Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GVG Bayrak koşucusu

pot

Öne çıkan mesajlar

Bayrak gvg de kanımca en önemli etken bunun icinde gercekten bir kosucu lazim gvg nin nerdeyse 3 de birini bayrak icin harciyacak ve guildini basariya tasiyacak biri ve onada bir build lazim bu yazacağım en çok kulklanılan ve en başarılı build
iyi Bir kosucu her zaman Sarttir gvg icin
E/W Runner:

Water Magic 12+3+1
Air Magic 4+1
Tactics 9
.. and the rest in E. Storage

-- weapon switch 1
+5 energy long sword of enchanting (20%)
Shield of your choice
-- weapon switch 2
casting speed +20% water wand
cast+recharge +20% water wand

Skills:

Armor of Mist
"Charge!" (elite)
Sprint
Maelstrom
Ice Prison
Gale
"Watch Yourself!" or Rush
Res Signet
Sosyal ağlarda paylaş

Pek GvG yle ugrasmadıgım icin nasıl oldugunu bilmiyom ama build guzelmis.

Birde simdi biri cıkıp "Bu build senin degil zaten herkes bunu kullanıyo noob buildi bu." deyince cevap verme bence, sonra ordan birileride atlayıp"Bana mı anlatıyon ben kac tane gvg kazanmıs adamım" der tartısma uzar,topicin bku cıkmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke kaynak verebilsek (ç)aldığımız yazılar için.

http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=58306

Çalmak hemde bunu sen söylüyorsun ne diyeyim yani okumaktan özürlüsün bir oku istersen
!!!bu yazacağım en çok kulklanılan ve en başarılı build !!!
Ne demek bu yani herkesin kullandığı ve çok başarılı bir built nasıl çalmışım yani anlamadım benmi buldum dedim benmi yazdim dedim bence buraya bunu yazincaya kadar herkesin iihtiyaci olan büyülerin aciklamalarini çevir yaz ben özellikle böyle koydum çevirseydim derlerdi ben buldum diye özellikle bu şekilde kydum orijinal hali ile senlen aynı sayfada yetkili olmaktan bile utanc duydum .

[Bu mesaj pot tarafından 25 Eylül 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten buraya çok şey yazmak istiyorum özelliklede büyüleri tek tek ama o kadar tepki geliyorki fakat en ağırı ne biliyormusunuz birliikte görev yaptığınız biirinin size yalanci demesi aşağılaması aradaki nerdeyse 2 misli olan yaş farkına değinmiyorum bile sanırım onu yetiştirenlerde sucu aramak lazım.
Ve burayi ne zaman yazmak icin acsam geri kapatıp oyuna dönüyorum
Şunu da herkesin bilmesini istiyorum bu gerçek bir GVG yani Guild lerin guildlere karşı savaştığı bir oyun Burada frp olarak çok az şey var maximum 6-8 gün sonra hep aynı şeyler birde o kadar dengesiz ki oynıyanlar iyi bilir pvp krakter rp kraktere göre çok üstün nedenmi her şeyi acip istedğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz istediğiniz upgrade silahı veya builti bunu normal rp chrlarda yamak hem serverte mal olur hemde imkansiz gibi birsey
Yani bir tavsiye isterseniz pvp karakteri sevin ve ona önem verin oyundaki herkes hemen hmen karşılaştığım pvp krakterden kacıyor rp nin daha güclü olduğunu yoksa neden kastıklarını acıklamaya çalısıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...