Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hackshield hata

Baelithilie

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar usko ya girmeye çalışırken launcherdan sonra hackshield yüklenirken, daha1/4 ünde donup kalıyor. birkaç dakika sonrada "cannot connect upate server" diyor. DEP ayarlarım yapılı update lerim tamam hiç bir dosya silinmedi. Acaba bu benden kaynaklanan bir sorun mu yoksa sadece server restart mı?

(gerçi başka bilgisayarda giriyo çatır çatır, hatta şu an oyunda olanınız da vardır demekki benim makinayla ilgili)[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 25 Eylül 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
Aramanın Gücüne inan

:@Gothic: ya ben cidden senin sacma postlarindan biktim . Simdi okuma diyeceksin ama hemen her topicte gerekli ve gereksiz mesajlarin cikiyor illa ki karsima. Post kasicam diye yapmadigin sacmalik kalmadi . Adim gibi eminim bu konu hakkinda en ufak bilgin yok lakin cikintilik olsun diye reaksiyon veriyorsunuz . Adam efendi gibi bir soru sormus ve yardim ariyor . Bende bu forumu senin gibi takip ediyorum . Aramanin gücüne inan ciddiyetsizligine ise gülüyorum. Rica etsem sen cok bilen arkadasim aratip gerekli topigi buraya yazar misin ? böylece bende laflarimi yemis ve oturmus olurum.

@Bael : Bana da benzeri olmustu . O anlik veri düsüklügü demistim ama devam etti . Sonra cözdüm

>> uninstall KO
>> del c:program filesKnightonline
>> install KO + upd8 .. ve sorunu cözdüm .[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun kurulumu makinanizda yok mu ? yada bir CD'ye yazdirmadiniz mi ? Oradan kurun iste

@Bael : dostum bu arada bence 1298 ve 1299 nolu updateleri manuel cek. Daha sonra lazim olursa direk klasöre yapistirirsin birisi 60mb birisi 19mb lik iki paket. Ama sen bi dk MYKO'da oynuyorsun dimi . O zaman hic kasma direk uninstall + re-install[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Saol alper. Bi deniyim bakalım olursa yazarım buraya. böylece başlığı da düzgün olduğundan benden sonrakiler inanır artık aramanın gücüne...

tek tek baktım bu arada arkadaşım bundan az buçuk bahseden bi konu var topic YARDIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMM A.Q gibi bişiy. bu haldeyken bunu aratmanın aklıma gelmemesi için özür dilerim senden. Halbuki HS çalışmadımı patide A.Q ya da YARDIIIIIIIM diye aratmam gerektiğini unutmuşum...

hey allahım yaa...[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...