Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden???

soulteam

Öne çıkan mesajlar

evet beyler ares te olanlar alkoc u iyi bilir ozellıkle karuslar o kadar emek heba oldu gıttı charı banladılar o kadar general den maıl attık sıteden ama hıc yardım eden olmadı

ban sebebı olarak da dupe
char daha bır kere magic anvil in yanından gecememıs up yapmamıs gel görki dupeden ban atıyorlar nycris le konustuk ama hala bıze gm ın msn ını verecek anlıcagınız knight artık bıttı :(
Sosyal ağlarda paylaş

alkoc ile konustuysan ona gore dupe nın farklı sebeplerı
vardı mesela tate clanında ayrıldıklarında olan
tartışma gibi. adamların umrundamıki

ben kendıme gidip guzel bir silah ve zırh bulmaya calıssam korkuyorum sonunda benımde elımden alıcaklar diye. boyle bır korkuyla ne kdar gelısebılınırkı

[Bu mesaj pisikopat_5 tarafından 26 Eylül 2005 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

psikopat konustun mu dıosun adamla hergun beraberız be kardesım :) ama char gıttı aklıma geldıkce canımı sıkıyor

ama bu ban ısınde woot denen bır magenın parmagı varmıs bızım bır arkadas vardı geldı bıze woot dıye bı mage vardı zamanında iMMature clanında alkoc noob 15 ppl ban falan yazmıs ama woot u bulup konusmak lasım derdı neymıs tavuguna kış mı demısızde bıze satasmıs tabe senın dedıgın gıbı tate nın de parmagı olabılır hatta topcat i bilen varmıdır bılmıorum ama bızde bır alkoc daha vardı ezık alkoc ben kasıodum onu _alkoc_ ban olayından sonra sureklı o char onlıne dı 42 lvl den o charı 46 ya cıkardım gece saat 2 sularında charı kapattım ertesı gun ogle 12 de char a gırdıgımde lvl 1 dı dedım herhalde K.E. nın bugundan dır ama ole degılmıs ne yazıkkı lvl 1 skıller 0 makroda kullandıgım skıller duruyor fakat skıll poınt yok statların hepsı HP MP DEX STR INT 5 tı lvl 1 hp 21 manada 1 dı yanı hesap edın ustu +7 full chıtın settı mırage cleaver vardı hepsı gıtmıs ne yapalım bu oyunda bızı ıstemeyenler var artık alkoc ta da heves kalmadı artık oyun oynamıyor bu ban olaylarından sonra dıger alkoc u da bole yapmasalardı belkı ıs bu dereceye varmıcaktı ve cypher da kascaktık ama ıkıncı alkoc u da yalan etmelerı sonucu oyunu bıraktı aynı olaylar Lord_WaWe Kilikyalı gıbı player larında basına gelmıs

[Bu mesaj soulteam tarafından 26 Eylül 2005 21:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected]

seni kabul etmez ama adamna msn atarken anlatcaksan i am KO palyers zart zurt banlandım ırt zurt..

adam anvilin yanından geçmese veya item upgrade etmese bile dupe item kullanıyodur pazardan satın almıştır 2 veya daha fazla dupe item olan banlanıyor bunu bilniz[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 26 Eylül 2005 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hımm ama dupe olan ıtemler sılınırdı oyunda dupe yı yapan banlanırdı player ın bundan haberı yoksa sucu gunahı ne lvl 70 olsa da banlarlarmıydı acaba?

Onceden mıllet dupe blast alırdı sılınırdı aldıgı ıtemlerınde dupe oldugunu sanmıyorum hepsı oyundakı en yakın arkadasları kankaları desek dogrudur ve ustundekı ıtemler boss tan cıkmıs ıtemler
+1 2 tane shard dusmus 1 hq dan 1 de dragon tooth dan bunları upgrade ıcın ByMad_TR ye verıo bu da +6 olarak gerı verıo +6 shardın bırısını verıo 3 parca chıtın shell set alıo +1 onları da baskasına upgrade yaptırıo (kendısının yapmaması da anlamıom yanlıs bısı yaparım yazık olur ıteme diyor) ustunde +9 olan takıları da 3 gun abbys te kasmıslar bı de unique takı varmıs server gerı alınınca oda gıtmıs anlıcanız dupe yok ortada

[Bu mesaj soulteam tarafından 26 Eylül 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ama bakın bu ban olayında woot magenın de parmagı olabılır

Tate deyken clandan turkce konusulmasından rahatsız olmus bıkac kısı ve tate de kı tum turkler cıkmıs 7. sıradakı clan bı anda 38. sıraya dusunce adamlar bısı yapmıs da olabılır.yanı dupe olma ıhtımalı yok ıtemlerın sebep bulamamıslardır en yaygın ban seklı de dupe belkı vardır nasıl olsa dıye yapmıs olabılırler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 26 Eylül 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
off fo gambit townspikeda 1 numaraydı...
ona bakılırsa bobert'de GM'ye küfür'den ve dupeden kaç kez banlandı...,Ama açıldı o başka mesele...

dostum onlar hıcbısı degıl kilikyalı yı bole sebepsız sozde dupe den banlamıslar 6 kez banlamıslar acmıslar adam da en sonunda yapmadıgım halde yaptı dendı dıye unıque ıtemden 9999 yada 999 tane dupelemıs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...