Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+1 kekuri ring vs.

EviLCrieS

Öne çıkan mesajlar

"
said:
CaDoBaBa, 27 Eylül 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
konunla biraz alakasız olmuş ama :) +10 dan fazla takı görmedim şuana kadar hiç patlatanda görmedim takıları
"
dostum +10 dan fazla da oluyo..ama adı +11 değil +1 oluyo fakat +1 yapabilirsen artık healt bonus filanda vermeye baslıyo..yani sıradan takılar +1 den sonra uniq takı gibi oluyo[signature][hline]tek basıma pelerin giymeden bırakmıcam
server =Ares
clan =KhanJAR_FunClub
lvl =60 +++++
np = np :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khanjar, 27 Eylül 2005 20:31 tarihinde demiş ki:
"
said:
CaDoBaBa, 27 Eylül 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
konunla biraz alakasız olmuş ama :) +10 dan fazla takı görmedim şuana kadar hiç patlatanda görmedim takıları
"
dostum +10 dan fazla da oluyo..ama adı +11 değil +1 oluyo fakat +1 yapabilirsen artık healt bonus filanda vermeye baslıyo..yani sıradan takılar +1 den sonra uniq takı gibi oluyo
+10 str 1 hp bonus mu oluyo :-o[signature][hline]LvL:5x
CLAN:I NEED CLAN :D
WEAPON:RAPTOR +5 :(
NP:2xx :(
Sosyal ağlarda paylaş

Uniq ler +5' e kadar. Normal takılar +10 a kadar, +10 dan sonra 3 tane +10 koyup yeni bir stat daha ekleyebiliyorsun mesela +10 HP+2 dex gibi oluyor.

+3 e kadar uniqler kesinlikle yanmıyor, zaten +4 +5 uniq takı yaparsan direk banlanıyorsun :) (+3 te yeterli ban sebebi ya neyse )[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

madem banlıcaksınız neden böyle bir yenilik getirdiniz demi :D
ama bişeye dikkat cekerimki +3 kullanmak ban sebebi değil..+3 yapacak kadar uniq itemi sadece dupe yoluyla temin edebileceğin için banlanıyorsun :D[signature][hline]tek basıma pelerin giymeden bırakmıcam
server =Ares
clan =KhanJAR_FunClub
lvl =60 +++++
np = np :D
Sosyal ağlarda paylaş

onu yapmaya bende çalıştım ama olmadı anvildeki +10 str sts scroolarında yapılıyo zananedersem ama olmuyo patllıyo str+1 ring buldum(upgrade)+10str sts scrolunu bastım patladı...[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 27 Eylül 2005 21:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...