Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Voyage

zgrw

Öne çıkan mesajlar

oynamış , oynayan , bilen yada gören biri varmı :) teknolojikanalında gördüm geen baya hoş bi şeye benziyordu , biraz amatörceydi ama hoşuma gitti :) bu oyun piyasaya çıktımı ve almaya değermi sizce :) fikirlerinizi alayım :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bitirmeye yakınım, kesinlikle çok güzel bir oyun.
Bulmacalar kendi mantığı içinde çok güzel yerleştirilmiş, sesler harika, oynanış kolay.
Tek sevmediğim şey ilerledeki fotoğrafik kare olayı... Onu da macera oyunlarında kullanmasalar şahane olurdu...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi oynuyorum.. Az kaldı bitirmeye.. Ayrıntılı bişiler yazarız ama şimdilik kısaca vasat olduğunu söyleyebilirim.. Oynatıyor kendini oyun. Başından kalkamıyorsunuz. Hikayenin çıkış noktası güzel. (Jules Verne, Aya Seyahat) ama içine etmişler konunun. En güzel bölümü (şu ana kadar) başlangıç bölümü. Sonra yoldan çıkıyor oyun. Bulmacalar matematik ağırlıklı. Gerisi için ona tıkla buna tıkla, sorunlu[borderline personality disorder olmuş hepsi!!] uzaylılarla konuş vs.
Inventory [ki Adventure oyunun en önemli noktalarından birisidir] berbat! Oyunun açılış menüsüne koydukları iğrenç animasyonların komik olduğunu dikkat çektiğini düşünüyorlarsa ciddi sopalıklar yapımcılar. (Efem menüde amcam cama tıklıyor, ayağı kayıyor yere düşüyor falan aman pek komik!)
Ancak koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi, adventure adına senelerdir güzel oyunun yapılmadığı oyun sektöründe Voyage'a oyun derler diyip oynuyorum işte kastırmadan..
Duyamadım, iyi adventure varmıymış piyasada.. Ben en son iyi oyun olarak The Longest Journey oyanamıştım ondan sonra çıktımı kaliteli adventure? Myst mi?? :lol: Takılmana devam et sen o zaman :lol:
Bitmesine az kalmışken verdiğim not:60 (+10ekledim de verdim ayıp olmasın harcanan emeğe)
umarım son kısım biraz daha fazla eğlendirir :(
[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dasaaa, 24 Eylül 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
Duyamadım, iyi adventure varmıymış piyasada.. Ben en son iyi oyun olarak The Longest Journey oyanamıştım ondan sonra çıktımı kaliteli adventure? Myst mi?? :lol: Takılmana devam et sen o zaman :lol:
Bitmesine az kalmışken verdiğim not:60 (+10ekledim de verdim ayıp olmasın harcanan emeğe)
umarım son kısım biraz daha fazla eğlendirir :(

Fahrenheit... yeni çıktı ve senelerdir uğraşıyor adamlar. kesinlikle oyna.[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Kavga gürültü var heryerde
Trafik başka havası başka
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Vericem kendimi börtüe böçee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...