Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trabzonspor-V.Manisaspor

Gordios

Öne çıkan mesajlar

manisa haketti kazandı..
cok disiplinli oynadılar yakaladıklarını attılar..
ilk golde trabzon kalecisi jefferson ın buyuk hatası wardı..
ilk yarı 0-1 bitti..
ikinci yarıda yattara penaltı kullandı top direkten dondu..
manisa 2 yi de bulduktan sonra trabzon iyice oyundan dustu ve mac 0-2 bitti..

edit:senol gunes istifa etti ama kabul edilir mi bilmem
[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

[Bu mesaj wook tarafından 23 Eylül 2005 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bordo-Mavili takımın, sahasında Vestel Manisa'ya Meduna'nın golleriyle teslim olması deprem etkisi yarattı. Şenol Güneş görevini bıraktı, yönetim olağanüstü kongreyi gündemine aldı

İlk aday Ersun Yanal

Karadeniz ekibinin, Vestel Manisa karşısında aldığı yenilgi ortalığı karıştırdı. İkinci golden sonra sahaya sırtını dönen Bordo - Mavili taraftarlar, yönetimin istifasını isterken, Şenol Güneş maç sonrası görevi bıraktığını açıkladı.
Güneş, "Ortada başarısızlık ve bunun doğurduğu panik ortamı var. Yarardan çok, zarar verdiğimi düşünmeye başladım. Kan değişikliğinin gerekli olduğunu görüyorum. En doğrusu benim gitmem. Pes etmek durumunda kaldım" dedi.
Trabzonspor yönetimi, daha sonra olağanüstü toplantı yaparak, Güneş'i fevri hareket ettiği gerekçesiyle kararından döndürmeye çalıştı. Tecrübeli hocanın, konuyu tekrar düşüneceğini, ancak dönüşünün olmayacağını ilettiği bildirildi. Başkan Atay Aktuğ, zirve sonrası "Biz görevimizin başındayız. Yarın gerekli açıklamaları yapacağız" yorumunu yaptı.
Yönetimin, istifanın kesinleşmesiyle birlikte Güneş'in yerine ilk aday olarak Milli Takım'ın eski hocası Ersun Yanal'ı düşündüğü, İran'ın Pas takımından ayrılmaya hazırlanan Mustafa Denizli'nin isminin de üzerinde durulduğu bildirildi. Ayrıca bazı üyelerin, kötü gidiş nedeniyle aralıktaki mali genel kurulun seçimli kongreye çevrilmesi konusunda baskı yaptığı ifade edildi.
Kaynak
[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde

[Bu mesaj -Nae tarafından 24 Eylül 2005 12:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...