,sadece 3 çeşit zırhmı seçebilicez mesela.
Yoksa umurumda değil pvp char rp çar,sonunda pvp ye dayalı oyun :)

Gece elemanın teki,benim partide hemde,pvp chardaki sword için,"noob git sword bul" falan diye saçmaladı,bende gaza geldim rp karakteri 20 yaptım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bak sanırım savaşcısın
giymen gereken zırh gladiatör tüm bölgelere
bir tek knights boots ayaklara
cünki gladyatör hem en iyi ar bence hemde en iyi enerji
buna mutlaka superiror rune absorption takmalısın bu sana -3 damage vericek gerci
Yeni sürümlerle artık runlar artık bölgesel değil evrensel yani tüm vucudda işlem görüyor eskiden tek göğüse taklırdı %37 orası damage aldığı icin artık tüm vucuduna aldığın damage a bakıyor yani her aldığın damageda -3 alıcaksın buna birde knights bootsu eklersen -2 daha edicek -5 damage ki bu nu hemen arenalarda farkideceksin yalnizca bir rune bir kere çalışır bunun için knights armorun bir tanesi yeterlerdir
Her zman için silahı en az 15 veya 16 tutmaya çalış her zaman pvp silah kulanmaya bak
şimdi buraya yazarım aslında ama daha detaylı beni o kadar çok sevmiyen varki yok derler bu olmaz yok o eskidendi yok çaldında yazıyorsun inan .... Pati guildine gelirsen daha detaylı bilgi veririm guild içinde
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse onlayn değil sizin guildden.
Neyse kendi başımızın çaresine bakcıız.

Pvp charda platemail kullanamazmıyım?
Kullanabilirsem nasıl kullanırım?

+40 armor,alınan hasarı yarı yarıya azaltıyor demiştiniz,
o zaman gladyö armora absorb vermek yerine 85 lik armordan giysek daha mantıklı değilmi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...