Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir okçu için NP kasmanın püf noktaları nedir ??

pisikopat_5

Öne çıkan mesajlar

pro. okcu olan biri biraz püf noktalarını acıklayabılırmı
mesela ben her zamn arc kullanıyorum
ateş ve zehir fazla damage yada zehir vermiyor

arc genelde sekiyor. CZ de mageler nova-town yaparken
yanına gidip 5li okları kullansanm 5/5 de arc dan ne kdar
fazla damage alırm ( 2-3 kaımı ? )

şimdiden tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

arc shot hareketsiz hedeflere kullanabilirsin shadow hunter lasım ancak en iyisi dibne girip arrow shower dokturmektir her zaman grubun arkasında dolaş karşı grubun en etkili ama dayanıksız elemanları olan mage leri ve priest leri snn halletmen lasım warrior biraz zor hele sana slide yaparsa asasin de aynen ...[signature][hline]orc olmak insanlığa aykırı :-)

Sosyal ağlarda paylaş

60 olup shadow hunater ı acıcaksın.
en arkada sinsi rolünü oynayıp valor aktif hale gelen adamlara sallicaksın. 3 kişiden 1 i senindir
ama archerda mühim olan attack powerdan cok defans,
çünkü tanklanmaya basladıgında sabit kaldığın için buna dayanman lazım[signature][hline]Server:Beramus
Nick:joaquinn
LvL:61
Clan:Weiwuer
NP:57xxx
Sosyal ağlarda paylaş

archerın cz de pk için kullandıgı 2 skill vardır arkadaşım
-shadow hunter
-arrow shower
sen hala attığın poison arrow'un getiriceği 3-5 dmg fazlalıktan bahsediosun
60 olmadan cz ye cıkılmaz. ama nedir server yeni kurulmustur sen 42 olur acarsın arc ı gidersin cz ye en yüksek lvl lı adam senin 5 lvl üstün olur o zaman silersin ayrı konu. ama şu anda hiç bi serverda 60 olmayan archer iş yapamaz[signature][hline]Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta bu benim şahsi görüşüm
bence asasin için en ideali 82 hp ve full plate set
ama archer en azından chitin giymeli
ve dediğim gibi tekrar sölüyorum sana, senin tek skill in var o da hunter , poison falan unut bunları.
ben bi iki kez reskill yaptım archer da oynadım asasinde.
sözüme itimat edebilirisn :P[signature][hline]Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

cok saol kardeş birde baska bir sorum olcaktı
suan okumu degıstırıcem. elimde iron +6/60 bow var

enion bow +6
iron bow +7/70

bu iki seçenekten birini alıcam hangisi daha mantıklı olur
iron +7 bow un atağı yuksek.
enion str ve ligth atak veriyor. ( light kitliyo diye biliyorum )

şimdiden tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 60+ Iron Bow +7 Poison olacak tabi. Kaçar millet senden. Uzaktan shadow dibine giren zavallılara shover ayrıca tembel değilsen bide styx taşı yakarsın ortalığı.[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

archer için bi öenmli ayrıntı da taşıma kapasitesi, cok mana kullanıcaksın hunter sayesinde ,enion bow hiç kullanmadım . o yüzden yorum yapamıcam çünkü sılahın uzerınde yazan attack power dan zıyade vurdugun damage senin kıstasın olmalı.
iron bow +7 ideal bi bow ama bence. ( eskiden hayal edemezdik şindi pyasa oldu ideal oldu :P )[signature][hline]Server:Beramus
NP:75xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beverly, 24 Eylül 2005 10:38 tarihinde demiş ki:
archerın cz de pk için kullandıgı 2 skill vardır arkadaşım
-shadow hunter
-arrow shower
sen hala attığın poison arrow'un getiriceği 3-5 dmg fazlalıktan bahsediosun
60 olmadan cz ye cıkılmaz. ama nedir server yeni kurulmustur sen 42 olur acarsın arc ı gidersin cz ye en yüksek lvl lı adam senin 5 lvl üstün olur o zaman silersin ayrı konu. ama şu anda hiç bi serverda 60 olmayan archer iş yapamaz

öncelikle selamlar.. burada archerin pk'da kullanmasi gereken skillerini cok dogru soylemi$sin vesselam atlami$ oldugun bir$ey var.. elinde vasat olmayan bir item ve levelininde vasat olmadigini varsayarsak (55+) KULLANANAda bagli olarak bir archer oldukca can yakabilir, hemde tahmininizin uzerinde can yakabilir, kullanmayi bilmeyenin elinde 70 level archer olsa ne yazar? lvl 56 bir archer bazen buyuk i$ler ba$arabiliyor.. bence; "şu anda hiç bi serverda 60 olmayan archer i$ yapamaz" diye bi ifade kullanmadan once bi dur du$un derim ve bunu sadece "teke tekte pek bi etkili olamaz" olarak algilayabilirim.. daha aciklayici ornekler a$$agida verilmi$tir...

