Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minstreli sevmedim ben :)

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ne seçsem acaba
Paladin tavsiye edermisiniz ya da tank ötesi birşey olarak ne seçebilirim

İkinci bir ihtimal Necro düşünüyorum. Hem hızlı level atlıyorlar hem de güçlüler ne tavsiye edersiniz?

Önemli olan tek başına bile ezilmeyecek bir karakter olması yani güç bakımından bağımsızlığımı elde etmek istiyorum.
Gruplar için aranan adam olmak istiyorum ve nispeten çabuk gelişen birşey istiyorum :)[hline]8-) Jalapeno da Newbie Minstrel @ Alb/Excalibur | DAoC
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kısacası fazla şey istiyorun :).
Necro gelişebilmek için deathsight'a verir pointlerini lvl 48e kadar böyle giedr dath serv'ede belli bir point verir.Çok hızlı lvl alır genelde solo takılır undeadlere + vurur.Ama rvrde eziktir en azından kolay lvl atlamak için yaptığı specden.
Paladin hertürlü gruba girer rahat bir şekilde ama bence rvrde okadar eylenceli bir karakter değidlir kendi casterini korursun veya gidip casterlarına saldırırsın fazla dmgde veremezsin.Paladin groupadamıdır chantları vs vs.Minstrel cok rahat grup bulur gerek power song gerekse mezz yapar rvrdede speedi sayesinde her gruba girer.Eğerki dediğin gibi güç bakımından bağımsıszlık istiyorsna infil aç tek sorunu grouplar pek istemez almak çünkü gruba yararı yoktur ama rvrde bir buffbotlan kral olur.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bence armsman olma inanılmaz zevksiz tank olacaksan paladin ol ama reaverlarıda araştır çok güzel büyüleri var hemde zevkliye benziyor kasması.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Evet SIlen geliyor ve paladin gibi chantları var ama paladinin chantları groupa yararken onun chantları düşmanın resistlerini düşürmeye armorunu düşürmeye ne bileyim life drain yapıp kendine almaya yarıyor oynamadım sadece dışardan gözüken bu en iyisi nette araştırman.Ama sana şunu diyeyim armsmen açma resmen yabozlama gidiyorsun[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 17 July 2003 17:59 tarihinde demiş ki:
Evet SIlen geliyor ve paladin gibi chantları var ama paladinin chantları groupa yararken onun chantları düşmanın resistlerini düşürmeye armorunu düşürmeye ne bileyim life drain yapıp kendine almaya yarıyor oynamadım sadece dışardan gözüken bu en iyisi nette araştırman.Ama sana şunu diyeyim armsmen açma resmen yabozlama gidiyorsun[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

Bakya kankası burda netten account açtıramıyor adam tavsiye veriyor KHEkee

20sinde aranızdayım.Bizim imam trex özledim walla :)[hline]the...
the only...
the only one...
the only one that...
the only one that rules...
the only one that rules your...
the only one that rules your ass...
the only one that rules your ass is...

--B----i----z----z----y----B----o----N---e--

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Selam kuzum pazar günü buluşunca ver para ben açtırayım benim kredi kartından imamlığı bıraktım belki mp sette imamlığa geri dönücem :) gelde buffbota ve pl chara başlıyalım :D[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Ay sonunda 2si 1 tane normal daoc ısmarladım gelcek.pazar para veremicem ama ay sonunda seni paraya boğcam ÖSS rulaz :)[hline]the...
the only...
the only one...
the only one that...

Sosyal ağlarda paylaş

İcq proxy ver icqya gireyim daha detay lı konuşuruz Kanka[hline]the...
the only...
the only one...
the only one that...

Sosyal ağlarda paylaş

Kehkehe Bence senin sorunun aşmış bir char yaratmak istiyorsun ama bu oyunda tek aşan bir char yok neden zevk alıyorsan onu oynat yaşatmak değil hissetmek daha önemli bence :)

Yalarım :P[hline]the...
the only...
the only one...
the only one that...

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Reaver paladingibi ama büyüleri daha çok moba zarar vermek için paladinde kendini ve grubunu korumak içindir.caster/tanktır chain armor giyiyor large shield kullanabiliyor bir lvl dan sonra protect abilitysi var , Flexible silahlar kullanabilirler albionda bu silahları tek kullanan ırktır.
Nette araştırman senin için daha yararlı fazla bilgim yok.
http://daoc.warcry.com/index.php/content/guide/vidi_reaver
http://hirebrand.homestead.com/files/DAOC/alb-flexible-styles.gif
http://daoc.catacombs.com/forum.cfm?ThreadKey=1056&DefMessage=211277&forum=DAOCAlbionForum
http://vnboards.ign.com/board.asp?brd=22325[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 17 July 2003 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bence rvrde oynaması zevkli olan (en azındna birçok grup sana mutaç) ve group bulması oldukça kolay bir karakter ayriyetten armsmen gibi sap filanda değilsin birçok şey geliyor lvl başına.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

paladin açmanı öneririm.
1) hem pvp'de hem rvr de her gruba seve seve kabul edilir.
2) pvp rahat rahat solo takılır.
3) chantları sayesinde yaratıcıdır. armslardaki gibi 2-3 stilin dışına başka işlerede yarar.
4) düşük dmg verdiği doğrudur ancak chantları düşük tutup slash'e yüklenirsen ve rvr'de ilerlersen dmg sorunu halledilebilinir
5) 2-3 paladin yan yana geldiğinde grup gerçekten her yönü ile süper oluyor.
6) bu oyun bir takım oyunu. hem soloda hem grupta hem rvrde hem pvpde ilah olabileceğin bir karakter yok. öyle olsa hepimiz onu açardık.
7) rvr'ni solo kıralı stelatherlardır
pvp'nin solo kıralı necrodur
8) kişisel önerim: yeni başlamışssan necro açman. bol para kazanıp oyunu öğrenmen ve sonra yaptığın para ile rvr charını açıp gönlüne göre bir char yaratman
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Rvrde hertürlü grup bulursun lafına katılmıyorum çünkü exc/alb'nun yarısı paladin şansın yerinde olacak rvrde yer bulabilmek için.Ayriyetten chantler nekadar düşük tutulursa tutulsun dmg konusunda bir işine yaramaz arkadaşın palasisında 50slash var benim palamda 29 aramızda 12-18dmg oynuyor.Dmg yapacak bir karakter açacam diyorsan bu paladin olmasın s/s olduğun zaman ancak ya casterini koruyacaksın buda genellikle suya düşer yada karşı tarafın casterina saldırmaya çalışacaksın onada dmg veremiyince kafayı yiyeceksin.2h palalar iyi dmg veriyor ama chantleri düşük tuttuğun için fazlada kullanışlı olmuyor ayriyetten deli gibi dmg alıyorlar.Paladin açarsan aklında tek bir şeyde şüphe kalmasın çok rahat lvl atlarsın birçok grup tank arıyor ve genelde armsmanmi palamı diye sorunca palayı alıyorlar.Eğer bana sorarsan illaki tank olacam diyorsan armsmen veya reaver ol en azından adam akıllı dmg veriyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

bence thrust specc armsman yap...sonra kendine 7 tane adam bull
1 paladin 1 friar 1 minstrel 2 kleri 1 merc 1 tanedejoker( bt theurg yada 2. poler)
ondan sonra o grupla git ortaligi dagit(rvr)...thrust armsmann power.))
tanklar birbirini assistler ,dagitirsiniz ortaligi...yani demek istedigim sen hangi chari oynarsan oyna..önemli olan ii charlardan olusan ii bi grupla rvrye gitmendir[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...