Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dupeciler mi suçlu GM lermi ?

diavolo

Öne çıkan mesajlar

_Bu yazımdan dupe yapanları savunduğumu sakın düşünmeyin_

Bir şehir düşünün ki bütün bankalarının kasaları açık ve paralar ortada... İnsanları bu paraları almaktan kim alıkoyabilir? Ama bu paraları alıncada sizi direkt hapse atıyolar... İşte KE de aynı.. Adamların oyununda çok büyük bir hata var. Bu hatayı kapamak yerine insanların emekleriyle oynuyolar.. Sen hatayı giderme, sonrada bunu kullananları banla.. Amaç belli.. Asıl hırsız Gm ler.. Çünkü onlar insanların paralarını ellerinden alıp sonrada güle güle diyebiliyolar.. 4 kere gold premium alıp üye
olamayan sonrada parasını iade alamayan insanlar tanıyorum.. Bizzat kendimin 3 gün kala üyeliğim sıfırlandı..premium alıp trinası gelmeyen bir sürü insan var... Şikayetmi edeceksiniz ???
kime? kimse sallamıyor.. Şimdi soruyorum sizlere Dupecilermi suçlu GMler mi ?[signature][hline]Ares
El-morad
Kasar
60+
Sosyal ağlarda paylaş

Böle GM ve Kol admin'e böle muamele...
GM olacak budala insanlar gereksiz yere düpe olmayan itemleri sildiler. Yani lvl i yüksek olan adamın itemlerini siliyolar kafalarına göre... Örneğin; Hurr1cane 65 lvl adamın haksız yere itemleri silindi hemde kaç kere...Şimdi kalkıp ta bana kimse GM i savunmasın.. Bundan 2 ay kadar önce 2 ultra premium ve 10k ya yakın cash point aldım ve hala gelmedi. bende cuma günü parayı geri çektim...yani anlıcanız Gm suçlu..... Düpe denen olay bu oyunda varsa yapacaksın kardeşim olay bu..

[Bu mesaj VW__ tarafından 24 Eylül 2005 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diavolo, 24 Eylül 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
_Bu yazımdan dupe yapanları savunduğumu sakın düşünmeyin_

Bir şehir düşünün ki bütün bankalarının kasaları açık ve paralar ortada... İnsanları bu paraları almaktan kim alıkoyabilir? Ama bu paraları alıncada sizi direkt hapse atıyolar... İşte KE de aynı.. Adamların oyununda çok büyük bir hata var. Bu hatayı kapamak yerine insanların emekleriyle oynuyolar.. Sen hatayı giderme, sonrada bunu kullananları banla.. Amaç belli.. Asıl hırsız Gm ler.. Çünkü onlar insanların paralarını ellerinden alıp sonrada güle güle diyebiliyolar.. 4 kere gold premium alıp üye
olamayan sonrada parasını iade alamayan insanlar tanıyorum.. Bizzat kendimin 3 gün kala üyeliğim sıfırlandı..premium alıp trinası gelmeyen bir sürü insan var... Şikayetmi edeceksiniz ???
kime? kimse sallamıyor.. Şimdi soruyorum sizlere Dupecilermi suçlu GMler mi ?

bi de şöyle düşün etrafta itemler dolu değilki sen onun bi yolunu bulup dupeliosun sonuçta illegal ve de sen bunu yapmasan kimse dupe yapmasa belki oyun çok iyi olacak adamlar oyunu kusursuz yapamazki bi hata bulup hemen oyunun içine ediyolar adamlar ne yapsın tamam onlarda haksız ama tüm hata onlarda değil[signature][hline]life is nothing without this games
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim beyenmiyorsan gidip WOW oyna, bu oyun böyle zorla oynatmıyorlarya sizi. Yok oynıyacağım dersen kurallara uy.

Lafa bak bir şehirde kasalar açık kalsaymışda şuymuşta buymuşta.
Senin bahsettiğn şeye YAĞMA denir ve bir insanlık suçudur.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

hukuk okumuş bir insan olarak size şunu söyleyebilirim. Yakalanmadığın sürece tüm suçları işleyebilirsin. Bunu engelleyen şeyler ahlaki değerler ve hapse girme korkusudur. Bu oyun için suç sayılan şeylerde aynı. Yakalandığında cezanı biliyor ve kabul ediyorsan düpe de yap char.da hackle bunu kimse engelleyemez ne gmler nede tanrı[signature][hline]İn the name of Thorn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackdeer, 24 Eylül 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
hukuk okumuş bir insan olarak size şunu söyleyebilirim. Yakalanmadığın sürece tüm suçları işleyebilirsin. Bunu engelleyen şeyler ahlaki değerler ve hapse girme korkusudur. Bu oyun için suç sayılan şeylerde aynı. Yakalandığında cezanı biliyor ve kabul ediyorsan düpe de yap char.da hackle bunu kimse engelleyemez ne gmler nede tanrı

