Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duygular...

Llama

Öne çıkan mesajlar

sonucundan korkuyorsun çünkü...

kendine yeteri kadar güvenemiyorsun belkide karşındakine...

sana tavsiye bir an önce vazgeç[hline]Maximilian Stonefist;
Kötülüğe karşı ne paladinler gibi zırhına ve tanrısına,ne dwarflar gibi baltaya nede büyücüler gibi büyüsüne ihtiyacı var onun o kötülüğü yumrukları ile def etmeye alışık olan biri ve şimdi lanetlenmişleri def etmek üzere yeniden yola çıktı.

Saklanacak bir yerler bulsanız çok iyi olur!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yani bu takıntından açıklayamama olayından vazgeç

undying in kafası basmadı altyazı geçeyim dedim :D[hline]Maximilian Stonefist;
Kötülüğe karşı ne paladinler gibi zırhına ve tanrısına,ne dwarflar gibi baltaya nede büyücüler gibi büyüsüne ihtiyacı var onun o kötülüğü yumrukları ile def etmeye alışık olan biri ve şimdi lanetlenmişleri def etmek üzere yeniden yola çıktı.

Saklanacak bir yerler bulsanız çok iyi olur!!!
Sosyal ağlarda paylaş

aha
azmodayı :p
yannız çok acaip ilişkiler içerisinde paticik üyelerinin bir kısmı :p
azmonunki güzel olmuş, benim de benzer bir olayım wardı, ama tersiydi, kız bana aşık oldu bi ara, çok ii arkadaştık, şey dedi senden hoşlanıorum hede dedi bi ara. ben uzaklaştım kızdan biraz (kendisi de gayet taştır). düzeldi gibi sora. sora ben biriyle çıkmaya başlayınca sürekli laf sokmaya başladı bana. sonunda kavga ettik rezil ettim üstüste 2 kere kızı arkadaşları önünde soradan çok pişman olsam da, şimdi konuşmuyoruz.. benim ki de olsa olsa böyle olurdu :p[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

[Bu mesaj Sly-One tarafından 23 July 2003 01:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gidişle kankalığında b.ku çıkıcak heralde :lol:

Bi kişiye onu sevdiğini söylerkenki en zor durum bence hayal gücümüzün sınırlarıdır.

Hertürlü kötü olasılık geliyo benim aklıma.Yarısıda türk filmlerinden alıntı.Ahah :D RTÜK'ü arayalım yasaklasın türk filmlerini :-P[hline]ymumcuoglu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shock_The_Bizkit, 23 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
Ben sevdiğim kıza 15 günlük tatilde sevdiğimi söyleyemedim.Bide kendimi suçluyodum.(Bu arada farklı şehirlerdeniz)[hline]ymumcuoglu
aynı şey oldu.
özlemiştim kızı.
sömestrda mesaj attım bikaçtane.
sorasında seni sewiorum dedim (yine mesajda ewet haywanım hehe)
o da ama biz arkadaşız hede dedi.
ben de öyle dedim ztn dedim. kıwırırım acımam. anlamadı tabi.
hala da benle o şehirden ilgilenen nadir insan :p
edit=kelime eksikliği heh[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

[Bu mesaj Sly-One tarafından 23 July 2003 01:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...