[spo1=ornek.01]http://img398.imageshack.us/my.php?image=mt2wq.jpg[/spo]

[spo2=ornek.02]http://img398.imageshack.us/my.php?image=hs4hj.jpg[/spo]

[Bu mesaj AstelyA tarafından 24 Eylül 2005 13:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj AstelyA tarafından 24 Eylül 2005 13:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw kardesim buraya gelipde archerim büyük isler basariyorum ayagina yatmayin..Archer gidip adam kovaliyip tüm hp sini alip kesemez..Biri archer gördümü aman archer gördüm kacayim demez..Ben önümde 70 lvl gavok u görüom kactigim felan yok..yapacagim tek sey elimli potdan cekmemek uzakdan salalsin bana 700 800 ne yazar az uzaklastinmi sux..ama önümde 61 lvl Boberti gördümmü is baska adam yakalarsa öldürür..He archer ne ise yarar derseniz..ARCHER ks cinin önde gidenidir 300 400 damgeler cz de adam indiren baska bi karakter daha yoktur..basarsin z ye önüne kim geldiyse pat pat atarsin oku sansina son damagi sen vurusun alirsin..yada eline z ye basarak adamlarin hhp lerine bakarsin..bazi zibidilerin yaptigi gibi baktin azalio dayarin oku..bunun disinda archerdan bise bekleyen varmi..yani ben bi 65 lvl misal kakasi_Kun yanina bi debuff versem bi halt yiyebilirmi..yada ben kendi yanima 61 lvl im bi debuff alim asasinim kolay kolay kesilmem..archer ks skilli bir cardir..Bunu böle bilin..Archerin asasine karsi tek bi avantaji vardir bire bir de iibi archer abii asasni alamaz ama asasinde aarcheri yatiramaz combo icin dibine geldiginde 5 liyi yer..2 kere 2 4 arkadaslar varin gidin archer la oynayin ama 70 de olsaniz archer noob bi carakterdir..

Hangi Bowu alayim demisin eger dikkat edersen..Futulity ve Gavok 70 lvl adamlarda +8 ib var +8 enion bow yok..demekki +8 ibi daha ii otekinden..sende yani ib+7 alcan enion bow+7 yerine..Kolay gelsin herkese..

Bana bukaadar archer dan biktirmama sebeb olan insanda
:Amon: DENEN zibidi son vurusu bekleyip combo yaptigim kac adami almistir..!
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Arc ile...][/spo]
[spo2=Shadow Hunter ile...][/spo]

Şimdi her ikisiylede np yapmak mümkün ama shadowla günde 1k yapıyosan arc ile bunun yarısı kadar bile yaparsan şanslısın...

Ayrıca archerlar kötü charlar deillerdir.. Evet son vuruşta ustalardır ama emin olund hb veya ob yi basmaya gelen bir orduyu uzaktan ağlatanlar da yine onlar olucaktır... Ayrıca menzilleri magelerden uzun olduğundan mageleri... Ve yanına yaklaşmaya gelmeyen warriorları yine en rahat kesebilcek adamlardır... Ayrıca lunar warlarda inviasion kısmında inanılmaz adam kesebilen charlardır.. Duffer la da öyle güzel iş yaparlar ki bi parasite yiyen char archerın menzilden çıkana kadar mefta olur...

Haa ben şu anda assasinim.. Eskiden uzun süre archerdım... Neden mi döndüm? Çünkü assasinle çarpışmak daha zevkli geldi.. Archerdan hoşlananlar onu oynasın... Bence archerları kötülemek yukarda saydığım sebeplerden dolayı yanlıştır...

