Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatarasay-Tromso maçı

SON_SAVASCI

Öne çıkan mesajlar

fener maçında gol diye bağıranlardan biriydimde bu milanı tuttugum ıcın degıl fenerlileri sinirlendirmek içindi :) yoksa nie tutmayayım türk takımını? vatanseverlikle bencede alakası yokda seneye şamp ligine biz gittiğmizde elemeyle uğraşmayalım. ama şunada hayır demeyin gs bundan 2-3 sene önceki başarılarıyla turkiyeden 2 takımı doğrudan 1 takımıda eleme ile sokuyordu sonra fener ve bjk gitti avrupaya şu an 1. miz bile zarzor gidiyor avrupaya.

maç konusuna gelınce her maçda oldugu gibi bundada korkuyorumda adamlar kötü oynuyorlar. yenmememiz için hiç bir neden yok.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray Türkiye liginde benim beklentilerimin üstünde bi performans sergiliyo ben büyük olasilikla uefada ayni oyunu oynicagini dusunuyorum belki surpriz yapip(ki gs avrupada hep surpriz yapan bir takimdir) ciddi sekilde ilerki turlara katilabilir[signature][hline]A Jedi Shall Not Know Anger
Nor Hatred
Nor Love

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...