+999999999[signature][hline]BAYRAĞA UZANAN ELLER KIRILSIN
Sosyal ağlarda paylaş

Siz suçlusunuz..
Oyunu sunanların düzenbaz,oyanaynların çakal olduğu bir oyunda hala oynamaya çalışıyosunuz.
Biraz düşünmek lazım,gerçi biz yolda yaralı görsek yanından yardım etmeden geçecek hale gelmiş,umursamaz bir toplum olmuşuz,o yüzden çokta uzatacak birşey yok.

C:Program FilesKnightonline
Shift+delete

Asıl acıdığım insanlar premium a para yatıranlar(kendimde dahil zamanında) 2-3 premium parasına ne oyunlar var.[signature][hline]Buz
HatalıysamReport me
Noob W/MO =GW=
Sosyal ağlarda paylaş

bence oyunun acıklarını kullanmak insanın kendisi ile alakalı !!
oyle SS ler varki elimde bir kac serverdaki GM leri gorevinden uzaklastırabilecek turden ...
hepimizin cok yakından tanıdıgı clan leaderleri GM ler ile bilrlite 100 lerce boss spawn edip kesiyorlar bisuru drop ..
bazılarımızda dupe-bug abuse yapıyor ..
Oncelikle boyle bir topigin KOus web site da acılması taraftarıyım . Madem okadar para,emek veriyoruz oyunu yapan biz degiliz acıgını kapat kardesim .. Kullananında kendi ayıbı ..Herkes kendinden sorumlu ..

Amerikada eger anahtarını arabanın uzerinde bırakırsan suça teşvikten sanada $100 ceza kesiyorlar[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 25 Eylül 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
Koyda artıq madem elinde ciddi ölçüde kanıtlarvar bazı şeyler noktalansın yanlışmıyım?

Şimdi sen benim cok yakın arkadasım olsan bende GM olsam san kıyak yapmazmıydım ? eh tabiki yapardım..
sende benim SS buraya koyarmıydın peki ? :D[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

senin sorumlulugunu hiçe sayacak kadar aşşagılık bir arkadaşın varsa sorunu kendinde aramalısın. benim arklarım öyle birşey yapamazlardı eger ben gm olsaydım. hem yapmazlardı hem yaptırmazdım. onun dışında ister dupe olsun ister yönetim rezil olsun oyun zevk verdigi sürece oynanılabilir. he ne zmn zevk almazsın oyundan zaten kendiliginden bırakırsın.

bu arada gothic senin kadar boş bir şekilde post kasmaktan ileri gitmeyen postlar atan başka kimse göremedim. hee bide kuzenin gothic angel var pardon.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 25 Eylül 2005 00:13 tarihinde demiş ki:
senin sorumlulugunu hiçe sayacak kadar aşşagılık bir arkadaşın varsa sorunu kendinde aramalısın. benim arklarım öyle birşey yapamazlardı eger ben gm olsaydım. hem yapmazlardı hem yaptırmazdım. onun dışında ister dupe olsun ister yönetim rezil olsun oyun zevk verdigi sürece oynanılabilir. he ne zmn zevk almazsın oyundan zaten kendiliginden bırakırsın.

bu arada gothic senin kadar boş bir şekilde post kasmaktan ileri gitmeyen postlar atan başka kimse göremedim. hee bide kuzenin gothic angel var pardon.

Konu mankeni ben degilim
Wrong target !![signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 25 Eylül 2005 00:08 tarihinde demiş ki:
said:
TrTownUser, 25 Eylül 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
Koyda artıq madem elinde ciddi ölçüde kanıtlarvar bazı şeyler noktalansın yanlışmıyım?