Ama tabii ki herkesin fikrine saygı duyarım... Ben fikrimi söyledim...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: xxxx
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

Sosyal ağlarda paylaş

Kötülemek amac deil ama dedigime sende hak verirsin..Bi aasasin comboya basladimi zaten 2 3 sanie icinde adamin hp sinin %70 ini cok rahat alir belki dahad da fazlasini..ama ordan cikar eli z den düsmeyen bi archer tek vurusda senin emegini calar bu geneldede böledir..!
Sosyal ağlarda paylaş

tabiiki o tiplere sinir olurum... Red ball gördümü saydırmaya başlıyanlara... Ama şu da var ki diezde hiç oynadıysan LUKAS_PL, Wagyar, Kente... Bunlar şu an aklıma gelen iyi archerlardır... Archerla ks yapmak kolaydır ama yapmıyanlar azınlıkta olsa bile vardır ;)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

sadece ares deim ben..aama dedigim gibi o tipler adami sinir ederler..ve genelde bi partininn saginda solunda gezerler parti birine dalmaya basladimi onlar icin gün dogar sen vur vur adam baslar kacmaya bizim Ks ci archer pat uzakdan vurur 300 damagi alir np yi..ama isde dedigin gibi onlar cok azinlikda bi :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardesım tek kscı okcularmı bende warıorum we en cok ks ye ugrayanları warıorlar olarak goruorum cunku gecenbobertle kafa kafaya cakısıoz karnını parlattım oradanda bı asa dalmadan ızlıodu waloru aktıf hale getırdıkten sonra asasın bır dpar basıpgelıd bı spıke la benım alacagım np nın ıcıne cıcek bocek yaptı :(:(:([signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:4xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ben archer'i kendimce* aciklarken; dikkatli okursan(iz) teke tekte etkili oldugunu savunmadim/savunmamda -bunu ozellikle de belirttim- ama kesinlikle elinde orta seviye bi bow'u olan bir archeri es gecemessiniz diye konu$mak istedim ve bunu ornekler ile aciklama gayretinde bulundum amac bazi $eyleri payla$makti sadece. her karakterin kendine has ozellikleri vardir bi archer'da son damage'i vurmaya ozen gosterir bu hep boyleydi boyle olacak, burda yayinlanan resimlerinde kendini bi bok sanmakla alakasi kesinlikle yoktur ve emin olun bunlar rastlanti degildir. dahasi cok bi vardir lakin i$i kendini bi bok sanmaya getirmemek icin konmami$tir.. onlarin amaci 60 level alti olupda bazen bi$eyler yapabiliyor oldugunu gostermektir, ba$ka yere cekilmemelidir. aksini yapmak/du$unmek cok buyuk ayiptir, gunahtir.
Sosyal ağlarda paylaş

warum her postunda ayrı bi vaaz her postunda ayrı bi titreyerek yazılmışlık sana anlam vermek güç..
Haydala böledir Huydala şöledir bu böyle biline !!!!!
Kaçıncı peygamber olarak bu tip muabbetlerdesin bilmiyorum.
Ayrıca SS yollayan arkadaşım , ordan bişeyler anlamak gerçekten çok zor. Ama sonucta her char mutlaka iş yapar bi şekilde cz de.
Anti-archer muabbetlerine de katılabileceğim tek nokta var , o da eğer bi archer sadece ks işine soyunursa işte o zaman saç baş yoldurtur. Bunun dışında kalan kesim ise öle 'şunu yapamaz bunu yapamaz hede hödö' diyaloglarına giricek adam diildir. Açarsınız bi archer karakter görürsünüz neyin ne oldugunu. Açıktan gazel okumayın millete , bilginiz varsa konusun ilginiz varsa ögrenmeye çalışın.
Sosyal ağlarda paylaş

o sslerde bi arc shotla herhangi bir adamı kestiğimi... Bide shadow ile lvl 70 warrior kestiğimi söylemek istedim... Çok da anlamlı deildi... Bu arada sonda kurduğun "Açıktan gazel okumayın!" lafı kime merak ettim doğrusu...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 24 Eylül 2005 14:22 tarihinde demiş ki:
cz de istesende istemesende her kakarter ks yapar..Burdaki bizim bahsettigimiz sulandirilmis ks dir bunda car olarak sadece archerlar yapar..z ye basarak adamlarin hp sini görüp ve cok hizli bi sekilde cok uzakdan darbe atabilen karakter ARCHER dir..!
kardesım senı anlıyorum ama bu kadar acık bı sekılde ks ye ugrayanlar warıorlar oluo adam resemn bılerek we ısteyerek ks yapıo sen kapısmamızı ızle sonra walor aktıf oldumu %600 cak oh ne laa memleket[signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:4xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bence gayette etkili archer teketek de mage ve assasinlere karsi ozellikle.styx denen bisey var her archerin kullanmasi sart bence. herangibir melee yanina gelene kadar en az 3-4 ok ve 1 styx yer .hem ks yapiliyosa en ii spike la yapilir bence.archer ksciyse butun range atack yapanlarda ksci size gore.
estelya bence 60 oldugunda anlicaksin shadowun ne kadar onemli oldugunu.60 olduktan sonra shadow ve 5 liden baska bisey kullanmicaksin pk icin tabi bide styx.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...