Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Palpay sorusu

MacLeod

Öne çıkan mesajlar

bugun ilk defa paypal ile premium üyelik aldım gayet sorunsuz aldı. sorum şu paypalin sitesinde işlem tamamlandığını yazıyor fakat kartımdan para çekilmemiş .acaba daha sonranmı çekicek parayı biraz? tırstım faiz vs koyacak diye.[signature][hline] [b]Server: Xigenon
ID: Sungur
Nation: Karus
Lvl: 6x
Speciality:Hunter
Clan: -
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı konudan devam edeyim. Suanda bende P harfi yok. Yani paybalı kullanarak üyeliğimi yenileyemiyorum. Bu işi sitesindende yapamıyorum. Var lan knight cashlerimi Kullanmak istesemde kullanamıyorum cünkü P harfi yok. Ne yapmalıyım?[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :63 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 24 Eylül 2005 21:25 tarihinde demiş ki:
Aynı konudan devam edeyim. Suanda bende P harfi yok. Yani paybalı kullanarak üyeliğimi yenileyemiyorum. Bu işi sitesindende yapamıyorum. Var lan knight cashlerimi Kullanmak istesemde kullanamıyorum cünkü P harfi yok. Ne yapmalıyım?
[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MacLeod, 24 Eylül 2005 00:47 tarihinde demiş ki:
bugun ilk defa paypal ile premium üyelik aldım gayet sorunsuz aldı. sorum şu paypalin sitesinde işlem tamamlandığını yazıyor fakat kartımdan para çekilmemiş .acaba daha sonranmı çekicek parayı biraz? tırstım faiz vs koyacak diye.

Korma parayı çekmeleri bazen 1-2 gün alıyor. Harcadığın neyse o yansıyor.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 24 Eylül 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
said:
bugun ilk defa paypal ile premium üyelik aldım gayet sorunsuz aldı. sorum şu paypalin sitesinde işlem tamamlandığını yazıyor fakat kartımdan para çekilmemiş .acaba daha sonranmı çekicek parayı biraz? tırstım faiz vs koyacak diye.

Korma parayı çekmeleri bazen 1-2 gün alıyor. Harcadığın neyse o yansıyor.

Aynen oyle !
ancak Paypal uyelik parası var cuzzi bi tutar ek olarak[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Keske yeni bir baslık acsaydım ya. BAska konu acmayım diye buradan devam ettim. Benim soruma kimse bakmamıs. Herkes bu eski konuya cavap yazmıs. Pati halkı beni sorumada cevap lütfen.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu

[Bu mesaj istemihan tarafından 25 Eylül 2005 14:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 24 Eylül 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
said:

Korma parayı çekmeleri bazen 1-2 gün alıyor. Harcadığın neyse o yansıyor.

saol bilgi için evet bugun çekmişler parayı. rahatladım vala bi sorun çıkmadığı için :D[signature][hline] [b]Server: Xigenon
ID: Sungur
Nation: Karus
Lvl: 6x
Speciality:Hunter
Clan: -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...