Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RAVNICA PRERELEASE

YKV

Öne çıkan mesajlar

RAVNICA PRERELEASE
Yer : Gerekli Şeyler
Turnuva tarihleri : 25 Eylül Pazar ve 2 Ekim Pazar
Turnuva Saati : 10:30
Katılım Ücreti : 35 YTL
Ödüller : Tüm katılımcılara foil promo prerelease kartı , ilk 8'e booster ödülleri ve 1. ye özel Prerelease T-shirt'ü. Ayrıca tüm katılımcılara çeşitli promosyon malzemeleri verilecek.

Tel: 0212 281 9623 - 0212 291 0691-92
Sosyal ağlarda paylaş

Sabırsızlıkla bekliyorum ben yeni setin cıkmasını, Ravnica cok eglenceli olucak gibi görunuyor Gothic çağ Vampirler gold kartlar super gercekten.[signature][hline]Magic The Gathering sorularınız için.
MSN: [email protected]
----------------------
Magic Online : /addbuddy Enaxa
----------------------
MagicTR.net
Sosyal ağlarda paylaş

Kamigawayla hicr bir alakası yok, bu tamamen yeni bir set yeni bir block Ravnica City of Guilds isimli.

Gerekli Şeyler teşvikiyede, teşvikiye camiisinin arka sokağında 0532 670 57 14 benim cep telefonum yerini ögrenmek isteyen herkese canlı tarif verebilirim gelicegi yerden :).[signature][hline]Magic The Gathering sorularınız için.
----------------------
----------------------
MagicTR.net
Sosyal ağlarda paylaş

Floryadan Taksime gelmek en mantıklısı senin için, taksime ulaşınca Atatürk kültür merkezini bul zaten kime sorarsan söylerler cok buyuk bir yer, orayı bulunca Nişantaşı-teşvikiye dolmuşlarını sor hemen yanında zaten gösterirler yerini, dolmuşa binip son durakta iniceksin, indigin yerden caddeye bakınca Mado dondurmasını görüceksinki onun yanındaki sokaktan asagı inmen gerekiyor (o sokak basında gerekli şeylerin tabelası var galiba) sokaktan inerken ilk sağa giriyorsun sonra düz yürüyüp sokgaı bitiriyorsunki sonunda gerekli şeyler karşına cıkıcaktır.[signature][hline]Magic The Gathering sorularınız için.
----------------------
----------------------
MagicTR.net
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir pre-releaesedi. 40'tan fazla oyuncu vardı ve zevkli geçti Bu yeni seride bence kamigawaya göre daha güzel olacak. Ama ilk çıkan seri de sanırım yeşil beyaz abartılı olmuş çünki yeşil land inemey hiç bir oyuncuyla karşılaşmadım ve daha deckler kurulurken yeşil land kıtlığı yaşandı :) Umarım block'ın devamı da güzel olur.[signature][hline]Sargas >> lvl48 Shaman >> Burning Legion
Glirhuin >> lvl41 Rogue >> Kor'gall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...