Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatarasay-Tromso maçı

SON_SAVASCI

Öne çıkan mesajlar

Tromso daha istekli oynuyormuş gibi duruyor.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

siz baslatmadınız mı bu gooll olayını?siz degil misiniz 1-1 giden macta milan gol atınca GOOOLLLL kaka fena attı b@b k3nk 3hu : D muhabbetine giren forumu bırak a.q muhitinde(pardon) millet GOLLLL diye inledi..bunu hak ediyosunuz..simdi size yapılınca da basımıza vatan sever turk futboluna deger veren kisiler kesildiniz ne bu niye 2 yuzlu davranıyosunuz? psv e yenilseydik 1231 sayfa delga gecmeyecek miydiniz nası kodu psv 3hu vs diye?

dalga gectiginiz takım bakın kazandı yine cogu kisi halı gururumuzu bile cok gordu 1 mac la sampiyon olunmuyo dediniz simdi bakıyorum takımıma bi de GS a bakıyorum niye hakkım olan dalga gecme hakkımı kullanamıyım ki?mac 0-1 gs nin 3 gol atması lazım ortada futbol adına bisi yok stat a seyircilere bakıyoruz her taraftan ayrı ses geliyo dogru duzgun destek veremiyolar daha ne yazıyım?

herkes onune baksın..1 mac la sampiyon olunmuyo ama 1 mac la rezil olunuyo milan a yenilmekle biz rezil olmadık cogu kisi hll olsun dedi iyi oynadınız dedi ama siz bu takıma yenilirseniz rezil olursunuz..

diyecek soz bulamıyorum ama cok mutluyum su an bazı seyler goruldugu icin..insallah sizlerde kabul edersiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

böyle defans olamaz ya. top geçirmiyor adamlar. bizimkiler ayrı kazma[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

allah aşkına şu topicde küfüre izin verin LUTFEN LUTFEN[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 29 Eylül 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
siz baslatmadınız mı bu gooll olayını?siz degil misiniz 1-1 giden macta milan gol atınca GOOOLLLL kaka fena attı b@b k3nk 3hu : D muhabbetine giren forumu bırak a.q muhitinde(pardon) millet GOLLLL diye inledi..bunu hak ediyosunuz..simdi size yapılınca da basımıza vatan sever turk futboluna deger veren kisiler kesildiniz ne bu niye 2 yuzlu davranıyosunuz? psv e yenilseydik 1231 sayfa delga gecmeyecek miydiniz nası kodu psv 3hu vs diye?

dalga gectiginiz takım bakın kazandı yine cogu kisi halı gururumuzu bile cok gordu 1 mac la sampiyon olunmuyo dediniz simdi bakıyorum takımıma bi de GS a bakıyorum niye hakkım olan dalga gecme hakkımı kullanamıyım ki?mac 0-1 gs nin 3 gol atması lazım ortada futbol adına bisi yok stat a seyircilere bakıyoruz her taraftan ayrı ses geliyo dogru duzgun destek veremiyolar daha ne yazıyım?

herkes onune baksın..1 mac la sampiyon olunmuyo ama 1 mac la rezil olunuyo milan a yenilmekle biz rezil olmadık cogu kisi hll olsun dedi iyi oynadınız dedi ama siz bu takıma yenilirseniz rezil olursunuz..

diyecek soz bulamıyorum ama cok mutluyum su an bazı seyler goruldugu icin..insallah sizlerde kabul edersiniz..

Asla ve asla milletin tepkisiyle kendini yönlendirmiceksin .. Burdaki belki herkez Kaka nın Golüne sewindi fakat Ben burda Galatasarayı destekleyerek Büyük oluyorum olar büyük olmuyoru[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

tromsonun td gol kaçıranı çıkarıyo :)[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

[Bu mesaj Ronaldinho tarafından 29 Eylül 2005 21:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...