Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sword vs Axe vs Hammer

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Lvl 15 W/Mo karakterim var,Pve ağırlıklı oynuyorum şu an için :)

Uzatmıyorum kısaca Pve de hangi sini önerirsiniz,
bleeding hoşuma gidiyor,baya işe yariyor,bleeding işlemeyenlerde sorun çıkarıyor onun dışında memnunum.
Hammer denedim fakat tatmin etmedi,gerek bendeki skilleri gerek verdiğim hasar açısından.
Axe ların iyi olduğu yönünde şeyler okudum,gerek önceki konulardan gerek oyunda.

Tavsiyeniz nedir?

Ayrıca nasıl silah kullanmalıyım pve de? Max dmg bir sword kullanıyorum şu anda.

Tşkrler ;)

[Bu mesaj Buzi tarafından 26 Eylül 2005 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2handed sword, axe yok.
Ayrıca axeler daha iyi W/mo isen hele cok cok daha iyi orda Cyclone axe diye bi skill var heleki :) Vigo Spirit - Vampiric Axe birde Live Vicarously ile Cyclone Axe combosu cok kullanılıyor ayrıca bide sw ile karsılastırma yaptıgımızda sw dede oyle bir skill var ama ( Hundred Blades ) gordugunuz gibi elite yuksek recharge ve 2 kere %75 gucunde sallıyor kılıcı... Cyclone axe varken sacma bence...Ayrıca Dismember gibi direk olarak deep wound vereblen bir skill var,Exe strike da iyi dmg vuruyo hem...
Axe daha iyi bence pve de . Ama pvp de hammer en iyisi ( bence ) :)
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler Monte,
Bir soru daha,açtığımız runeları silah ve zırhlara sadece pvp charlardami ekleyebiliyoruz,Rp karakterlerdeki itemlere birşey ekleyebilirmiyiz?yoksa ne çıkarsa bahtımıza mı :) ?

[Bu mesaj Buzi tarafından 26 Eylül 2005 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...