Şimdi sen benim cok yakın arkadasım olsan bende GM olsam san kıyak yapmazmıydım ? eh tabiki yapardım..
sende benim SS buraya koyarmıydın peki ? :D

Ne diyoduq LoLeH :D anladım ben.... hadi neyse :)

puahuah :D wrong target abi arkadaşına bi yemek ismarlim mi? :lol:
[signature][hline]Aresde Clan istemiom :D
lvl 58 cleric
Full Heal/Duff

[Bu mesaj TrTownUser tarafından 25 Eylül 2005 00:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

GM Suclu valla lvl e gore dup olmayan itemleri bile sildiler benim okadar emek verip kac saat ugrasarak kastıgım 68 gb lik item 10 dk nin icinde heba oldu gitti.Duyarsız Gm ye Duyarsız Dupcü dinsizin hakkından imansız gelir olayı. ama arada kalan biz oluyoruz..orası ayrı mesele.
Harbiden Ciger Meselesi.[signature][hline]
Old
KO , UO , MU Online Player
l oQo l rApbOy l

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 24 Eylül 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
Kardeşim beyenmiyorsan gidip WOW oyna, bu oyun böyle zorla oynatmıyorlarya sizi. Yok oynıyacağım dersen kurallara uy.

Lafa bak bir şehirde kasalar açık kalsaymışda şuymuşta buymuşta.
Senin bahsettiğn şeye YAĞMA denir ve bir insanlık suçudur.

İşte ancak bu kadar düz bir mantık olur... tipik sürü psikolojisi ... Neden kabullenecekmişim ??? ben bu oyuna emek verdim ve karşılığını almak istiyorum... Her şeyi kabullenen bir kafayla bu iş bizi aşar taaa 7 ceddimize dayanır.... Ben bu oyunda bizi sürekli öpmelerine karşıyım... Sen öpülmeyi seviyosan ben napayım....[signature][hline]Ares
El-morad
Kasar
60+
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 25 Eylül 2005 00:13 tarihinde demiş ki:

bu arada gothic senin kadar boş bir şekilde post kasmaktan ileri gitmeyen postlar atan başka kimse göremedim. hee bide kuzenin gothic angel var pardon.

puahahah ay sende patinin ahlak bekçisisin dimi aga ok abe en hırgıslı kypamadım pls tutuklama beni eziq[signature][hline]BAYRAĞA UZANAN ELLER KIRILSIN
Sosyal ağlarda paylaş

Herkez gmlere dolar vermek diyorda hayatımda böyle birşeye tanık olmadım..İspatlayın dersem burda bir kişi bile ispatlayamaz.Boş adamın biri ortaya birşey atmış herkez tutturmuş gidiyor..Kanıtlayamıcağınıuz şeyler için konuşmayın komik duruma düşüyorsunuz.

Birşeyin açığını kullanmak suçtur.GM sanıyormusun ki böyle bir bug olsun diye birşey istediğini.Adamlar yapamıyor düzeltemiyor bir türlü.Hiç bir server yöneticisi serverında bug olmasını istemez.Saçmalamayın yok şöyle yok böyle diye.Hepsi hayatta birşey olamamış boş konuşan birinin ortaya bir laf atmasından ibaret çıkan şeyler..

Atalarımızın dediği gibi "Delinin biri kuyuya bir taş atmış 40 akıllı çıkaramamış"[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kamikaze, 25 Eylül 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
beyler mantık su parası olan konusuyo.gm llere dolarları veririsen.herseye hakım olursun.100$ lara gm satın alıyosun.işte oyunda da para,gerecek hayattada para olay bu.adalar türkleri sallamıyo bile elimizden hiç birsey gelmez:( gene ezilmeye devam edicez...

Tüm dünyada bu böle.. Zaten iyi bir laf vardır : Türk'ün Türk'ten başka dostu yok!___ Ama buna en azında burda bu sanal ortamda dur demeliyiz... Kimseyi galyana getirmeye çalışmıyorum ama bunu yapmaya çalışanlarada ayak bağı olmayın lütfen__
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu yapmak isteyenler yine yapsın
Ama ortaya atılıp da 'HAYDİ TÜRKLER İLERİ' edasıyla braveheart cılık oynamak sizi sadece komik duruma düşürüyo.
sence bu işi bi tek siz mi düşünüyosunuz ? yapanlar yok mu sizce ? Gm e ulşıp bu konuyu ilk elden konuşan 2 arkadasşım var benim . ama sonuç '0'..
bi millet var ortada ve oyundaki popülasyonun yarısı onlar..
hileye hurdaya kısa yoldan işi kotarmaya zaten müsait olan bu milletin de yarısı bu işlerle uğraşıyo. bu da oyundaki %25 lik kesim eder. geriye kalan o sizin tabirinizle ' gavurlar ' dan %10 luk bi kesim bu işlerle meşguL. onların da çoğu düpe ile değil başka yöntemlerle istediklerini elde eden top 100 de adı geçen oyuncular..
Tutup da kimse savunamaz Türkleri. Savunmak için elinizde bunca pislikten ziyade dogru dürüst şeyler de olmalı ki gösteresiniz.
Cahil cesaretiyle girişmeyin işlere , dediğim bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...