Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hattrick oynayanlar

Gunn

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Şike yapmış herhalde, fahiş fiyata adam almış ya da satmış.
Aynısından ben de olmuş zamanında, sonra geçti.

@TRA, senin de böyle bir durum olabilir. Uzun süre girmediysen ya da sende de haksız bir durum gördülerse hesabın kitlenmiş olabilir.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!

[Bu mesaj elektrot tarafından 24 Eylül 2005 15:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Siteye çok fazla başvuru var, ama bir ülkeden oyuna katılabilecek takım sayısı da sabit. Bu nedenle uzun süre oynamamış ya da hile yaptığı belirlenmiş oyuncuların takımları silinip yerine yeni oyuncular ekleniyor. Böyle takımlar da her zaman olmuyor tabi, onun için bir süre beklemek gerekiyor. Ankara'dan alınan bir takım için aşağı yukarı bi 10 gün bekleme süresi var. Diğer illerde daha az olabiliyor, bi arkadaşım Diyarbakır'dan 3 günde almıştı takımı.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an 10 kişi liginizde bekleme listesinde.
Dün liginizde 56 kullanıcıya takım verildi. En son başvuru tarihi 2005-09-22 16:24:00.

Takımızı alır almaz size bunları anlatacak bir elektronik posta alacaksınız.

Ne zaman sıranın size geleceğini mi merak ettiniz? Yukarıdaki bilgiler ışığında aşağı yukarı bir tahminde bulunabilirsiniz. Lütfen oyun yöneticilerine(GMlere) elektronik posta atıp bu konuda soru sormayın, çünkü size bir tarih veremezler veya süreci hızlandıramazlar[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dün liginizde 56 kullanıcıya takım verildi. En son başvuru tarihi 2005-09-22 16:24:00.

Yaklaşmış sana o zaman, baksana en son seninle aynı tarihte başvurmuş birine vermişler takımını. Sen de bugün yarın alırsın o zaman.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 24 Eylül 2005 17:45 tarihinde demiş ki:
said:

Yaklaşmış sana o zaman, baksana en son seninle aynı tarihte başvurmuş birine vermişler takımını. Sen de bugün yarın alırsın o zaman.
Ben aslında dün başvurmuşum gibi gözüküyo .. yane 23 Eylül saat 00:23 .. benden 8 saat önce başwurmuş biri almış dimi ?[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 24 Eylül 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
Evet öyle, yakındır takımını alman. Bugün verselermiş iyiymiş, yarına lig maçları var, hiç olmazsa takımı biraz toparlardın. Dua at de iyi bi takımın yerine versinler seni ;)
Peki kaçta weriolar takımları ?[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...