Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizim Pad'i

Kraven

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle herkeze selam,
Aramaya inanadım ama sanrıım yanlış kelimeler kullandıgım için, herhangi bir sonuca ulaşamadım. Bu bölümle pek alakalı sayılmam ama ; çok sevdigim yetenekli bir kardeşim icin cizim padi almak istiyorum ama birakin cizim padlerine cizim dünyasına bile cok uzak biriyim :(
Bana, eli cizime yetenekli bi cocuk (15 yaşında) için, başlangıçta elinin alışması vede ögrenmesi için bir çizim pad'i önerirseniz cok sevinirim.
Cevaplarınızı bekliyorum
Saygıar,[signature][hline]CallyLoveLace, 20 Temmuz 2005 16:33 tarihinde UO OSI bölümünde demiş ki:
Sen FAşistin anlamını bilionmu ben gidip onları ezilim demiyorum sadece keselim diyorum bilmiyosunuz konuşuyosunuz !!!

Hancer 4X Human Warior / Ilidan(US)
Sosyal ağlarda paylaş

yokmudur bi yardım edecek be yaw ? up olsun bari hala sizden bi öneri bekliyorum :([signature][hline]CallyLoveLace, 20 Temmuz 2005 16:33 tarihinde UO OSI bölümünde demiş ki:
Sen FAşistin anlamını bilionmu ben gidip onları ezilim demiyorum sadece keselim diyorum bilmiyosunuz konuşuyosunuz !!!

Sosyal ağlarda paylaş

şimdilik önermiyorum . ha aldınız diyelim aradabir takılsın cokta geerekli degil cizimide geliştirmek istiyosa classik yöntemlere devam. bende var kaldırdım bi süreligine
renk olayı sonradan gelir.15miş yaşı zaten.ilerde alırsınız.

tabletlede cizim calışılmaz bilgisayarda.tabi calışılırda saglıklı oldugunu zannetmiyorum.[signature][hline]DeviantArt gallery

elvyn, 03 Kasım 2004 23:00 tarihinde demiş ki:
6 yasindan beri resim/karikatur cizerim
Sosyal ağlarda paylaş

Tablet başka bi olay, bence deseni geliştirmez

Klasik yöntemlerle calışması bencede daha uygun, bende nerdeyse hergün kullanıyorum tablet ama yinede eskizleri elde cizerim.

alırsanız ha bi şevk olur oyalanır biraz, ama daha kağıt kalemle yapıcağı cok şey var.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Şüphesizki öyle , ama işte sonuçta kardeşimizdir çgrensin bilsin istiyorum :) cok teşekkürler önerileriniz ve linkleriniz icin :D[signature][hline]CallyLoveLace, 20 Temmuz 2005 16:33 tarihinde UO OSI bölümünde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...