Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silent Hill : Centralia

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Yapım : 2006 Fransa
Yönetmen : Christophe Gans

Evet Silent hill inde filmi yapılıyor. Pek bilg yok ama bekliyorumm, bekliyoruz,, sissss sisss korkmayınn onların ne olduğu belli değil..

Umarım film; oyuna bağlı kalır ve sis perdesini kaldırmadan bizi korkutur...[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

Kasıyorum hülen :P işim olmaz post kasmakla yaa :) biraz film yazayım dedim :)[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.imdb.com/title/tt0384537/

İlk oyunun karakterlerini aynen koymuşlar ama korkusuz korkak Harry Mason yerine Rose diye bir karakter koymuşlar. Yani kızını arayan baba değil anne. Harry Mason en sevdiğim oyun karakterlerindendi, SH3'te ölünce üzülmüştüm açıkçası, filmde de olmasını isterdim.
Hayırlısı olur inşallah.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...