Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account umu satiyorum! eu versiyon

Ceti

Öne çıkan mesajlar

alb/exc de oynanabilcek 2 class vardir biri inf diğeri scout tecrübelerim den dolayi böle diorum.. size biras açikliim nie bu 2 class harici oynanmaz alb/exc de
1. 3fg alb albion portal keepten çikar 1fg mid tarafindan aoe stun + pbaoe ile çok rahat aliolar çok şahit oldum aynen hibler aoe mezz + moc pbaoe yaparak aliolar hatta böle 1fg hib in 80 alb aldiklarini biliyorum relic raid de alb/exc neden böle bilmiyorum 5fg+ olmadiklari sürece bi işe yaramiyolar 5fg oluncada alincak rp de kalmio hiç tavsiye etmiyorum tabi alb de de bazi süper guildler var ama mid ve hib e göre çok az bu arada exc da hiç bi realmde şuan oynamiyorum yani oraya gidin buraya gidin demiyorum sadece uyariyorum :D[hline]Haedric Friar Alb Pryd..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 23 July 2003 23:18 tarihinde demiş ki:
ya herkes benim tread imin icine sicmak zorundami???
ne alakasiz seylerden konusuyorsunuz? biz burda acc satmaya calisiyoruz..

ne alaka ya.. ben daha once bu konuda birsey solemistim ve simdi o soyledigim sey hakkinda bir degisiklik oldu! ne yani yeni konu mu acayim?
ayrica bir nevi konunu uplamisim. bu kadar problem yaratilacak birsey degil.olsa bile sana boyle terbiyesizce konusma hakki tanimaz![hline]lllllllllllllll ATOMANT-[SeXeN6] lllllllllllllll
llllllllll SeXeN6 UO Shard Project llllllllll
.ıl SEXEN6.Net lı...ıl E-Mail lı...ıl ICQ lı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...