Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-PSV

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

said:
Ryan, 28 Eylül 2005 23:39 tarihinde demiş ki:
maç öncesi ipe sapa yorum yapanlar artık bi sussun.
alın size fenerbahce, alın size alex , alın size anelka..
temiz skor. sonsuz teşekkürler fenerbahcem.

+1907 başka birşey demeye gerek yok sadece teşekkürler[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ya tribüne kamyon sokmuşlar ya da azimle dışardan destekliyodu akıllının biri

nası bir korna sesidir yahu o
benim bildiğim stada böyle şeyler sokturmuyolar ama neyse

maç boyunca dikkatimi çeken bir şey oldu, psv'nin bir sağlık görevlisi var, iki defa kamera net bir şekilde çekti adamı, adam bariz tartaklıyodu sedye ile gelen görevlileri, böyle sanki beyin ameliyatı yapıyomuşçasına kovuşturuyodu milleti, kıl oldum adama biri "noluyo uleyn" diyip sille tokat girmese de ceza almasa takım durduk yerde dedim içimden, neyse gaza gelmedi elemanlar[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçemin harika oynadığı maç olmuştur.. Gerek paslaşmalarda, gerek alan doldurmada, gerekse hücum organizasyonları ve yer tutmada her futbolcu üzerine düşen görevi yapmıştır. Asıl önemlisi bu maç Fenerbahçe'yi tutan tutmayan tüm futbol severler için zevkli bir karşılaşma olmuştur... Umarım herkes benim bu karşılaşmadan aldığım zevki almıştır.[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 27 Eylül 2005 02:05 tarihinde demiş ki:
Alex'in bendeki son kredisi bu maç.. Bu maçta da oynayamazsa şu an karşımda duran imzalı posterini indiricem ve bi daha adını anmıycam ehueh..

indirmezsin artık=) adam muhteşemdi bu akşam[signature][hline]Can you put a price on PEACE?
For Those About to Rock... We salute you
Sosyal ağlarda paylaş

@savage, 2. gol mükemmel bir zamanda geldi de ondan, 1-0 devam etse başlardık belki ter dökmeye.
Neyse, 3 gol de (penaltı da dahil) şahane gollerdi.
PSV sanki küçümsemiş FB'yi, hiç bişey yapmadılar, sahada yoklardı.
3-0 az bile oldu.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar *beraberlk yeter* parolasıyla gelince kadıköyün çimlerine gömüldüler:D
çok ta güzl oldu, tebrikler FENERBAHÇEM.:)[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekipte gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quivalen-soth, 28 Eylül 2005 23:47 tarihinde demiş ki:
said:
jazzyjam, 27 Eylül 2005 02:05 tarihinde demiş ki:
Alex'in bendeki son kredisi bu maç.. Bu maçta da oynayamazsa şu an karşımda duran imzalı posterini indiricem ve bi daha adını anmıycam ehueh..

indirmezsin artık=) adam muhteşemdi bu akşam

aynen :D[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Alex anelka appiah serkan ooff of süperdi hepsi ya selçuk bile iyiydi ya çok güzel maç oldu keyifle izledim süperdi biz milanı da yeneriz burda[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

Alex gene yürüdü bu maçta aslında, goller dışında çok bişey yapmadı.
Bu maçta kahraman arıyorsanız o da Anelka'dır. Adrese teslim kafa golünün yanında, son golde topuk pasının üstünden atlaması asist olarak sayılmalı bence.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

Anelka cidden kendini gösteriyor dünyaya, o ne rahatlık o ne adrese teslim paslardır ya. Bide şu bi anda dönüp şut atma olayını geliştirse, dünyanın en çok aranan oyuncuları arasına girebilir diye düşünüyorum. Milan maçındada böleydi, bakalım şalkede napcak[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum
Sosyal ağlarda paylaş

abi alex daha ne yapsın ne paslar attı iki goldede ayıp ediyosun adama şimdi işi o zaten adamın süperde bi penaltı attı .. Ayrıca gol olmayan pozisyonlarda da bi kaç tane çok iyi pas attı[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...